No przyznaj się Savannach, że "żywcem" czerpałaś z mojej "fachowej" opinii.
To powiedziałem, że jest nijaki, nieprawdaż?
Zdrówko:lol: :evil_lol: :razz:
[quote name='Asiaczek']Zdjęcia można sobie powiększyć, klikając na zdjecie.
A mnie też ten piesek wydaje się taki jakiś nijaki...
Pzdr.[/quote]
A klikaj zdrowa...... . Wow, zgadzasz się z moją opinią? Ale mnie się oko na baski wyrobiło. Sędzią jakimś może zostanę:lol:
Zdrówko
[SIZE=5]Kociokwik II czyli zemsta na Goldeonie[/SIZE]
[SIZE=3]Pod ośrodkiem ODNK[/SIZE]
Głos z zewnątrz: [SIZE=1][COLOR=plum][I]Fariczku:loveu: ![/I][/COLOR][/SIZE]
[IMG]http://img69.imageshack.us/img69/3960/1503farikczekaprzedbramtz1.gif[/IMG]
..................
[I][SIZE=1][COLOR=plum].....Fariczku....[/COLOR][/SIZE][/I]
[I][SIZE=1][COLOR=#dda0dd][/COLOR][/SIZE][/I]
[I][SIZE=1][COLOR=#dda0dd][/COLOR][/SIZE][/I]
[COLOR=black]cdn[/COLOR]
15-03
Zdrówko
[quote name='M10M']W sprawie tych życzeń, czy może [B]Basenji[/B] - wróżka ([I]tego wróżka?[/I])? A może w sprawie obrony kota (tak się zapowiadało....)?
;)[/quote]
No czyli co mam spełnić?
Zdrówko
[quote name='M10M']Ludzie!!! Sensacja!!!! Rozesłać wieści do wszystkich - [B]Basenji[/B] stanął po stronie kota [IMG]http://manu.dogomania.pl/emot/Spasc_z_krzesla.gif[/IMG]
:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:. I to swojego kota :crazyeye:
;)[/quote]
Ja po stronie kota[SIZE=7]:angryy: :angryy: :angryy: ![/SIZE]
To zdecydowanie nadinterpretacja lub przekręt.
Zdrówko
[IMG]http://img135.imageshack.us/img135/525/pieski3bh8.jpg[/IMG]
Ten z prawej to prawdziwy hororszczak.
A uszatki są naprawdę śliczne.
Zaraz po basenji.
Zdrówko
[quote name='Asiaczek'][B]Agappe[/B] - tak, jak w moim SMS-ie - nie dam rady: temperatura i katar ropny = wg werdyktu p. doktor ropne zapalenie zatok. Ciężko mi, oj ciężko...
Kto mnie pogładzi po główce?
Pzdr.[/quote]
No jest jeden głaskacz - który lubi chińszczyznę, komputery, robi świetne animacje i jest niezwykle cierpliwy.
Zapewne często go widujesz. Uśmiechnij się wieć i załatwione!
Zdrówko
Aha -co do zobaczenia śledzików - czasami mi się udaje.