Jump to content
Dogomania

Iwona

Members
  • Posts

    1044
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Iwona

  1. No kochane grzywaczowe dziewczynki- to jest Pan, który będzie oceniał wasze wdzięki: [url]http://www.seaislandakitas.com/genjen_babies/gengen_gp2a.jpg[/url]
  2. Jakie śliczne maluszki:loveu: - te ciapiaste to faktycznie jak nasze rodzime krasule:lol: - rodzice podzielili się dziećmi- i po mamie i po tacie. Teraz będę czekać na następne zdjęcia i metamorfozy maluszków:multi:
  3. [quote name='Nugatowa']Czyżbym wszystkich odstraszyła? :-( :roll: :evil_lol:[/QUOTE] Ty jak ty:evil_lol: - oczywiście żartuję- wczoraj poszłam wcześniej spać:cool3: - Nugacik śliczny- ma taki piękny włos na froncie??? U nas pojawił się seter - znajoma "zakupiła":-)- jest znaczony nazwałabym błękitem- rośnie jak na drożdżach:-) pięknie się szkoli- pojętny piesek.Podobają mi się bardzo setery- zwłaszcza podczas "pracy" na łąkach czy w polu- niemniej taka "praca" pewnie nie pomaga ich sierści;-), więc wcale się nie dziwię,że poszukujesz środków na jej zabezpieczenie.
  4. Tyż pikny:lol:
  5. [quote name='resuruss']Nugatowej marzy sie nieco dłuzszy......bo seter to pies długowłosy [IMG]http://img128.imageshack.us/img128/9022/hunterds1.jpg[/IMG][/QUOTE] To Nugat w całej okazałości? Piękny pies:-):loveu:
  6. [quote name='Nugatowa']Ressia ma rację Nugat dostaje pełno wartościową karme codziennie 1 kapsułka tranu z ogórecznikiemiolej z pestek winogron co 4 dni zólteczko jest bardzojedwabisty wdotyku rękaaz się ześlizguje włosmabardzodługi tylko rzadki , biegając wsród krzewów pływając w błotku czy w wodzie nie będę tu ukrywać włos sie bardzo niszczy :-( :placz: Seter to jak najbardziej pies długowłosy. Tylko jescze jak to iwona powiedziala jest toduzy pies 30kg czyli bardzo szybkomi sięzużyje ? czy nie? Będe nacierać tylko chorągwie i firany bo na ciele ma teraz badzo gesty włos i błyszczący :multi: Czy tenolej stosować na suchy włos czy na mokry niestety nie mam takiej wanny by kąpaćgo c otydzień, badż co bądz to też pies pracujący. :p[/QUOTE] Jak tylko na niektóre partie ciała to oczywiście znacznie wydłuży "żywotność "oleju:lol: . Pytanie było lakoniczne:cool3: to odpowiedziałam na miarę mojej wiedzy:-). Oczywiście ,że włos na choragwiach niszczy się i możesz wypróbować olej aby je zabezpieczyć- na pewno nie zaszkodzi :-). Można stosować na włos suchy:-) jak i po kąpieli na lekko wilgotny.
  7. No nie wiem czy włos na grzywie i ogonie o długości ok. 14 cm jest krótkim włosem:cool3: - od dłuższego czasu nie stosuję systematyczne oleju, i w sumie nie zauważyłam zmiany we włosie- dla zabezpieczenia przed łamaniem ostatnio stosuję jedwab- jestem bardziej zadowolona.Oczywiście nie znaczy to ,że odradzam stosowanie oleju- można spróbować:lol:
  8. Olej palmowy w sumie przeznaczony jest do pielęgnacji włosa długiego- ale myślę,że seterowi nie zaszkodzi:lol: . Nie wiem jednak czy to konieczne dla setera- może zastanowisz się nad odżywieniem włosa od wewnątrz- czyli- np.podawanie do karmy dobrego oleju, żółtka, u mojej bokserki bardzo dobrze sprawdziła się ... śmietana:lol: - piła przez pewien czas ok 0,25 l śmietany dziennie- sierść miała potem piękną, lśniącą i zdrową:-).Olej palmowy ISB jest drogi- ok.130 zł- na dużego psa zużywa się dużo- nie wystarczy użyć co pewien czas- aby efekty były widoczne pies powinien być natłuszczany przecieętnie co drugi-trzeci dzień:-) no i oczywiście częściej kąpany bo na natłuszczoną sierść wszysko się "łapie".
  9. [quote name='macsow1']a jak sie nazywa ten jasny ppm ktory jest za camparim??[/QUOTE] To jest CODY z Haliparku:lol:
  10. Przepraszam- czy ten olej ma być dla pieska z avataru???:cool3:
  11. Madzia- aż dech zapierają zdjęcia, brak słów- cudowna jesienna sesja pięknej parki:loveu: .Masz więcej:cool3: - daj oko nacieszyć:modla: :modla: :modla:
  12. łoł- gratulacje dla mam, tatusiów i babć:multi: :multi: :multi: - a maluszki niech zdrowo się chowają:loveu: :loveu: :loveu: .
  13. Jakie przecudne pampuszki:loveu: :loveu: :loveu: - Marta słodkości niesamowite:multi: :multi:
  14. [quote name='AiK']też o nim pomyślałam ale to chłopak[/QUOTE] Mogli nie narysować " czarodziejskiej różdżki" i już jest dziewczyna:lol:
  15. [quote name='resuruss']Kto zgadnie jaki pies był wzorem do wykonania tego szkicu??? [IMG]http://img331.imageshack.us/img331/8053/dsc07106xi6.jpg[/IMG][/QUOTE] Nabab?:lol:
  16. [quote name='resuruss']A ja dzis wychodząc na trening z psami znalazłam w skrzynce takie cos :multi: [IMG]http://img136.imageshack.us/img136/4739/dsc07105kv5.jpg[/IMG] Hahahaha,no coz ,ze Bulka jest bezwłosa :roll:[/QUOTE] No widzisz- dzięki naszemu ZK można się wiele o swoim psie dowiedzieć, poszli dalej niż sędzina z Zabrza:evil_lol: :lol: Gratki:lol: - szybciutko dostałaś:lol:
  17. [quote name='AiK']muszę tu częściej zaglądać:lol:[/QUOTE] Koniecznie:lol:
  18. [quote name='Deirdre']IWONA - wiadomo że cokolwiek wyrośnie z własnego psiaka - kocha się go bez zastrzeżeń :) Ja jako nie-właściciel Abi czy innej grzywki mogę się pozachwycać i powybrzydzać - na foteczkach wszak wolno :) A jak będzie z tą wilczą grzywą? zastaje na "stare lata" czy też się ją z łopatek goli?? (nie znam się na wystawowych fryzurach grzywaczy :oops: ) [/QUOTE] Oj, z tą miłością różnie niestety bywa:-( - można "miłość" pooglądać w schroniskach:shake: . Co do grzywy:-)- nie wiem jak będzie w przyszłości- na razie niech rośnie:cool3: - podgolić zawsze można -gorzej na odwrót:evil_lol: . Fryzury grzywaczy zależne są od "preferencji" właściciela i "możliwości" psa:-)- jak ma za dużo to się podgala lub skraca do odpowiedniej długości :cool3:
  19. [quote name='Dudek']AiK wszystkie Twoje zdjęcia są rewelacyjne!!!!!!!!!!!!:loveu: ale to ma szczególny klimat:loveu: super! [IMG]http://vampire.555.pl/aik/owor_10.jpg[/IMG] Maga - więcej, więcej;) super foktki w ruchu:multi:[/QUOTE] Właśnie- AiK- przepiękne zdjęcia- to szczególnie, śliczna dziewczyna ( [SIZE="1"]i baaardzo podobna do mamusi:-))[/SIZE]
  20. [quote name='Em-ka'][FONT=Comic Sans MS]:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: nio - chyba ucieczkę.............:eviltong: [/FONT] [FONT=Comic Sans MS][/FONT] [FONT=Comic Sans MS]Jeden pan nam pokrzyżował plany - najechał na tył mojego samochodu jak stałam na skrzyzowaniu i nastapił bardzo szybki powrót do domu.........:evil_lol: [/FONT] [FONT=Comic Sans MS]starciłam sporo czasu na załatwianie spraw z ubezpieczeniem, policją etc.[/FONT] [FONT=Comic Sans MS]Szkoda, bo tak bardzo się chciałam pojechać na tę wystawę.....[/FONT] [FONT=Comic Sans MS]ale co tam, najważniejsze, że nam sie nic nie stało![/FONT] :multi:[/QUOTE] Uuuu- przykra sprawa:angryy: - współczuję- najważniejsze , że wszyscy cali i zdrowi :calus:
  21. [quote name='Em-ka'][FONT=Comic Sans MS][B][COLOR=navy]Aniu[/COLOR][/B] - gratuluję sukcesów z Camparim! :multi: :klacz: [/FONT] [FONT=Comic Sans MS][B][COLOR=navy]Katrinka[/COLOR][/B] - super - jeszcze raz gratuluję :) :multi: :klacz: [/FONT] [FONT=Comic Sans MS]mam tu małą fotkę (chyba z dnia drugiego) - Campari (V1, CAC, CACIB, Middle-East European winner 2006, BOB) i Kolja (V1, HPJ, Middle-East European junior winner 2006, Best junior)[/FONT] [CENTER][IMG]http://img158.imageshack.us/img158/8279/camparikoljawp3.jpg[/IMG][/CENTER] [FONT=Comic Sans MS]Trochę słaba jakość, ale chyba warunki do robienia zdjęć też były kiepskie;[/FONT][/QUOTE] [B]Gratuluję Kolji:-)[/B] A dlaczego Tituś zaabsentował w Budzie:mad: :mad: :mad: - cieczkę dostał????:evil_lol:
  22. Iwona

    Onka

    Oooo- fotki Misia:multi: :multi: :multi: - oj poważnieje chłopak-poważnieje:lol: :lol: :lol: . Jak nie chce rafaello to kiełbasy mu daj- gdzie tam chłopa cukierkami karmić:evil_lol: Słodki łobuziak:loveu:
  23. [quote name='Solange']Czytając Wasze wypowiedzi o Abi, muszę powiedzieć, że nie wszystkie grzywacze mają kropki. Mój Dinar np. nie ma ani jednej. ;) I myślę, że niezależnie od tego jak Abi zmieni kolor i tak będzie taka piękna jak w tej chwili![/QUOTE] Dzięki Solange:oops: A tak właściwie- krawacik będzie w groszki:evil_lol: :lol:
  24. [quote name='AngelOfDeath']moja Happy zgloszona jest do klasy mlodziezy , ale nie bedzie wystawiona :-( nie rozdwoje sie :evil_lol:[/QUOTE] Aniołku- nie przesądzaj nic z góry:nono: - zabierz deskorolkę albo rolki i będziesz śmigał między halami- meleksa nie proponuję:evil_lol: . Daj szansę Happy:loveu:
  25. [quote name='Deirdre']troszkę się naszukałam rodziców ale mam: [URL]http://www.suasponte.republika.pl/foty/arnikaalaska.html[/URL] szokuje mnie to że Abi taka do rodziców niepodobna! Najbardziej to ona przypomina małego wilkołaczka - z tą grzywą aż na plecki! Czy taka grzywa jej zostanie na zawsze? I juz zawsze będzie rudziutka? nie zjaśnieje? Najczęsciej widuję grzywki z białą głową, czasem szarą, no i "zawsze" są nakrapiane co osobiście mnie nie zachwyca - a tu tylko cud krawacik i zero kropek. No przepiękna laska - ciekawa jestem co z niej wyrośnie![/QUOTE] My też jesteśmy ciekawi:lol: ale co by nie wyrosło zawsze ma miejsce w naszym domu i sercach, które już zupełnie podbiła:loveu: . Zmieni się napewno- włoski jej zjaśnieją i chyba będzie je miała kremowe, na uszach być może zostanie złoto -ruda bo jak na razie tam jej się włosy nie przebarwiają. Grzywki ulegają takim metamorfozom ,że w sumie ciężko przewidzieć jak będą wyglądać- zwłaszcza nagusy, które latem są opalone a więc dużo ciemniejsze niż zimą:lol:
×
×
  • Create New...