-
Posts
832 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by staff-ka
-
Kochani - bardzo Was prosze "przyblizcie" mi ta okolice MORSKO , to gdzies niedaleko Zawiercia ?? Przepraszam,ale z czystego lenistwa :oops: nie chce mi sie szukać ,a nie ukrywam o ile PODOPIECZNI pozwola - chetnie bym Was odwiedzila :D Pozdrawiam :D
-
Ano NIE :D Aniu przecież wiesz,ze ja tylko na MNWPR przyjeżdzam :) do Stolicy :D W takim ukladzie proszę Cie ZAZNACZ mi wyniki AST ,a jakbyś mogla to i SBT - PROSZĘ :angel: Ps.Zajebiste Maluchy :D skojarzenie JESSY & Itubori :D - widzialam :D
-
U mnie każde szczeka na cos innego :roflt: Ale wszystkie ZGODNIE na ... SLEDZACEGO WĘŻA SASIADA :tard: - codziennie :-? :shake:
-
Dogomaniacy Staffikowcy - bardzo prosze podgladnijcie stawke Staszków i WYNICZKI - pliss,pliss :angel: - serdeczyska z góry :D
-
Ja kcem jeszcze :angel: :lol:
-
sortis Jarkowi chodzilo o Stafficzysko :wink: Astra Stawka Wieksza Niż Zycie ur.01.12.03 o.CH.J.CH.Zw.Sk.RAPID SHOT Buldozer m.CH.ALFA Skordatura A "nasze" plowe Maleństwo pewnie wyglada jak zalaczona przez ciebie fotografia :wink: :lol: Jarku faktycznie na fotkach wyglada .... sobie :o
-
Moim zdaniem ..to zrobil sobie koles wypuszkę :wink: i chcial zobaczyć kto bedzie NAJBLIZEJ PRAWDY i czy wogóle KTOS COS TU WIE :) A my sie produkujemy :agrue: A mnie sie tak to psisko spodobalo :D ciekawe ile ono ma FAKTYCZNE obecnie i JAK WYGLADA :)
-
DOKLADNIE i tez TAK UWAZAM :D :D majka1 - odpisalam Ci na priv FORUM - nie wiem czy doszło :roll: Dla mnie KOMPLECIK za bardzo "swieci złotem" w ringu i takimi zbednymi pogrubieniami przy prezentacji Staffika - w koncu to zwierze ma być w CENTRUM uwagi nie "uprzaż" !!!!!!!!!!!!! Ale to jest moje zdanie ,a kazdy ma SWOJE :wink: Poza ringiem na spacerkach - SUBCIO- IMPONUJACO to WYGLADA ,ale w ringu - jestem na NIE !!!!! Niejednokrotnie widzialam jak wielu wystawców i BARDZO DOSWIADCZONYCH ZAWODOWYCH HANDLERÓW (np.Europejska w Bratyslawie) jak przed wejsciem na ring zamieniali kompleciki na RINGÓWKI dopasowane kolorystycznie do siersci zwierza . A wyobrazcie sobie bialego Staffika w ciemnym kompleciku :o :o - zero "kompkzycji" i chyba troszke brak gustu - przepraszam jak kogos nieswiadomie urazilam :oops: - no ale jeszce raz powtarzam KWESTIA UPODOBANIA :)
-
Mój Staffior ( 2/3 miesieczny) też byl brany za LABRADORA :o :D Fotki wklejone przez Alojzyne "do porówniania" . Moze uszy wygladaja porównywalnie ,ale jest EWIDENTNA RÓZNICA W UKLADZIE CZASZKI ,a nawet kufy i oczu . Odkad mam Staffiki widzialam juz BARDZO DUZO SZCZENIĄT tejże RASY :P z róznych skojarzeń i miotów :P . I jezeli psina Kamienio na fotkach ma faktycznie 2 msc. to jednak KOSC jest WYRAZNIE MOCNIEJSZA od koscca Staffiatek Alojzyny(w tym samym wieku) - a na SLABA KOŚĆ moje wnuczyska nie narzekaly absolutnie :) Jedno jest pewne (co zawsze powtarzam) ZDJECIE nie ZOBRAZUJE DO KOŃCA rzeczywistego wizerunku zwierzecia - no ,ale tu mamy do wgladu tylko fotki ,wiec na ich podstawie - wnioskujemy !!!!!!!!!!!!!! Hanya - IMPONUJACE TO TWOJE "Maleństwo" :D :D Obecnie nic sie nie KOPIUJE STAFFIKOM i NIGDY sie NIE KOPIOWALO 8)
-
DOKLADNIE :D :D no i nie bez powodu WYPATRZYLAM MOLOSA W MALEJ :D :D - terrier jednak troszke sie gdzies zawieruszył - nawet ten AST :-? SUPER Ta Twoja sucia Hanya :D :D :D - Dogo Canario - TAK ????
