Jump to content
Dogomania

Yorkies

Members
  • Posts

    1084
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Yorkies

  1. Yorkies

    Bishonki!

    Słuchajcie nie wiem czemu ale ja widzę tylko częć zdj tzn. kawałek łapki i trawę a reszta czarna :( Nie wiem co jest
  2. Yorkies

    Bishonki!

    Himka dziękujemy za komplementy :oops: Wind rozumiem w końcu każdy pies jest inny :wink:
  3. Yorkies

    Bishonki!

    Wind: Ja na początku też miałam takie obawy tymbardziej że ja śpię dość twardo i ciężko mnie obudzić :oops: więc nawet bym nie poczuła, ale najwyyraźniej moje pieski jakoś sobie z tym radzą bo są bardzo czujne i byle ruch ich budzi więc chyba się przyzwyczaiły :wink: A wogóle to zazwyczaj spią mi w "nogach" więc jakoś chyba ich nie przygniotę ale moim zdaniem to kwestia przyzwyczajenia, bo tak jak pisałam to przez pierwszy tydzień się bałam z nimi spać ale coż poradzić jak oba zamiast w swoim posłaniu to pod kołderkę pierwsze się pakują :D !!! teraz trochę mam luźniej :wink: bo tak jak pisałam na forum Sonia dostała cieczki i musi spać przez ten czas z moją mamą więc odczuwam zbytni "komfort' jak na to co było przed jej "przeprowadzką" :( A jak z wami??? Himka dawaj najnajszybciej foty na forum!!!! Moich psiaków to już chyba widziałaś a jakby co to wchódź na: http://community.webshots.com/user/yorczki
  4. Yorkies

    Bishonki!

    Himka: Jasne że satysfakcjonuje mnie twoja odpowiedź!!! Mój pierwszy piesek też był Michael(Majkel czyli Majki) :cry: Mi też go bardzo brakuje do tej pory :cry: Twój maltańczyk musi byc cudny muszę koniecznie zobaczyc jego fotki!!!(jak nie masz jak wstawić ich na dogomanii to prześlij mi je jak możesz na [email protected] ) A co do moich piesków to starszy piesek czyli Niki ma w tej chwili 1 rok i 4mies. jest przekochany ale o wiele spokojniejszy i zrównoważony od suczki :wink: Za to Sonia(bo tak się wabi moja sunia) 17 września skończy 9mies i starszny z niej łobuziak i taki malutki diabełek cały czas by się bawiła uwelbia biegać no i niestety zamęczać Nikusia :wink: Oba pieski nauczyłam komend 'siad" i "leżeć" za to Nikusia jeszcze "daj łape" Nie muszę chyba pisać że moje pociechy śpią ze mną oba w łóżeczku :D Bardzo je kocham i nie wiem co bym teraz zrobiła gdybym straciła któreś z nich :wink: Pozdrawiam
  5. Yorkies

    Bishonki!

    Himka: Z tym yorkiem to było tak: kiedy 3lata temu ukradli mi 1,5 rocznego yorka to postanowiłam, że nie będę miała psa. Ale po 2 latach poprostu zatęskniłam za wesołą mordką :D no i zaczął się dylemat york czy maltańczyk(pomijając fakt że myślałam nawet o chinskim grzywaczu, papillonie i pomeranianie) no i chyba z sentymentu i miłości do tej przecudnej rasy wybrałam yorka i za 8 mies. zdecydowałam się na kolejnego yorczka, ale do tej pory maltańczyki darzę wielką sympatią. Ponawiam do Ciebie pytanko czy mogłabyś mi napisać coś więcej o swoim psiaczku i mam nadzieję że moja odpowiedź cię satysfakcjonuje :wink: Pozdrawiam
  6. Yorkies

    Bishonki!

    Mi osobiście bardzo podobają się maltańczyki kiedyś sama chciałam mieć i zastanawiałam się mięzy yorkiem a maltańczykiem w końcu ma 2 yorki :wink: Himka napisz coś więcje o swoim piesku!!!
  7. Wind: Sesja na pewno by świetnie wyglądała no więc czekam na zdj!!! Lady: Ja swoje zdj najzwyczajniej skanowałam w kafejce internetowej! Za 1str(3fotki) 2zł
  8. Yorkies

    Bishonki!

    A co sądzicie o ich kuzynach czyli: MALTAŃCZYKACH LWICH PIESKACH NO I HAWAŃCZYKACH
  9. Moje generalnie to boją sie 3 rzeczy: odkurzacza, wiekszych psów(naprawde o wiele większych) no i głośnych hałasów. :wink:
  10. Yorkies

    Bishonki!

