Jump to content
Dogomania

Justa

Members
  • Posts

    8398
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Justa

  1. 1. [img]http://img68.imageshack.us/img68/8217/dsc0110ft1.jpg[/img] 2. [img]http://img521.imageshack.us/img521/5549/dsc0107bp0.jpg[/img] 3. [img]http://img521.imageshack.us/img521/9494/dsc0398gf6.jpg[/img] 4. [img]http://img382.imageshack.us/img382/9650/dsc0327sf6.jpg[/img]
  2. [quote name='grrrond']Ja nigdy nie kopałam klatki psa żeby się uśmiechnął do zdjęcia, tylko grzecznie prosiłam, a własciciele zadowoleni zainteresowaniem nawet mi pieska ustawiali do zdjęcia ;) [/QUOTE] Dokładnie, nie można wszystkich wrzucać do jednego worka ! To że przychodzą ludzie z totalnym brakiem kultury nie może być deskwalifikacją wszystkich odwiedzających ! Mam psa z rodowodem, ale go nie wystawiam. Wystawa jest jedynym miejscem gdzie można zobaczyć tyle ras psów, porozmawiać z hodowcami, czy porobić zdjęcia. W końcu podobno WSZYSCY jesteśmy miłośnikami psów - nie tylko wystawcy :roll: Ja również nie pukałam w klatki, nie cmokałam, nie nawoływałam psów. jedne chciały spojrzeć, inne nie - trudno. Nie uważam, abym robiła im krzywdę. Jeżeli właściciel sobie nie życzył - nie robiłam zdjęć (choć taka sytuacja się nie zdarzała - po prostu jedyni byli obojętni, albo wogóle mnie na niezuważali, a inni wręcz ustawiali do zdjęć ;) ) NIGDY nie głaszczę psa, jeżeli nie wyrazi na to zgody właściciel - no chyba, że i psa i właściciela znam. I zauważyłam, żę sporo ludzi pytało, więc proszę Was - nie uogólniajcie... To tyle na temat odwiedzających odemnie.
  3. [quote name='bety']Ja nie mam skrupułów - jak namiot nie z rasy która właśnie jest na ringu to staję przed namiotem co by sobie fotki pstryknąć (oczywiście jak nie mam innej możliwości)[/QUOTE] Ja również rozkładałam się przed tymi namiotami i jakoś specjalnie winna się nie czułam :evil_lol: Na Torwarze i Bokserskiej tez była ciasnota już pomijając, że zdjęć się robić nie dało, bo co? Psom fleszem po oczach?:roll:
  4. Oooj to Zagraj miał raj na Ziemi i kolege do tańców i hulanek:lol:
  5. [quote name='Gaga']To juz kolejna wystawa, na ktorej nie mozna zrobic zdjec, stanac spokojnie w miejscu bo ktos musi koniecznie siedziec i zajmowac dowolnie duza przestrzen .:angryy:[/QUOTE] Oj to prawda. Namioty otaczając caluśki ring, a przecież tak głupio komuś przed namiotem stanąć :shake: :roll: Straszliwie mało miejsca było między ringami, ludzie deptali po sobie i psach, już nie mówiąc, ze gdy jakaś zadyma była nawet nie było gdzie psa odciągnąć. Właśnie, gdzieś nieopodal labradorów było strasznie dużo krwi na trawie - aż strach pomyśleć co się tam stało :-o 2 lata temu gdy wystawa była na WACIE jakoś więcej miejsca było z tego co pamiętam, nie było tylu namiotów, jakoś o wiele lepiej wspominam. Natomiast wystawy na Torwarze - jeszcze gorsze niż wczorajsza.
