A ja powiedziałabym, że oszalałaś Pati :o , ale najpierw się upewnię: Nadal jesteś w tym stanie co z przed paru miesięcy ? :roll: Bo jeśli tak, to oszalałaś. A jeśli już nie jesteś, to w sumie czemu nie, ale pamiętasz, że Twoje życie ma wartość już nie tylko dla Ciebie...? Bo ani Ty (narty biegowe), ani pies (szorki) nie wiecie nic o tym, w co chcesz się bawić...