[quote name='Olivka']Utaap!
Pies ma na imie Baks ( to po domowemu) jego właścicielka jest moją koleżanką i czasami przychodzi sobie go u mnie uczesać.
Baks jest ładnym psem , mocnym , sierść ma moim zdaniem typowo amerykańską , zdaniem Marty irlandzką. Więc zdania nasze są zupełnie rozbieżne. Ostatnio wyczesywałam go , oczywiście z przerwami 12 godzin. :placz:
Proszę o wszelakie wskazówki na temat pielęgnacji i strzyżenia, bo Baks będzie przygotowywany na wystwę.
Zdjecia wyślę , musimy tylko się obfocić :lol:[/quote]
hej o jakim psie mowicie bo nie jestem w temacie:oops: