No tak, od czasu kiedy zmienilam ryz na makaron to Mejkowi sie troszke przytylo, ale nie tak duzo.. Z nim to jest tak, ze on roznie nie zdjeciach wychodzi czasami jak jakis dorosly piesio, a czasami jak taki biedny malutki piesek :lol: :lol: :lol:
No ale dziekujemy 8) :wink:
Sylwia zdjecia suuper!! Oczywiscie jak zwykle przyznamy sie ze zazdroscimy :oops: :oops: :wink: Tekilka widac zakochany w Panci i w pileczce :D
Pozdrawiamy wszystkich bokseromaniakow i bokserki