[quote name='Asiaczek']W Bytomiu, na wystawie, nie było żadnego baska... Szkoda [b]Basenji[/b], że nie pojechałeś. Wtedy mógłbyś powiedzieć, że cztery wystawy w życiu i za każdym razem I miejsce, prawda?
Pzdr.[/quote]
Do Bytomia?
Z Elbląga?
Dla jakiejś wystawy?
Asiaczku, do Bytomia to mogę jechać na zlot tuningowy a nie na wystawę psów! :lol:
Zdrówko