[quote name='Nitencja']Orsini a pamietasz co sie dzialo przy pryszczycy ? Niektore wystawu odwolano a na niektorych granicach trzeba bylo przechodzic przez maty, myc rece ....... :roll:[/quote]
pamietam ze nawet na wystawie w Katowicach kiedys w wejsciu takie maty były.
Mysle ze najgorsza jest tu niepotrzebna panika, wiadomo warto byc ostroznym ale bez przesadyzmu.