[quote name='beluszka']Coś się tu cicho zrobiło, a słuchy dochodzą, że mała Arti znowu zaszalała, tym razem w Sopocie ;)[/quote]
Pogryzła kogoś?:mad:
Poderwała buldoga?:crazyeye:
Zwiała z pudlem?:shake:
Zdrówko
[quote name='Agappe']Dodam tylko ze w suczkach wygrala finska suka u finskiej sedziny
basek byl 3 miejscu na BOGu
w grupie i parze hodowlanej nie udalo sie wystapic :((( bo jak sie okazalo zgloszenia do tych konkurencji trzeba bylo przyslac razem ze zgloszeniami psow.. a oczywiscie nie raczyli o tym poinformowac na swojej stronie :(( szkoda
za to Lotweka ktora [COLOR=red]porawala [/COLOR]Asiaczkowie jednego bobaska wygrala najpierw grupe starsza na JH a potem porownanie z zw grupy mlodszej :)))[/quote]
A Asiaczek nie broniła swojego piecha?
Nie poznaję ją!
Zdrówko
See.
Swoją drogą to przebiegłe ze strony tego pana.
To ja mam propozycję dla zainteresowanych:
Mogę podstawć piesiaka do oceny za jakiegoś innego pieska - aby był rudy.
Oczekuję kopert i propozycji:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
zdrówko
Co do opuchlizny.
Parę dni temu piesiak zadarł z osami no i dostał w górną powiekę.
Przez kilka godzin miał bańkę nad okiem i wyglądał nieco śmiesznie, ale wszystko się dobrze skończyło.
zdrówko
Możliwe.
Rozmawialem z właścicielami innych psów. U kilku pojawiły się zaczerwienienia i pryszcze. Może to być też jakiś alergen w powietrzu.
Ze wzgledu na bardzo suche lato ( i ewentualne roboty drogowe na sąsiedniej ulicy) może to być coś w powietrzu, co uczula.
Ale chyba jest nieco lepiej i nie widzę, aby piesiak się tak bardzo drapał..
Zdrówko
Kazał smarować, witaminy. Daję też mu wapno.
Ale jak w Krakowie słoń zdechł od upałów to może i piesiak ma prawo mieć wysypkę?
Czekamy na ochłodzenie.
zdrówko
Jak radzicie sobie z opryszczką u piesiaków.
Pod wpływem upałów pod obrożą piesiak dostał opryszczki. Nie wygląda to zbyt ładnie i wywołuje u niego swędzenie.
Jak WY radzicie sobie w takich wypadkach??
Zdrówko:-(
:lol: Brawa dla zwycięzców i finalistów.
Tymniemniej część z tych piechów jest już dla mnie niezbyt znana. Dodawajcie na końcu właściciela, please.
No i fotki jakieś!
Zdrówko