No to jestem i ja.
Medalami się pochwalę.
Felek (grey) dostał CWC, Edzio (whippet) w otwartej był trzeci na 10 psów, Bartuś w młodzieży drugi na 5.
Cieszę się, że poznałam na żywo Dogomaniaków - ROTTI dopiero wczoraj w Chorzowie.
Jechałam na klubówkę cała szczęśliwa, niestety już w drodze do Świerklańca dowiedziałam się o śmierci Alusia, co zupełnie mnie rozwaliło.
W piątek Lazarusy musiały go uśpić, miał zaawansowaną mocznicę i prawie wymiotował już wnętrznościami. To było dla niego najlepszym wyjściem.
Ustaliliśmy, że prezent dla Alusia - mięciutkie legowisko - dostanie "na szczęście i długie życie" whippetka z klasy BABY, przesłodka Josselin z hodowli Bokamaro.