[quote name='Asiaczek'][b]Basenji[/b] - witaj w Klubie Rymujących Właścicieli Basenji!!!
("resztki gentelmana pod skorupą twardziela" - zalatuje tu trochę białym rymem, ale da się wytrzymać).
Pzdr.[/quote]
To nie rym - to prawda. A ja już od dawna nie rymuję -zwłaszcza od czasu, gdy rapcichy nastały i zaczęły psuć każdą piosenkę. I te burackie ruchy :lmaa:
obrzydzenie.
[quote name='Asiaczek']Nie wiem. Raczej nie. Bo ja po prostu nie lubię wystaw organizowanych w Poznaniu. pisałam o tym wcześniej.
Ale ostateczna decyzja zostanie podjęta w przyszłym roku.
Być może będę obecna na wystawie jako widz.
Pzdr.[/quote]
Hm, Ty jako widz.
Raczej trudno sobie to wyobrazić :lol: .......
zdrówko
U Asiaczka to pewnie będzie tradycyjnie zimą.
I w tym roku to zapewnie z 10 szczeniaków się trafi.
Niestety, geograficznie, baski rozkładają się w okolicach Warszawy.
Na północy jest ich zdecydowanie za mało :x
zdrówko
No cóż, był minęło, chociaż wciąż jestem zły, że dwa miesiące codziennych ćwiczeń poszły na marne. W sumie, niepotrzebnie pchałem się na tę wystawę - jeszcze to cholerne korki w Gdańsku.
Nic, czas leczy rany na duszy.
Zdrówko :roll:
[quote name='maga18'][quote name='Basenji'][img]http://img357.imageshack.us/img357/960/maygrzywacz5000ik.jpg[/img]
Ma 10 miesięcy i ponoć jest bardzo utytułowany.
A jak się nazywa?
Zdrówko[/quote]
VENI OTELLO Sub Divo 8) - Toffi :lol: i wclae az tak utytułowany nie jest ;) Wszystko przed nim! :lol:[/quote]
Tak słyszałem, chwaliła go jedna pani drugiej pani.
Zdrówko :lol: