[quote name='Ania-k']rozumiem,że to ktoś z DGM???ja chyba domniemam o kim [b]Adda[/b] pisała,i całkiem inaczej sobie tą osobę wyobrażałam :o :o[/quote]
Aniu zaczelo sie od slazaka, i czekamy na jego zdjecia, tak w skrocie, a DGM wpadl tutaj na tymczasowe zastepstwo i czekanie na slazaka :D