Ja przyjadę pociągiem i mam nadzieję, że ktoś przyjdzie po nas na dworzec, bo raczej sama nie trafię. Fajnie, że przyjedziesz z Athamasem, może wkońcu was poznam, bo jakoś wcześniej nie miałyśmy okazji. :wink:
Asiunia, a tobie nie byłoby łatwiej jechać z Sosnowca pociągien?
Ja będę bez psa.
24 to chyba niedziela, więc może spotkamy się w sobotę i będziesz mogła przyjechać. Jeśli ci nie pasuje to na pewno będzie jeszcze nie jedna okazja.