Jump to content
Dogomania

Basenji

Members
  • Posts

    2910
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Basenji

  1. Po angielskiemu. Odkryłem to forum, jak byłem w Angoli. Zdrówko
  2. I następny wywiadowca. Zdrówko
  3. No jak się już coś popuści to trzeba posprzątać. To naprawdę wypada. Zdrówko :lol:
  4. Baskomaniaku - popraw! Zdówko
  5. Ja już tam pisuję. Zdrówko :lol:
  6. [quote name='maga18'] ale balam sie ze rozdepcza tą moja nieczystosc :wink:[/quote] Twoją :lol: ? To nie było wygódek? Zdrówko
  7. It is. Train your dogs - [color=red]streetwise doggy haircut[/color] - top Warsaw's fashion. Zdrówko
  8. [quote name='Asiaczek'][b]Basenji[/b] - witaj w Klubie Rymujących Właścicieli Basenji!!! ("resztki gentelmana pod skorupą twardziela" - zalatuje tu trochę białym rymem, ale da się wytrzymać). Pzdr.[/quote] To nie rym - to prawda. A ja już od dawna nie rymuję -zwłaszcza od czasu, gdy rapcichy nastały i zaczęły psuć każdą piosenkę. I te burackie ruchy :lmaa: obrzydzenie.
  9. A skąd ty Asiaczku masz te wszystkie informacje?? Zdrówko :lol:
  10. Ale na terenach wystaw muszą być ekipy do sprzątania. Chociaż g..... pod nosem lub na ringu jest problemem. Zdrówko
  11. Trudny nie będzie, ale jak zwykle wredny :evilbat: ........ zdrówko
  12. [quote name='Asiaczek']Nie wiem. Raczej nie. Bo ja po prostu nie lubię wystaw organizowanych w Poznaniu. pisałam o tym wcześniej. Ale ostateczna decyzja zostanie podjęta w przyszłym roku. Być może będę obecna na wystawie jako widz. Pzdr.[/quote] Hm, Ty jako widz. Raczej trudno sobie to wyobrazić :lol: ....... zdrówko
  13. Fakt, był to rudasek. Zdrówko
  14. Life is brutal. But, still, there is some light in that tunnel...... :lol: zdrówko
  15. Należę do tego wymordowywanego pokolenia, które posiada jeszcze trochę głębszych uczuć i resztki z gentelman'a pod skorupą twardziela. Zdrówko :lol:
  16. U Asiaczka to pewnie będzie tradycyjnie zimą. I w tym roku to zapewnie z 10 szczeniaków się trafi. Niestety, geograficznie, baski rozkładają się w okolicach Warszawy. Na północy jest ich zdecydowanie za mało :x zdrówko
  17. Widzę, że Baskomaniak naprawdę robi tourne po kraju i fotografuje dogomaniackie piechy. Tylko jak je odróżnić?? Zdrówko :lol:
  18. Prześliczna to nie, ale niebrzydka. tylko to seplenienie. zdrówko :lol:
  19. Czyli, będzie już ze 100 w kraju?? Zdrówko :wink:
  20. No cóż, był minęło, chociaż wciąż jestem zły, że dwa miesiące codziennych ćwiczeń poszły na marne. W sumie, niepotrzebnie pchałem się na tę wystawę - jeszcze to cholerne korki w Gdańsku. Nic, czas leczy rany na duszy. Zdrówko :roll:
  21. No właśnie. Że jest suczka w Trójmieście to weim, ale piesiak? Może ktoś go zna? Zdrówko :lol:
  22. [quote name='maga18'][quote name='Basenji'][img]http://img357.imageshack.us/img357/960/maygrzywacz5000ik.jpg[/img] Ma 10 miesięcy i ponoć jest bardzo utytułowany. A jak się nazywa? Zdrówko[/quote] VENI OTELLO Sub Divo 8) - Toffi :lol: i wclae az tak utytułowany nie jest ;) Wszystko przed nim! :lol:[/quote] Tak słyszałem, chwaliła go jedna pani drugiej pani. Zdrówko :lol:
  23. Asiaczku, policz baski, po letnich miotach! Zdrówko :lol:
×
×
  • Create New...