    Tutaj masz link do polskiej stronki o bishonkach: http://republika.pl/bichon A tak sie prezentują Polskie pieski tej rasy :wink: Ja tez uważam że są śliczne tylko szkoda że często mają różne alergie :(
  11. Himka: Ja również czekam na foty!!! Lady napisała: No niestety :-?, ale oczywiście nie mam nic przeciwko ostrzyrzonej grzywce :wink: jednak mój piesek nosi kokardkę i wcale mu to nie przeszkadza :wink:
  12. Himka: Dzieki!!! :wink: Owczarnia: Po raz kolejny piszę że fluzak jest prześliczny.
  13. Flaire napisała: Flaire sorki to było w komentarzu do wzorca tej rasy poszukam bo wydaje mi się że mam to w jakiejś książce o yorkach.
  14. Moje oba pieski też mają kopiowane ogonki i mi osobiście bardziej podobają się pieski z kopiowanymi ogonkami :wink: , ale zgadzam się z tym że lepiej jeśli nie będzie się kopiować ogonka pieskowi który będzie raczej "spory"(york) bo miniaturki raczej śmiesznie by wyglądały z "długim" ogonkiem :D
  15. No i niestety w tym przypadku się zgadzam z Lady :( We wzorcu jest że do hodowli mogą być dopuszczone psy ważące min. 1,4 kg i suki o wadze min 1,8kg więc "hodowcy" krzyżują ze sobą jak najmniejsze osobniki mieszczące się w tej skali i tak już mamy w naszym kraju z tymi miniaturkami :( Ale na całe szczęście wraca moda na "większe" yorki :D
  16. Mi także bardzo podobają się afgany(szczególnie maści domino),ale nie mam takiego psa ani raczej nie będę go miała z tych samych powodów co wind. Pozdrawiam
  17. To byłam oczywiście ja!!! Co się dzieje z tym zalogowaniem!!!
  18. Lady: Fotki super!!! :D Pierwszy raz takie coś widzę. Czy to jakiś polski pies?
  19. Flaire: Piękny pies!!!!!!!! Ja również czekam na osiągnięcia wystawowe. Wind: Super fota :wink: Maja fajnie prezentuje się w otoczeniu innych piesków :D
  20. No to wypijmy na zgodę i już się nie kłóćmy :drinking: Co do nowego działu dla nas nie mam nic przeciwko :wink: Co do tego incydentu to żarty są żartami ale wyśmiewanie to całkiem inna sprawa(ale radzę juz o tym nie pisać żeby uniknąć kolejnych kłótni :wink: ) No niestety zgadzam się z tym co napisałaś :( bo sama nie mogę patrzeć na "yorki" super mianiaturowe karzełki prawie bez sierści i ledwo trzymających się na nogach :( I coż nic nie poradzi się na nadmierną popularność pewnych ras i ich bezsensowne rozmażanie "na ilość a nie na jakość", ale mam nadzieję że to kiedyś przejdzie i ludzie wreszcie pomyślą że źle robią :-?
  21. No właśnie ja to przeczytałam :evil: i aż nie mogę uwieżyć jak można sądzić że yorki to nie są prawdziwe terriery :evil: ktoś kto tak napisał musi naprawdę nic nie wiedzieć o tej rasie!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil: Od "prawdziwego" terriera różni ich tylko wygląd bo wbrew pozorom to są najprawdziwsze terriery, a jeżeli te psy mające charakter terriera nie są terrierami to czym są według was?! :-? Bo napewno nie są to psy do towarzystwa :evil: (nie obrażam w tej chwili posiadaczy psów z tej grupy). I jeszcze jedno mmoje psy nigdy nie widziały kuwety i się tam nie załatwiały więc proszę nie uogólniać wszystkich psów, bo większość psów z tej rasy nie robi siusiu w kuwecie. :evil: A co do kokardek to moim pieskom zakładam kokardki tylko jak z nimi gdzieś wychodzę bo nie wyobrażam sobie jak miałyby się cały dzień męczyć w kokardce w domu!!! Jeżeli nadal posaidacze "prawdziwych terierów" myślą że yorki to tylko laleczki do głasknania i trzymania na kolanach to jesteście w wielkim błędzie(tak wogóle to chyba z jakiegoś powodu te pieski są z waszymi terrierami w 1 grupie) A tak wogóle to zapraszam dziś o 18.30 na Animal Planet na program o yorkach może po jego obejrzeniu wywnioskujecie że jesteście w wielkim błedzie!!!!!!!! Pozdrawiam
  22. No i co już nikt nie chce się pochwalić tutaj swoim terierkiem??? :( Mam nadzieję że ktoś tu jeszcze jakieś zdjątko wstawi :-?
  23. Ślicznotka :wink:
  24. To byłam ja :wink: A więc jak mi "poleciłaś" dzwoniłam do ZK w Wawie i dowiedziałam się że: 1. Powinnam to zgłosić wcześniej 2. Że duplikat metryki wyrabiają ale tylko wtedy gdy mają zaświadczenie od hodowcy że sprzedała osobie X danego psa 3. No i podałam nr tatuażu i telefon do mnie i jak będzie coś ta pani wiedziała na temat mojego psa to przedzwoni ale raczej nie ma nadzieji :(
  25. Wielkie dzięki Lady!!! nie moje nie mają rodowodu, ale 3 lata temu miałam yorka z rodowodem(to ten Scamp Son Boy Kontrakt) ale niestety ktoś mi go ukradł jak Majki miał rok :cry: :( :cry: (ten Peacemaker to jego tata). Odrazu mam pytanie czy jest możliwość ponownego wyrobienia metryki??? Chodzi mi o to że jeżeli ktoś ma teraz mojego Majkusia to czy mógł mu wyrobić metrykę na podstawie tatuażu w uchu??? Jeżeli tak by było to może mogłabym go odnaleźć? Czekam na odpowiedź Lady jeszcze raz dzięki za te wiadomości :calus: <-- dla Ciebie Pozdrawiam
×
×
  • Create New...