[quote name='Mrzewinska']Mam nadzieje, ze wlascicielka bordera, niezależnie od wypowiedzi jury, zdola dodac swoj komentarz, wyjasniajacy widowni, ze wspolpraca z czlowiekiem to dla psa nie cyrk, ale najwieksza potrzeba i radosc.
Zofia[/quote]
Moze jej to delikatnie zasugeruje na najblizszym treningu :cool3: