-
Posts
1084 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Yorkies
-
No to ja mam nadzieję że w sobotę spotkam kogoś z dogomanii... ja tak jak pisałam jade ze swoim yorkiem 8) no i będzie ze mną koleżanka <BTW tesh z dogo Magdalena1> nas bedzie łatwo poznać bo 2 dziewczyny jedna z maleńką sunią a druga z rosłym psiurem 8) :wink: wiec zapraszam do ringu yorków 8) a dostał jush ktoś potwierdzenia? bo ja chcę wyjechać we wtorek a potwierdzeń nie widac więc czekam az dosatnę... :roll: :-? pozdrawiam :fadein:
-
To odświerzę trochę temat ... 8) tak pzred wystawą spytam jak u was przygotowania bo u mnie wygląda to mniej wiecej tak: [img]http://img265.imageshack.us/img265/3213/tndscn52236aa.jpg[/img] co o tym myślicie... :roll: i jak wam idzie? :wink: pozdrawiam :fadein:
-
Ponieważ nastała tu cisza a wystawa w Sopocie się zbliza wkleję kilka świerzych fotek Lorda 8) spodobał mi się bardzo pomysł ze spineczkami z różyczkami u Arinka na fotce którą wstawiła NNikka wiec to wykorzystałam <mam nadzieję że nikt nie będzie miał mi tego za złe... :roll: > widok z góry [img]http://img83.imageshack.us/img83/8921/tndscn51524sh.jpg[/img] i parę takich bardziej ogólnych zdjeć... 8) [img]http://img259.imageshack.us/img259/5114/tndscn51668bw.jpg[/img] [img]http://img259.imageshack.us/img259/5707/tndscn51734wn.jpg[/img] [img]http://img259.imageshack.us/img259/4571/tndscn51742cq.jpg[/img] i to narazie tyle 8) pozdrawiam :fadein:
-
No niestety Maćka nie będzie a to pewnie trochę przeze mnie :-? :roll: bo dzięki uprzejmości Magdy jadę do niej wcześniej na działkę na mazury a stamtąd zabieramy się razem do Sopotu... więc wycieczka zamieniła się w bardziej "profesjonalny" wyjazd... :roll: więc teraz pzoostaje czekac do sobotniej wystawy i spotkanka P.S. zdradzę że także nasza Panulka będzie na wystawie 8) :D pozdrawiam :fadein:
-
Itko, Oczywiście postaram się cyknąc kilka fotek Iluzji i zrobię to bardzo chętnie... 8) pozdrawiam :fadein:
-
[b]Toller-fox napisał:[/b] [quote]A co do Yoreczków, to w Krakowie też było chyba ze 120. I tak nic nie przebiło 150 labków, jak pamiętam.... To jest ból, i to spory, takie stawki.[/quote] no niestety popularnosc wcale dobzre na rasę nie działa bo duzo z psów wygląda makabrycznie i jest nieprzygotowana jak potrzeba... i potem tacy ludzie zkałądaja hodowle i tych niezbyt dobrych psów jest coraz więcej... wolałabym żeby yorków było wystawiane o połowę mniej ale za to naprawdę dobre... :roll: heh mam nadzieję że ta narastajaca moda na yorki pzreminie za jakiś czas bo to już staje się uciażliwe... :-? A rekord yorków był chyba w tym roku na międzynarodowej w Warszawie bo aż ponad 130 psów tej rasy :o przerażający fakt że w sopocie będzie działo sie to samo ... w wawie rozbito sędziowanie na 2 ringi a tu wszystko na jednym więc jestem ciekawa ile potrwa ocenianie :roll: :-? no nic pozostaje jechac i się przekonać 8) pozdrawiam :fadein:
-
Dziękuje serdecznie za wsparcie :oops: konkurencja jest liczna więc jadę z nastawieniem na zabawę :wink: 8) zobaczymy co z tego wyniknie, ale nie powiem bo ocena doskonała ucieszyłaby mnie nie powiem :wink: 8) pozdrawiam :fadein:
-
U mnie w yorkach na Sopot ogromna konkurencja się szykuje :roll: będzie ciężko.... no ale zarazem jest na co popatzreć bo sporo zagranicznych psów i wystawców... :wink: ciekawa wystawa się zapowiada... mam nadzieję że uda mi się spotkać kogoś z dogomaniaków :wink: 8) pozdrawiam :fadein:
-
PIERWSZE KROCZKI... czyli nowe osoby na forum i powitania!
Yorkies replied to Ewunia's topic in Yorkshire terrier
ja także przyłączam się do powitań wszystkich nowych yorkofiołów! :wink: :D Fajnie że trafiłyscie tu do nas i będziemy mieli "świerzą krew" :evilbat: pozdrawiam :fadein: -
Jej jestem w szoku aż tyle psów! :o Z jednej strony będzie na co popatzreć a z drugiej konkurencja ostra... u mnie będzie ciężko... już się stresuję żeby przy takich sławach nie wypaśc głupio... :roll: w każdym bądź razie obiecuję pokaźną fotorelację 8) :evilbat: pozdrawiam :fadein:
-
Alko: Jakie sympatyczne rodzinne foteczki :D aż miło popatrzec na wasze zadowolone twarze... :wink: :D pozdrawiam :fadein:
-
Itko, Dziękuję za linka fajnie że można na coś takiego popatrzeć :wink: 8) pozdraiwam :fadein:
-
Jeśli chodzi o rzęsy to Lord ma je dosc długie więc podkreślam je skręcając w palcach na które wcześniej nanieśc trzeba jakiś zel lub spray :wink: 8) i tak to ptoem wygląda... :wink: pozdrawiam :fadein:
-
DZiękuje za słowa uznania :oops: a jeśli chodzi o foty to ja moge obiecać takie krok po kroku bo już raz komuś takwoe wykonywałam więc moge ponowić ten eksperyment :wink: tylko nie powiem dokąłdnie keidy bo lord bryka natłuszczony w oleju i papilotach przed wystawą ale napewno jak go będę czesać to fotki porobię 8) :wink: pozdrawiam :fadein:
-
To ja wygrzebałam tesh parę zdjeć Lorda 8) to akurat schylił główke i widac koczka... niestety jak zwykle rozwalił górę i zaczął tworzyć się kucyk ale ogólnie zarys koczka widać :wink: [img]http://img249.imageshack.us/img249/9783/tnp72450762hu.jpg[/img] a tu takie starsze zdjecia (spzred 2-3 tygodni) 8) [img]http://img249.imageshack.us/img249/7798/tndscn50689xx.jpg[/img] [img]http://img249.imageshack.us/img249/1504/tndscn51112ik.jpg[/img] pozdrawiam :fadein:
-
Itka napisała: [quote]Malwinko zgadzam się z opiniami poprzedniczek ślicznie wyglądasz ,psiaczki również.Sonia ślicznie ostrzyżona.Masz talent w rękach i zaoszczędziłaś na fryzjerze.Śmiem twierdzic, że nawet lepiej to zrobiłaś jak co niektóre fryzjerki. Lord wypiękniał to teraz po zwycięstwa na wystawy.[/quote] Ja już nie wiem co mam mówic na te wszystkie przemiłe komplementy od was... jeszcze raz powiem ze najbardziej ciesyz mnie fakt że mnie doceniacie... :oops: A szczególnie jeśli chodzi o komentarze dotyczące moich piesków :oops: Mam nadzieję ze niektóre z waszych wróżb sie choć po troszku spełnią... :wink: 8) Mariolu: Świetne zdjęcia z Barbie, taka ciepła symaptyczna atmosfera od nich bije! :D :wink: pozdrawiam :fadein:
-
[quote]Yorkies zdjecia naprawdę śliczne i Ty też fajnie wyszłaś... obejrzałam je sobie jeszcze raz... [/quote] Jej naprawdę bardzo miło mi to czytać po raz kolejny... :oops: pozdrawiam :fadein:
-
No naprawdę pomysł z tym topiciem bardzo udany... będziemy sobie pomagdac i dawać rady 8) ja także liczę na wiele fotek... :evilbat: pozdrawiam :fadein:
-
No i ja także czekam na katalog bo jadę z moim yorkiem który idzie w młodzieży... jestem ciekawa tegorocznej konkurencji... :roll: ogólnie to pierwszy arz odwiedzę Sopot wiec nawet nie wiem ilu psów mogę się spodziewać... :-? :roll: pozdrawiam
-
No to fajnie że będzie nas troszkę w tym Sopocie! A z katalogiem to moze być tak że ukaże się dopiero w przyszłym tygodniu... :roll: więc pozostaje nam tylko czekać... :-? :roll: chociaż mam nadzieję że potwierdzenia przyjdą w miarę wcześnie bo wyjeżdzam już 10 sierpnia :roll: no zobaczymy co to się będzie działo póki co nastawiam się na sympatyczne pogawędki z yorkofiołami... 8) i może małą sesję and brzegiem morza... :wink: 8) pozdrawiam :fadein:
-
No rzeczywiscie sztuka koczków jest niełatwa do opanowania ale ja sobie wykombinowałam taki sposób pośredni i jakoś daję radę... w każdym bądź razie jest coraz lepiej... 8) postaram się wkleić jakieś foty w najbliższym czasie 8) :wink: pozdrawiam :fadein:
-
[b]Mariolu,[/b] Super że w końcu doczekaliśmy się zdjeć i czekamy na restzę... 8) jeszcze raz gratuluje twoim suniom kolejnych sukcesów... :wink: :D A T-shirt widzę się sprawdza i rboi nam tu furrorę 8) :wink: Mam nadzieję że spotkamy się w Sopocie... :wink: A tak swoją droga ejstem ciekawa kiedy w koncu podadzą stawkę bo normalnie ciekowśc i stres nie dają mi spokoju... :roll: pozdrawiam :fadein:
-
Jeszcze raz dziękuje wam dziewczyny serdecznie za docenienie i tyle przemiłych komplementów na mój i piesków temat... aż głupio mi czytac tyle sympatycznych rzeczy na mój temat :oops: cieszę się także że nowy kolorek włosów się podoba tak jak i fryzurka Soni... 8) pozdrawiam :fadein:
-
No a ja chciałam spytać kto wybiera się na międzynarodówkę do Sopotu 13 sierpnia? :roll: Ja jade z Lordem (młodzież) wraz z Madzią której Toya będzie debiutować w młodziezy... :wink: pozdrawiam :fadein:
-
Jej bardzo mi miło że takie niepozorne foty się podobają.... :oops: