Jump to content
Dogomania

Yorkies

Members
  • Posts

    1084
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Yorkies

  1. A więc poprawna pisownia to Highclass Peacemaker, Sonia Żako Scamp Son Boy Kontrakt, Scarlett Son Girl Kontrakt, a dalsze korzenie to Sofi Taranga, Heskethane Knight Hawk, Highclass Minette i Hihgclass Peter Piper Pogrubiłam w tych Son... Nazwę hodowli Wiem że ten Heskethane... to ch.pl Mam nadzieję że teraz coś ci się uda znaleźć pozdrawiam i czekam na odp.!!! Pozdrowienia
  2. Lady posłuchaj ja też mam do ciebie prośbe :) Otóż czy mogłabyś sprawidzić w tej twojej bazie danych czy jest coś na temat psów: Scamp son boy, Sonia Żako, Highclas Peace Maker, lub Scarlet Son Girl- nie wiem czy ta pisownia jest dobra teraz nie mam przy sobie rodowodu jeszcze później to sprawdze i ci napiszę, ale możesz sprawdzić te które ci napisałam(chodzi mi o jakieś osiągnięcia na wystawach, przodów itp.) Z góry dzięki :D Pozdrowionka
  3. Nie moge normalnie jak mozna trzymac psy w akwariach?! To jest nieludzkie!!!!!!!!!! :evil: :evil: :evil: Co prawda ja bywam w Anna Zoo w Jankach i tam niewidzialam jak dotad pieskow ale byl owszem piesek preriowy :evil:
  4. Wind napisala: Hmn.... zacznijmy od tego czy to wogole jest york :-? Wind napisala: A przynajmniej ma rodowód??? Jezeli tak to nielepije bylo go kupic zpewnego zrodla, od hodowcy :-?
  5. Wind sunia śliczna tylko szkoda że fotki takie małe :(
  6. Himka nie ma za co :wink: iWoNai dzieki :D Co do pola to Himce chyba chodzi o dwor bo tak sie mowi w Krakowie i okolicach zamiast na dwor czy podworko pole. Zreszta Himka napisz czy mam racje :wink:
  7. No to mnie pocieszylas Lady bo moja Sonia zdecydowanie nalezy do grupy pierwszej a za to Niki do 2 :)
  8. Himka w pelni zgadzam sie z iWoNai i mysle ze powinnas kapac swoja maltanke co 7-10 dni. Z tego co wiem to yorki i maltanczyki maja prawie identyczna budowe wlosa i napewno to jej nie zaszkodzi :wink: A twój weterynarz najwyrazniej nie zna sie na siersci(wlosie) tych ras i radzilabym ci go zmienic. A co do fotek to w wiekszym rozmiarze obejrzysz je na http://community.webshots.com/user/yorczki zapraszam tez innych do ogladania tych fotek :wink:
  9. Ja mysle ze regula ze im york ma wiecej siersci(wlosa) tym wolniej sie wybarwia sie sprawdza, a najlepiej zilustruje to przyklad moich psów :D Otóz starszy piesek(Niki ma teraz rok i 3 mies.) ma raczej malo siersci i chyba dlatego wybarwil sie juz prawie caly(zostaly mu tylko czarne koncówki siersci na tulowiu), a za to Sonia ma dopiero 7 mies. i zaczyna juz wybarwiac glówke. :D Ja rówinez witam nowa forumowiczke czynna(z tego co przeczytalam to bylas forumowiczka bierna :wink: ) Napisz koniecznie cos wiecej o swojej suni!!!!
  10. Twoje walijczyki sa super :D A co do fotek to jezeli ktos chce je obejrzec w wiekszym formacie zapraszam na http://community.webshots.com/user/yorczki tu mozecie obejrzec 8 fotek moich psiakow :wink:
  11. Carianna pieski masz super, ogladalam foty bardzo mi sie podobaja tymbardziej ze to nie jest tak popularna rasa w Polsce(nigdy jeszcze krótkowlosego foxa nie widzialam za "zywo", za to szorstowlose widze prawie codziennie :wink: ) A co do rozmiaru fotek to nic nie moge zrobic bo mi sie nie chca wyswietlic :( :( :(
  12. To ze pies ma papiery nie znaczy ze nie ma wad. Nie ma psow idealnych, a zdarza sie ze piekny piekny pies nie ma rod.(a np. tylko metryke)i jest ladniejszy od takiego ktory ma rod.. Nic juz na to sie nie poradzi.
  13. Yorkies

    Żona dla Akity

    :evil: :evil: :evil: Zone??? Moze byc wielo rasowy??? Nie rozumiem
  14. No widzisz nie masz sie co martwic Fuzlak ma jeszcze czas sie wybarwic(zreszta tak jak moja Sonia :wink: ) A co tych ksiazek to przeciez idealnych psow nie ma :wink:
  15. Teraz sie udalo!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D Tylko nie takiej wielkosci co chcialam :-?
  16. Nie wiem co sie dzieje jak ogladam poglad wszystko w porzadku, wysylam i koniec :-? same krzyzyki :(
  17. UDALO SIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :laola:
  18. Moje Yorki boja sie przede wszystkim ras duzoooo wiekszych od siebie, a szczegolnie owczarkow niemieckich. Za to uwielbiaja cocker spaniele ang., foxterierki, sznaucerki(mini) pomeraniany, maltanczyki i westy. :D Troche tego duzo wyszlo :wink:
  19. No tez tak sadze(ze nie masz powodow do zmartwien :wink: ) Tak wogole to ja bym chciala zeby moje wygladaly teraz tak jak mialy 8tyg.!!!! Bardzo mi sie wtedy podobaly!!! Takie czarne podpalane!!!
  20. Mam fajny pomysl zeby wszyscy posiadacze pieskow z tej wlasnie grupy wstawiali tu zdj. swoich pieskow i pisali cos o nich :D Moze ja zaczne :) A wiec ponizej sa zdj. moich 2 yorków Nikusia i Soni. W tej chwili pieski maja 1 rok i 3mies(Niki) oraz 7 mies.(Sonia). Mimo ze pieski sa bez rodowodu sa bardzo kochane i sliczne(dla mnie :wink: ) Czekam z niecierpliwoscia na fotki innych posiadaczy wspanialych Terierków!!!!!
  21. Wszystko zalezy od pieska(ile ma siersci, itd.), bo np. moj starszy piesek wybarwiac tlow zaczal juz w wieku 5 mies.(mial juz wybarwiona glowke), a za to Sonia ma teraz prawie 7mies. i glowki jeszcze do konca nie wybarwila, a co dopiero tlow :-?
  22. Cos male te fotki mi wyszly :(
  23. Jak nikt nie wstawia tu zdj. to ja to zrobi ponownie ;) To jest Nikus w wieku 10 mies. na fotelu :) A to Sonia w wieku 8 tygodnii Znowu Niki tymrazem w wieku 1 roku i 1 mies. A to 3 mies. Sonia na trawniku No i Niki w wieku 3 mies.
  24. Lady to super!!! W Czechach jest duzo swietnych psów(tylko zebyscie zdazyli!!!) Pozdrowienia i wracaj jak najszybciej!!!!
×
×
  • Create New...