  6. [quote name='Mudik']Na 60 stronie pierwsze zdjęcie podpisane ? pred grzywkami, to sunia z hodowli "Białe Bursztynki" z klasy młodzieży hawańczyk. Dziękuję Magda[/QUOTE] Ooo i przy okazji dowiedziałam się co to za psina ;) Bo bardzo sympatyczny zarówno piesek jak i właścicielka ;)
  7. [quote name='Mudik']Justa napisz czy mogę użyć zdjęcia tej hawanki z Twoim podpisem oczywiście???[/QUOTE] Oczywiście ;) Tylko jakiej hawanki?:oops: :lol: Hmmm.. Cóż - wierze na słowo, bo ja wciąż różnicy nie widzę :P
  8. [quote name='zakla']TT było zgłoszonych bodajże 6 (dwa zamieszkały w klatce obok nas;)), a pyrków chyba żadnych. To był argument pierwszy. Argument drugi: pyrki nie mają takieeeeego włosa :lol:[/QUOTE] No chyba żartujesz ? To w takim razie co ja widzę w pyrkowo - spanielowej galerii Rauni? Mój światopogląd legł w gruzach:placz:
  9. [quote name='zakla']A ja tak od siebie dorzucę, że ten pyrek to jest chyba Terier Tybetański:lol:[/QUOTE] A nie owczarek piernejski?:roll:
  10. To ja jeszcze jakaś stara szkoła chyba :lol: Człowiek uczy się przez całe życie ;)
  11. Rozdzielczość 300pix/cal W programie tylko zmniejszane, ewentualnie kadrowane ;)
  12. Foxtrot :lol: 1. [img]http://img409.imageshack.us/img409/5769/dsc0052zz7.jpg[/img] I Pyrek :loveu: 2. [img]http://img367.imageshack.us/img367/7468/dsc0383cf7.jpg[/img] wniebowzięty Spaniel ;) 3. [img]http://img118.imageshack.us/img118/5011/dsc0071mh7.jpg[/img]
  13. Moja ulubiona Maltanka :loveu: (oh Judy wybacz mi te przepalenia :shake: ) 1. [img]http://img395.imageshack.us/img395/3380/dsc0026st9.jpg[/img] Cavaliery 2. [img]http://img131.imageshack.us/img131/7186/dsc0088uj6.jpg[/img] 3. [img]http://img63.imageshack.us/img63/8494/dsc0089jo0.jpg[/img] Papilon 4. [img]http://img395.imageshack.us/img395/4152/dsc0208pe8.jpg[/img] Terier Walijski 5. [img]http://img65.imageshack.us/img65/9215/dsc0256do8.jpg[/img] O matulo, ile tych zdjęć :-o
  14. Kątem oka powiadasz? :razz:Ja miałam granatową bluzę i jasny plecak. I coś czarnego przyklejonego do oka:lol: [quote name='Amber']No właśnie, a ja bym chciała torebkowy z takim rezultatem jak Nikon D80 :evil_lol: Kurcze, że nie można mieć wszystkiego ;)[/QUOTE] No niestety ;) Jakość waży swoje ;) Cocer Spaniel 1. [img]http://img122.imageshack.us/img122/9647/dsc0352vt5.jpg[/img]
  15. [quote name='Amber']Pewnie ciężki jak diabli ;)[/QUOTE] Eee... można się przyzwyczaić. Waży razem ze szkłem jakieś niecałe 1,5kg ;)
  16. [quote name='Frytela']mojego nie ma, za to moje nogi widac daleko hahahah xD[/QUOTE] Kurcze nooo ! Było się rozejrzeć i podstawić do zdjęcia ! :eviltong: A które nożynki? :cool3: Corgi one more time ;) 1. [img]http://img129.imageshack.us/img129/2193/dsc0333br4.jpg[/img] Buldożerek się zawieruszył 2. [img]http://img482.imageshack.us/img482/9156/dsc0224og8.jpg[/img] Nova Scotia 3. [img]http://img528.imageshack.us/img528/3854/dsc0382sl0.jpg[/img] Airedale 4. [img]http://img528.imageshack.us/img528/4756/dsc0119az5.jpg[/img] ON 5. [img]http://img528.imageshack.us/img528/5601/dsc0012zj8.jpg[/img]
  17. [quote name='Frytela']Justa naszego rudego corgi konkurenta uchwyciłaś :P[/QUOTE] To może i Was gdzieś mam bo siedziałam dłuższą chwilkę tam ;) Dumne Buldożerki:p 1. [img]http://img508.imageshack.us/img508/9669/dsc0234ml8.jpg[/img] 2. [img]http://img509.imageshack.us/img509/456/dsc0241rx8.jpg[/img] 3. [img]http://img509.imageshack.us/img509/1972/dsc0238bd3.jpg[/img] O, takie mam jeszcze Corgasy 4. [img]http://img508.imageshack.us/img508/1237/dsc0443of4.jpg[/img] 5. [img]http://img452.imageshack.us/img452/8302/dsc0439vb3.jpg[/img]
  18. ? 1. [img]http://img124.imageshack.us/img124/1787/dsc0229uf3.jpg[/img] Grzywki 2. [img]http://img479.imageshack.us/img479/7914/dsc0419tx0.jpg[/img] 3. [img]http://img479.imageshack.us/img479/4534/dsc0416go7.jpg[/img] 4. [img]http://img341.imageshack.us/img341/1213/dsc0424gn3.jpg[/img] Angielski Springer Spaniel 5. [img]http://img341.imageshack.us/img341/1739/dsc05009ug8.jpg[/img]
  19. West 1. [img]http://img230.imageshack.us/img230/2240/dsc0164qx3.jpg[/img] Collie 2. [img]http://img230.imageshack.us/img230/8642/dsc0149oa2.jpg[/img] 3. [img]http://img59.imageshack.us/img59/5945/dsc0148qn7.jpg[/img] Jamnior 4. [img]http://img521.imageshack.us/img521/7186/dsc0350kc9.jpg[/img] Pudel 5. [img]http://img521.imageshack.us/img521/3183/dsc0139uo5.jpg[/img]
  20. Bordery 1. [img]http://img70.imageshack.us/img70/5585/dsc0084eo5.jpg[/img] 2. [img]http://img70.imageshack.us/img70/2285/dsc0079tm2.jpg[/img] 3. [img]http://img175.imageshack.us/img175/185/dsc0197ll6.jpg[/img] 4. [img]http://img70.imageshack.us/img70/3867/dsc0081aw5.jpg[/img] (?) 5. [img]http://img248.imageshack.us/img248/7070/dsc0437jh4.jpg[/img]
  21. Afgany :loveu: 1. [img]http://img401.imageshack.us/img401/2937/dsc0314el2.jpg[/img] 2. [img]http://img401.imageshack.us/img401/6065/dsc0321jn2.jpg[/img] 3. [img]http://img384.imageshack.us/img384/3736/dsc0325ne5.jpg[/img] I dla kontrastu - Yorasy :p 4. [img]http://img401.imageshack.us/img401/156/dsc0346za8.jpg[/img] 5. [img]http://img384.imageshack.us/img384/8092/dsc0213ss1.jpg[/img]
  22. Charciki włoskie (?) Ich właściciele byli z bardzo rezolutnym chłopczykiem, który koniecznie chciał być na zdjęciu :lol: 1. [img]http://img383.imageshack.us/img383/5199/dsc0135oa9.jpg[/img] 2. [img]http://img159.imageshack.us/img159/6820/dsc0244ko3.jpg[/img] 3. [img]http://img383.imageshack.us/img383/628/dsc0252at7.jpg[/img] Corgi 4. [img]http://img383.imageshack.us/img383/6260/dsc0445rt7.jpg[/img] 5. [img]http://img68.imageshack.us/img68/9710/dsc0440vi7.jpg[/img]
  23. Skrzynka mi świruje :angryy: Zaraz spróbuje jeszcze raz. Cocer spaniele: 1. [img]http://img76.imageshack.us/img76/7464/dsc0284zu7.jpg[/img] 2. [img]http://img473.imageshack.us/img473/4777/dsc0377to2.jpg[/img] 3. [img]http://img518.imageshack.us/img518/6066/dsc0351gu2.jpg[/img] 4. [img]http://img261.imageshack.us/img261/1010/dsc0276ws1.jpg[/img] 5. [img]http://img59.imageshack.us/img59/5890/dsc0271kn6.jpg[/img]
  24. No pierwsze to Person jack Russel Terrier, a reszta Jack Russel Terrier. Mniejsza o większość. Aniu, nie chcę Cię martwić, ale Judka trochę mi się wypaliła :-( :angryy: Niektóre psy się starały, strachały, a niektóre.. no właśnie olewczo spały :lol: 1. [img]http://img187.imageshack.us/img187/7893/dsc0216rq3.jpg[/img] 2. [img]http://img58.imageshack.us/img58/2672/dsc0304aw9.jpg[/img] 3. [img]http://img187.imageshack.us/img187/2098/dsc0433vw8.jpg[/img] 4. [img]http://img59.imageshack.us/img59/1637/dsc0190zv5.jpg[/img]
  25. To szorstkowłose to Person ;) Ale Wszystko To Jack Russel Terrier ;)
×
×
  • Create New...