[quote name='sibelius']Gdybyś czytała uważnie to byś się zorientowała że wolałem nie zadawać "głupich" pytań!!! :roll: Poczytaj moje wcześniejsze wypowiedzi. . .
Jakbys uwaznie czytal to bys sie zorientowal, ze diabelkowa nie kazala Ci sie pytac, a zlozyc propozycje
Ale fajny topik :evil_lol:
[quote name='Betti']Przed chwilą skończył się w TVN program o Dodzie.
Kręciła tam teledysk z ...białym pudlem. Czy nie był to Bubi z Joanną ? Jakoś tak mi się wydaje.[/quote]
A w takim jajku z pudlem to juz chyba jedna teledysk miala...? :hmmmm:
[quote name='Azir']A mnie dziś jedna pani zaproponowała, żebym wzięła psa na bagażnik, bo się za bardzo zmęczy... :lol:[/quote]
Jesssuu, masz rower combi? :crazyeye:
[quote name='sic!']No my jadziem (chyba) a , że sucz bywa druga albo "żadna" a ja zakładam tera opcję pierwszą :D, więc Ty możesz być pierwsza, albo trzecia :diabloti:, wybierej se! :)[/quote]
A to spoko, tyz moze byk!
[quote name='Oleniek']
ile powinna ważyć 2letnia pudliczka o wzroście 28cm?[/quote]
Moja pudliczka ma 30cm i wazy 4.5kg, ale ona pozera wszystko, wiec musze sie pilnowac.
[quote name='Cimi']Witam,
klub HPAT ma przyjemność zaprosić wszystkich zainteresowanych frisbee na seminarium dla początkujących, które poprowadzi Darek ‘Drado’ Radomski :) .
Seminarium odbędzie się 14 kwietnia w niedzielę. Przewidywana ilość miejsc - 10 par -przewodnik + pies.
[/quote]
Kurcze, szkoda, ze tak daleko ode mnie........
[quote name='saJo']Wszedzie da sie bimbac :evil_lol: Na wecie rowniez :evil_lol: Wieczorami :beerchug: w nocy :morning: weekendy :painting:[/quote]
Po 5 latach :grab:
[quote name='stereo']
[SIZE=1]Pati, banerek masz trochę nieaktualny ;)[/SIZE][/quote]
Wiem, ale dawno robilam sobie ten i juz nie pamietam jak sie je robi...
:oops:
[quote name='dog_master']Dostalam SMSa od Asi...
[SIZE=4][COLOR=red]Trening z powodu pogody niestety odwolany[/COLOR][/SIZE]
:([/quote]
No a wasza hala? :hmmmm:
[quote name='dog_master']
[COLOR=white][tylko czemu ten pies na mnie nie patrzy... ;]][/COLOR][/quote]Nie, nie, nie!
Pytanie powinno brzmiec: dla czego JA nie patrze na swojego psa?!:eviltong:
|A poza tym to fajnie sobie biegacie.
Jaka macie fajna hale?
To konska?
[quote name='stereo']A my nie jedziemy :-(
Ale będziemy Was dopingować na odległość :multi:[/quote]
Druga :multi:
I mogloby tak zostac, nie obraze sie.:cool3:
AAAAAAA! Zaraz , beda zerowki? Sa to se zglosze jeszcze COS :cool3:
I trzecia :)
[quote name='an1a']No tak ale psa za tylne łapy trzyma się żeby puścił, a nie stoi się z nim.. ..[/quote]
Taaa a nie widzialas co piesek zrobil jak pani na chwile przestala go trzymac?
Nie wiem jak Ty, ale ja bym go nie puscila za zadne skarby.
[quote name='Monia i Fiona']A czy biegamy w tę niedzielę? To moja ostatnia szansa, żeby Was wszystkich zobaczyć :( Potem, to może tylko gościnnie będę wpadać :)[/quote]
T o tak jak ja.....:cool1:
Zdaje sie ze wracamy......:-(
Kurcze, myslalam, ze sie bede cieszyc :niewiem:
[quote name='Magda i Saga']Do wszystkich zainteresowanych kursem: zebranie organizacyjne niedziela, 9 marca godz12 , info na stronce, zapraszam[/quote]
O wlasnie, sasiadka pytala czy bedzie kurs. POdam jej namiary na Ciebie, ok?