Jump to content
Dogomania

charciara

Members
  • Posts

    731
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by charciara

  1. Rotti - Stefan super - robi za mamusię :D Wczoraj na spacerze wreszcie usłyszałam porządny komentarz: "Ooooo !!! Cała rodzinka !!! Tatuś, mamusia i troje dzieci !!!" Stefan w tej chwili też jest taki szczudlak, że możnaby nim kaloryfery czyścić, trochę tylko kudły za krótkie.
  2. Nadia, rura jest niezbędna w wychowaniu charta, Borysa również. Ja swoje wszystkie 5 sztuk tłukę rurą, ale tak, żeby śladów nie zostawiać :D :D :D
  3. A mój nowy członek rodziny wziął się za jedzenie wiklinowego Krzysiowego legowiska, które przetrwało cztery psy. Piątego już chyba nie przetrwa.
  4. Amster, czekaj spokojnie aż sobie same wszystko poustawiają. Interweniuj dopiero wtedy, gdy będzie zbyt ostro. Tylko nie łapami, bo sam możesz oberwać (wiem z autopsji).
  5. Eeeeeee, myślałam, że tylko to od papieru ma. Ale on ma opór zabawek, nic mu nie kupuj. Idę spać. Pa pa.
  6. Gdyby był mniejszy i lżejszy, mogłabyś o ścianę nim rzucić, ja tak robię czasem z pipetami. Dobry patent. Swoją drogą mogłabyś kupić mu jakąś normalną zabawkę :D
  7. To potwór jeden ! trzeba go było rurą walnąć, ja tak zawsze robię :D .
  8. Witaj Rotti, ja coś wyspać się nie mogę, więc dzisiaj długo nie pogadamy. Jak tam po Sylwestrze?
  9. Nie wiem, czy nie będę musiała na niego naskarżyć hodowczyni mojego Stiepana :D . Najlepsze jednak jest to, że te mity i prawdy na stronie Bokamaro pisała Tilia, co zdaje się whippeta nie miała. Mówiła mi kiedyś, że opierała się na spostrzeżeniach i całkiem nieźle jej wyszło.
  10. Rotti, Cary - jesteście tu jeszcze?
  11. Zameldowałam się na PPPPoniu. Strasznie tam piją !!! Ja Ziutków uczyłam, żeby nie bały się burzy, zawsze siadamy wszyscy przy otwartych drzwiach i podziwiamy błyskawice. Pewnie od tego nie boją się sylwestrowych wystrzałów.
  12. Chłopaki razem z nami będą o północy oglądać sztuczne ognie. To twardziele.
  13. Rotti - gdzie to jest?
  14. Skończyłam, zaraz sobie kawkę zrobię. Rotti - ja od dłuższego czasu się zastanawiam, co to jest ten PPPPoń, czy jak tam się to zwie.
  15. Kurna, zamiast siedzieć w fotelu i się byczyć, ciągle jeszcze przy garach stoję. Nie wiem jakim cudem skisło mi żarcie, co je miałam dla piesów ugotowane i musiałam cały gar wywalić. Co do charcich zabaw - ja zawsze się boję, że nie zauważę granicy między zabawą, a jakimś ścięciem.
  16. No to u mnie to samo, tylko zawsze dwóch na jednego. Zagryzają leżącego, potem się zamieniają, następny leży i go zagryzają i tak mogą dłuuuuuugo. Skaczą sobie po sofie, też nieźle, żeby tylko tyle hałasu przy tym nie było. Przez ten hałas nie słyszałam cholera, co Poeta w Rejsie mówił (hahaha). Też spadam spać. No i patrz, Sylwestra mamy !!!
  17. Ze mną na spacerach cacy, jeszcze trochę Stefan nierówno idzie tylko. Grzesiek natomiast wraca cały spocony i twierdzi, że wszystkie mu się plączą, Stefan włazi pod nogi, ciągną na smyczach, nie przychodzą na zawołanie. Ale co się dziwić - jak sobie wychował, tak ma. A właściwie one sobie wychowały Grześka :D
  18. Stefan dzisiaj całkiem się rozbisurmanił, bił się z Bartkiem o taką skórę z owcy, czy barana, co przy kominie leży, a potem chciał go bzyknąć, za co został przez Bartka skarcony. Swoją drogą to dziwne, bo wszystkie psy, moje i obce, chcą Bartka pukać.
  19. Prawie, przez to czytanie scenariusza większość sobie przypomniałam. Polać się można ze śmiechu :lol: :lol: :lol:
  20. Już się skończył.
  21. Rotti - na Canale+ właśnie REJS leci, napisz, jakie chcesz szczegóły, to Ci później napiszę.
  22. Może być ktoś z Czech lub Słowacji (wyścigi).
  23. No, kogo masz na myśli?
  24. Założenia były takie, że po klubówce będzie coursing, a na drugi dzień wyścigi. Nie wiem jak to zorganizują, bo to już wrzesień i szybciej ciemno się robi. Jeżeli jednak coursing będzie, to jasne że tak. Felek pierwszy raz w życiu biegł połowę dystansu, kiedy miał chyba pół roku. Ale żeby zrobić licencję, grey musi mieć skończone 15 miesięcy.
  25. Matrix - Niesfornych Gaci :D :D :D
×
×
  • Create New...