[quote name='Savannah']Asiaczku tym razem Cię uprzedze :wink:
Basenji w Opolu
Klasa pośrednia:
Ch.Mł.Pl, Ch.Mł.Rus, Ch.Mł.H Abothere's ADUNBI - CWC, res.CACIB
Klasa Championów:
Multi Ch. Ch.H FARIQUE FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek - CWC, CACIB, NPwR
Suki klasa Młodzieży:
HERE AND THERE Asiaczek - Zwycięzca Młodzieży, BOJ
Klasa championów:
Int.Ch, Multi Ch., Ch.H FELMERIA FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek - CWC, CACIB, NSwR & BOB!!!!!!!!!!!!!!!! :wink: :D
oraz dodatkowo występ wraz ze mną na Młodym Prezenterze (5 pkt w indeksie :wink: )
GRATULACJE DLA ASIACZKA
Asiaczku przepraszam że nie pisalam wszytskich championatów Farika i Felki, ale nie chciało mi sie patrzec w katalog....a pozatym bardzo dużo tego jest :wink:
i jeszcze raz GRATULACJE dla Asiaczka :D :D :D :D :D :D :D !!!
Pozdrawiam
Villarica Siberians[/quote]
I znowu ten Asiaczek wszystko zgarnął! :D :D
Zdrówko