-
:) :) :) 8) Kochana AMFI - wiem jakie umaszczenia dopuszcza wzorzec SBT i innych bullowatych :) ,ale na dzień dzisiejszy - "trzeba szukać ze swieca" PLOWEGO STAFFIKA (przynajmniej u nas w kraju :D )- dlatego wyraznie napisalam ZASTANAWIAJACE - OBECNIE !!!!!!!!!!!!!!!!!! Moim zdaniem gdyby czlowiek ów nabywal AST - raczej pytalby o KOPIOWANIE(kopiować czy nie) uszków niz o PODKLEJANIE takze chyba jednak mial to być STAFFIK :roll: - tak domniemam :roll: Do AST-a tez troche jej brakuje - głowa nie taka jak powinna byc ,ale predzej niz Staffik - ja jednak sklaniam sie do czegoś z MOLOSÓW :) - jest zdecydowanie "zamocna" budowa jak na 2 miesieczne szczenie SBT - AST - hmmm :roll: - mimo wszystko gdzieś tam w żylach plynie krew przedstawicieli II grupy :) Ogólnie BARDZO LADNY SZCZENIACZEK :D :D naprawdę , tylko szkoda,ze " z domowej hodowli " :-? :lol: :lol: Ps.Ostatnimi czasy zdecydowanie ZA DUZO porobilo sie DOMOWYCH HODOWLI 0X :lol: :lol: i DOMOWYCH HODOWCÓW :lol: :lol: :lol: - o joj calkiem "ZCHODZI NA PSY " ta nasza KYNOLOGIA :cry: :cry:
-
Wczesniejszy post napisalam zanim zobaczylam psiaka :) Przeciez to nawet NIE JEST STAFFIK :o to wyglada na MOLOSA :) Nie wiem jak mozna być tak naiwnym :roll: Z tymi uszami NIE ZROBISZ ŻADNEGO "platka róży" bo to nie ta RASA :-? Sorry ,ale to STAFFIK nie jest ,nie byl i NIGDY NIE BEDZIE :D Nawet umaszczenie jest ZASTANAWIAJACE do wzorca rasy - obecnie :-? Chyba ktoś na Tobie "walki wykrecil" - dalej nabywajcie psiaki RASOWE nie potwierdzone "papierami" :D - bo na co mi ten papier :o A wlasnie na to ,aby Ci ktoś nie powiedzial,ze masz "MOLOSA" zamiast Staffika :D :D Ps.Kochaj swoja psinkę ,bo ona jest nic niewinna -ale prosze Cie nie porwnuj jej ze Staffirdshire Bull Terrierami :wink: Ps.Jako piesek - BARDZO LADNY :D :D :D
-
Marek CORAZ BARDZIEJ MI IMPONUJESZ :D A myślalam ,ze tylko z AST-ami bedzie taki problem :( :( - OJ ZACZĘLO SIE I ZE STAFFIKAMI :( :( :( poprostu plakac sie chce :cry: :cry: :cry: :evilbat:
-
:o :lol: :lol: carragan przecież MASKI NIE ZMIENIALAM :wink:
-
Co tam Kochani powymyslaliscie - bo mnie troche niebylo (przynajmniej tu :( ) , widze jakies nowe ZAMIARY i REGULAMINY imprez bullowatych :wink: :drinking: tufi wierszyk jest BEZBLĘDNY :D :D ,siee kobito "marynujesz" :wink:
-
:lol: :lol: :lol: koniecznie ,a zwlaszcza ,ze jak co roku bedzie obchodzil Piotra i Pawla pewnie :roll: :wink: :drinking: Horacy proszę ogól nogi bo bede zmuszona byc ZAZDROSNA :evilbat: carragan bede trzymać na pewno .Narazie mozesz zrezygnować,ale tak kole maja 2005 - absolutnie NIE !!!!! :wink: :D :drinking: tufi co za TRZYMANKI sie ciebie trzymaja , tufcia bo moga być tu osoby maloletnie :oops: :wink: :angel:
-
Sluchajcie NIE MAM POJĘCIA CO Z TYMI ZASWIADCZENIAMI - pojawilo sie to u nas po raz pierwszy :o , niestety :( tez po raz pierwszy od lat zmienili nam SKLAD SEKRETARIATU I KASJERKĘ :evilbat: - szkoda gadać, takze samo przez sie , sie narzuca ,ze sa te NOWE WYMOGI 0X SWIADECTWO ZDROWIA to to od POWIATOWEGO WETA :-? ,ale moim zdaniem powinno wystarczyć od PROWADZACEGO :roll: Zlosnica o ile sedzinie nie bedzie przeszkadzal WABIK w postaci piszczacej pileczki - to spoko , bedzie OK :D ,ale jezeli bedzie jej to przeszkadzać to zwróci ci uwage :(
-
Cze SPEED :D Nie nie wybieram sie za duzo roboty mamy w ZK przed wystawa .W sobote od 10 rano i niedziele pewnie tez zalicze :roll: tufi fotki SPOKO :D ,ale nie ma tam nic dla STASZKOCHOLIKÓW :( :wink:
-
REWELACJA !!!! - masz LEB !!!!! :bigok:
-
carragan koniecznie :angel: i trzymam Cie za slowo :wink: Ps. Dokladnie SAMO ZYCIE - troche urozmaicone,ale po to JEST !!!!! :D
-
NIEMOGĘ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: horacy juz dość - bo sie posikam ze smiechu :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: No to przynajmniej sie wyjasnilo , gdzie byl i (jak mówisz) do kogo sie ladowal do lózka :lol: :lol: :lol: :lol: - nie wyrobie zaraz :lol: :lol: :lol: On nic nie mówil - BO NIE PAMIETA :lol: ,tylko nasz szpieg ,który mimo wszystko Pawla pilnowal :angel: Oj to go ladnie "wziely" te nieogolone nogi - od dzisiejszego dnia NIE GOLĘ NIC - przynajmniej dlużej bede atrakcyjniejsza dla męża :lol: :lol: :lol: Ps.Czy mieliscie telewizorek w domku ???
-
SPOKOJNIE bedzie DOBRZE :D kazdy z nas stawial swoje pierwsze kroki w ringu :wink: Dokladnie carragan wie "czym to sie je" ale tak dzielnie walczy i nie poddaje sie ,ze EFEKTY z wystawy na wystawę WIDAĆ :D :D :D Trzymamy za Was kciuki a BULLE bez treningów POTRAFIA pokazać SWOJA KLASE WYSTAWOWA :D wystarczy mala zacheta z tego co zaobserwowalam :)
-
Cze na pewno JAROSLAW i PRZEMYSL o innych mi nie wiadomo :roll: , ponoć Rzeszów sie do tej klasy zamierzal , ale..... nie wiem :) Pozdr..... :D
-
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ale dajecie czadu , no jak bym nie kumala to pomyslalabym,ze ZAGORZALA AWANTURA :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Bullo.Staffiko,Am'staffo Laczmy sie a bedzie WESELEJ :lol: :lol: :lol: :lol: A tak poza tym to "ladnie sie tam u Was dzialo " :roll: :wink: :wink: A ja myslalam,ze tylko mój mąż "nie wiedzial co sie dzialo" :angel: dwa czy trzy razy ukladalam go do spacia ,a i tak za kazdym razem widzialam go jak lazil po calym osrodku jak RUMUN , ponoć wszedl dio jakiegos zupelnie obcego domku i sciagajac goscia z lózka krzyczal mu do ucha -....wsawaj impreza...... - na PULLINGU tez cos tam ponoć wymyslal , z jednego goscia sie smial (takiego kafara),że spuchl i zaraz pęknie - ZE ON NIE DOSTAL GDZIES PO GEBIE to jestem w SZOKU :o 8) Na drugi dzień polowa osrodka mówila mu CZESC ,albo ..CO JEST JEZUS ????? A on mi mówi,ze nawet nie wiedzial ,ze go tylu ludzi zna :lol: :lol: :lol: :lol: ,a on ich nie :wink: Sluchajcie ,a moze to byl ten jeden z dwóch gosci , co tam u Was urzedowali :D :wink: :lol: :lol: :lol: Po tak szczerze powiedziawszy po jakims czasie nie zwracalam UWAGI co sie z nim dzieje - skoro dobrze sie bawil :D
-
odpowiem za właścicielkę - tak Staffko, to staffiątko, słodki Helik vel El Macho Matt Staff Komisarz :diabloti: mały diabełek :iloveyou: SUPER !!!!!!!!!! Ojciec NITRO EKSPRES i DARK ANGEL Mat-Staff - w jakim wieku Maleństwo ,nie pamietam kiedy sie urodzily :oops: Witamy Maleństwo w gronie Staffocholików :D