-
Posts
1084 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Yorkies
-
A więc poprawna pisownia to Highclass Peacemaker, Sonia Żako Scamp Son Boy Kontrakt, Scarlett Son Girl Kontrakt, a dalsze korzenie to Sofi Taranga, Heskethane Knight Hawk, Highclass Minette i Hihgclass Peter Piper Pogrubiłam w tych Son... Nazwę hodowli Wiem że ten Heskethane... to ch.pl Mam nadzieję że teraz coś ci się uda znaleźć pozdrawiam i czekam na odp.!!! Pozdrowienia
-
Lady posłuchaj ja też mam do ciebie prośbe :) Otóż czy mogłabyś sprawidzić w tej twojej bazie danych czy jest coś na temat psów: Scamp son boy, Sonia Żako, Highclas Peace Maker, lub Scarlet Son Girl- nie wiem czy ta pisownia jest dobra teraz nie mam przy sobie rodowodu jeszcze później to sprawdze i ci napiszę, ale możesz sprawdzić te które ci napisałam(chodzi mi o jakieś osiągnięcia na wystawach, przodów itp.) Z góry dzięki :D Pozdrowionka
-
Nie moge normalnie jak mozna trzymac psy w akwariach?! To jest nieludzkie!!!!!!!!!! :evil: :evil: :evil: Co prawda ja bywam w Anna Zoo w Jankach i tam niewidzialam jak dotad pieskow ale byl owszem piesek preriowy :evil:
-
Wind napisala: Hmn.... zacznijmy od tego czy to wogole jest york :-? Wind napisala: A przynajmniej ma rodowód??? Jezeli tak to nielepije bylo go kupic zpewnego zrodla, od hodowcy :-?
-
Wind sunia śliczna tylko szkoda że fotki takie małe :(
-
Himka nie ma za co :wink: iWoNai dzieki :D Co do pola to Himce chyba chodzi o dwor bo tak sie mowi w Krakowie i okolicach zamiast na dwor czy podworko pole. Zreszta Himka napisz czy mam racje :wink:
-
No to mnie pocieszylas Lady bo moja Sonia zdecydowanie nalezy do grupy pierwszej a za to Niki do 2 :)
-
Himka w pelni zgadzam sie z iWoNai i mysle ze powinnas kapac swoja maltanke co 7-10 dni. Z tego co wiem to yorki i maltanczyki maja prawie identyczna budowe wlosa i napewno to jej nie zaszkodzi :wink: A twój weterynarz najwyrazniej nie zna sie na siersci(wlosie) tych ras i radzilabym ci go zmienic. A co do fotek to w wiekszym rozmiarze obejrzysz je na http://community.webshots.com/user/yorczki zapraszam tez innych do ogladania tych fotek :wink:
-
Ja mysle ze regula ze im york ma wiecej siersci(wlosa) tym wolniej sie wybarwia sie sprawdza, a najlepiej zilustruje to przyklad moich psów :D Otóz starszy piesek(Niki ma teraz rok i 3 mies.) ma raczej malo siersci i chyba dlatego wybarwil sie juz prawie caly(zostaly mu tylko czarne koncówki siersci na tulowiu), a za to Sonia ma dopiero 7 mies. i zaczyna juz wybarwiac glówke. :D Ja rówinez witam nowa forumowiczke czynna(z tego co przeczytalam to bylas forumowiczka bierna :wink: ) Napisz koniecznie cos wiecej o swojej suni!!!!
-
Twoje walijczyki sa super :D A co do fotek to jezeli ktos chce je obejrzec w wiekszym formacie zapraszam na http://community.webshots.com/user/yorczki tu mozecie obejrzec 8 fotek moich psiakow :wink:
-
Carianna pieski masz super, ogladalam foty bardzo mi sie podobaja tymbardziej ze to nie jest tak popularna rasa w Polsce(nigdy jeszcze krótkowlosego foxa nie widzialam za "zywo", za to szorstowlose widze prawie codziennie :wink: ) A co do rozmiaru fotek to nic nie moge zrobic bo mi sie nie chca wyswietlic :( :( :(
-
To ze pies ma papiery nie znaczy ze nie ma wad. Nie ma psow idealnych, a zdarza sie ze piekny piekny pies nie ma rod.(a np. tylko metryke)i jest ladniejszy od takiego ktory ma rod.. Nic juz na to sie nie poradzi.
-
:evil: :evil: :evil: Zone??? Moze byc wielo rasowy??? Nie rozumiem
-
No widzisz nie masz sie co martwic Fuzlak ma jeszcze czas sie wybarwic(zreszta tak jak moja Sonia :wink: ) A co tych ksiazek to przeciez idealnych psow nie ma :wink:
-
Teraz sie udalo!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D Tylko nie takiej wielkosci co chcialam :-?
-
Nie wiem co sie dzieje jak ogladam poglad wszystko w porzadku, wysylam i koniec :-? same krzyzyki :(
-
UDALO SIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :laola:
-
Moje Yorki boja sie przede wszystkim ras duzoooo wiekszych od siebie, a szczegolnie owczarkow niemieckich. Za to uwielbiaja cocker spaniele ang., foxterierki, sznaucerki(mini) pomeraniany, maltanczyki i westy. :D Troche tego duzo wyszlo :wink:
-
No tez tak sadze(ze nie masz powodow do zmartwien :wink: ) Tak wogole to ja bym chciala zeby moje wygladaly teraz tak jak mialy 8tyg.!!!! Bardzo mi sie wtedy podobaly!!! Takie czarne podpalane!!!
-
Mam fajny pomysl zeby wszyscy posiadacze pieskow z tej wlasnie grupy wstawiali tu zdj. swoich pieskow i pisali cos o nich :D Moze ja zaczne :) A wiec ponizej sa zdj. moich 2 yorków Nikusia i Soni. W tej chwili pieski maja 1 rok i 3mies(Niki) oraz 7 mies.(Sonia). Mimo ze pieski sa bez rodowodu sa bardzo kochane i sliczne(dla mnie :wink: ) Czekam z niecierpliwoscia na fotki innych posiadaczy wspanialych Terierków!!!!!
-
Wszystko zalezy od pieska(ile ma siersci, itd.), bo np. moj starszy piesek wybarwiac tlow zaczal juz w wieku 5 mies.(mial juz wybarwiona glowke), a za to Sonia ma teraz prawie 7mies. i glowki jeszcze do konca nie wybarwila, a co dopiero tlow :-?
-
Cos male te fotki mi wyszly :(
-
Jak nikt nie wstawia tu zdj. to ja to zrobi ponownie ;) To jest Nikus w wieku 10 mies. na fotelu :) A to Sonia w wieku 8 tygodnii Znowu Niki tymrazem w wieku 1 roku i 1 mies. A to 3 mies. Sonia na trawniku No i Niki w wieku 3 mies.
-
Lady to super!!! W Czechach jest duzo swietnych psów(tylko zebyscie zdazyli!!!) Pozdrowienia i wracaj jak najszybciej!!!!