A najfajniej było na BISie Weteranów,zawołano 5 weteranów z końcówki kolejki.Spiker mówi coś w rodzaju,że szkoda,że tak mało.Sedzina zaczyna oceniać w indywidualnym ruchu,a tu nagle przerywają,bo nie zawołali reszty.Było ich około 10.Sędzina zdenerwowana nie dała reszcie zaprezentować się,przeszła się wzdłuż stawki z nieciekawą miną i wybrała trójkę.Organizacja do D. :evilbat: