-
Posts
1084 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Yorkies
-
Klaudio, Psiaka przeciw wściekliźnie szczepimy co roku (co 12 mies) a odrobaczamy raz na pół roku... :wink: i to chyba tak najprościej mówią wszystko... :wink: 8) pozdrawiam :angel:
-
Dziękuje serdecznie za stawkę! :D pozdrawiam :angel:
-
Tufi napisała: [quote]yorkow bylo 83 - moze jakas klasa tylko? bo pisania sporo....[/quote] No to proszę o pieski szczególnie młodzież i pośrednia mnie interesuje... :wink: :) z góry dziękuje :angel:
-
Ja również prosiłaby, o stawkę lub wyniki z Leszna i obowiązkowo foteczki... :roll: pozdrawiam :angel:
-
A ja prosiłabym o yorki... :roll: pozdrawiam :angel:
-
A ja chcialbym spytac o yorki, i ogólnie teriery przez kogo będa sędziowane? :roll: pozdrawiam :angel:
-
Jak w rodzinie :) -czyli rocznice, święta, zyczenia i in
Yorkies replied to Panula's topic in Yorkshire terrier
Ja takze przyłączam się do najserdecznijeszych życzen dla Ofrusi... :D :wink: [b]WSZYSTKIEGO NAJWSPANIALSZEGO....!!!!!!!![/b] pozdrawiam :angel: -
Jej cudne fotki... Madzia uchwyciła świetne momenty... rewelka! :D A Tola i Feniks świetnie wyglądali w Bytomiu. ... :wink: :D [b]jeszcze raz wszystkim Gartuluję!!![/b] :D pozdrawiam :angel:
-
I takie luźniejsze... 8) Ramzesik... [img]http://img158.echo.cx/img158/8089/tn522so.jpg[/img] Toya a w tle Blaneczka... [img]http://img158.echo.cx/img158/6349/tn532hj.jpg[/img] Blaneczka... [img]http://img158.echo.cx/img158/7610/tn57fy.jpg[/img] Czekamy na powrót... [img]http://img158.echo.cx/img158/9796/tn601qu.jpg[/img] a to nasz pociag... :evilbat: [img]http://img35.echo.cx/img35/7659/tn15lw.jpg[/img] i to narazie tyle od emnie czekam na resztę fotorelacji!!! :wink:
-
czas na foteczki... 8) przygotowania... [img]http://img99.echo.cx/img99/8766/tn20xn.jpg[/img] [img]http://img99.echo.cx/img99/6615/tn32av.jpg[/img] i teraz już na ringu Ja i Lordo... :evilbat: [img]http://img99.echo.cx/img99/8523/tn64jy.jpg[/img] [img]http://img99.echo.cx/img99/3981/tn106kt.jpg[/img] [b]Madzia i Toyka- najdzielniejsza i najgrzeczniejsza sunia wystawy!!!! :D [/b] [img]http://img99.echo.cx/img99/4343/tn162up.jpg[/img] [img]http://img158.echo.cx/img158/5256/tn178hb.jpg[/img] [img]http://img158.echo.cx/img158/2540/tn518ud.jpg[/img] c.d.n :evilbat:
-
My wróciliśmy .... 8) Mamy brąz, doskonałą i idealny opis... gdyby nie wariactwa piecha pood wpływem słońca byłoby pewnie lepiej ale w takiej konkurencji jaka jest w yorkach to jestem zadowolna... 8) pozdrawiam :angel:
-
Witajcie, Ja już spowrotem! Mam dobre wieści Lordzik był 3/7... :D ale się cieszymy bo mamy doskonała i opis: [i]Ładna sylwetka, zachowane proporcje, prawidłowe kątowanie, szata i umaszczenie prawidłowe,[b] idealna głowa[/b], prawidłowe uzębienie"[/i] powiem tylko tyle że przebojów miałam z Lordem bo zaczął nagle się wściekac i skakać... w kielcach było super a jak tak wracalismy to doszliśmy do wniosku że on się pzregrzał bo na słońcu i pod słonxce skakał a w cieniu się uspokajał... chodził idealnie gdyby nie te jego wariactwa podejrzewam że byłbo srebro... :roll: :wink: Wiem że Toleczka Macka wygrała w szczeniaki w Bytomiu... Dustin Happy chyba 4 ale nie jestem pewna... co do Madzi to 3... a wiecej nie wiem bo musiałam jechać szybko do domu... tzn i tak pociag jeden odwołano i zcekaliśmy 2h na następny... :roll: :-? ale co najważniejsze byłam i wróciłam w mairę szczęśliwa! 8) pozdrawiam :angel:
-
To powodzenia i do jutra kochani... będzie to dla większości yorkofiołów intensywny dzien... 8) więc ten topic powinien pękac w szwach od fotek... :wink: :evilbat: [size=6][b]POWODZENIA WSZYSTKIM!!![/b][/size] pozdrawiam :angel:
-
No kochani jednak udało mi się wszystko zalatwić i jutro będę w radomiu... zmolestowałam kolegę (sasasasa :evilbat: ) i jako ochroniarz-przewodnik jedzie ze mną... 8) :wink: Ja będę przy ringu 8- yorków z jednym psiakiem... niedaleko Magdaleny1... :wink: 8) mam nadzieję że ktoś z dogomaniaków tam do ans zawita... :wink: POWODZENIA I DO JUTRA... 8) pozdrawiam :angel:
-
JADĘ!!! :D będę jutro w radomiu dzięki mojemu koledze który będzie ze mną... ale się cieszę że udało mi się cos wykombinowac... :D :wink: pozdrawiam :angel:
-
Jak w rodzinie :) -czyli rocznice, święta, zyczenia i in
Yorkies replied to Panula's topic in Yorkshire terrier
A ja także przyłączam się do życzeń dla Tolusi! Niech rosnie szybko tak jak i jej włosy i zdobywa ringi... 8) :wink: A ja się pochwalę że od wczoraj jestem 2 lata na forum... taki mały jubileusz... :roll: :D pozdrawiam :angel: -
A ja mam pytanie czy ktoś posiadający jedno wolne miejsce w samochodzie dla jednej dziewczyny z yorkiem będzie przejeżdzał jadąc na wystawę przez Warkę? Bo ja dziś się dowiedziałam że nie mam jak jechać... prosze o pomoc... :roll: pozdrawiam
-
Ja oferuję wyniki z Radomia w miarę możliwości... poniewaz mam problem z dojazdem do radomia... tata musi jechac do pracy więc zostawił mnie na pastwę losu... jedyne wyjście to pociąg ale po pierwsze sama nie bardzo się zabiorę i poradzę ze wszystkim a po 2 w radomiu jest niestety takie złodziejstwo ż ejeszcze bez psa mogę wrócić... :roll: :( będę kombinowac zeby ktoś ze mną pojewchał ale rodzina odpada... a najgorzej że 3/4 znajomych na święto kwitnących jabłoni wybiera się do pobliskiego grója bo same gwiazdy sie zjeżdzają... jej znowu ten mój pech... :cry: pozdrawiam :roll:
-
Yoreczko, Ale słodziutkie te Barbinkowe maluszki... cudne nie można od nich wzroku oderwać! :D :wink: pozdrawiam :angel:
-
Ale super foteczki!!! Te ze śmietnikowym stolikiem są super!!! Uśmiałam się co nie miara z nich... 8) :lol: pozdrawiam :angel:
-
Aha rozumiem.. ale ze mnie gapa... :oops: jak zwykle mylę dni.. tak samo było wczoraj jak do zk w radomiu dzowniłam.. a dyżur był we wtorek... :roll: :-? no ale niejedna jeszcze środa bedzie ... 8) pozdrawiam :angel:
-
Trzeba być cierpliwym wszystko jest w toku... :wink: :) mam nadzieję że jeszcze dziś będą... :wink: Mariolu a nie wybierasz się dziś na sekcję terierów do zK? :roll: pozdrawiam :angel:
-
Mariolu, Super foteczki! Cieszę się że ja także zostałam uchwycona z Lordzikiem na fotach.... :wink: :D a tak swoja drogą to u mnie na stronce jest także fotorelacja z Kielc... :wink: :) pozdrawiam :angel:
-
Hmmm no wiesz ja będę korzystała z gościnnosci Macka więc nie bedę się mu na tyle na głowę zwalać... :roll: a poza tym rodzinka i tak cud że moge jechać... 8) no ale zobaczymy co to bedzie.. mamy jeszcze miesiąc i zobaczymy jak się wszystko ułoży... :wink: 8) pozdrawiam :angel:
-
No włąśnie raczej katowice bo jednak dojazdy kosztują a na ślaśk jadę pociagiem i sama musze na to uzbierac... :roll: a krakwó znacznie dalej jest od katowic... :-? pozdrawiam :angel: