No Edytki psiaczki są mioooooooodzio :D:D:D na wystawie w Poznaniu miałam okazje poznac osobiscie Edytke i Nortona. Super babka ;) no i Nortonek niczego sobie. Bardzo się mojemu tacie spodobał :)
Moi rodzice nie potrafili sie wykazać trzeźwością... tzn tata owszem, ale jak obie z mamą zaczełyśmy mu jęczeć na uchem to nie wytrzymał i zapłacił za małego kluska, :wink: no i jest... ale nikt nie żałuje tej decyzji...ale nastepnego psa chcemy albo z rodowodem z dobrej hodowli albo ze schroniska...
Postaram sie jeszcze w tym tygodniu je wstawić..., ale po pierwsze mam szkołę :-? a po drugie dopadł mnie chyba jakis wirus i nie czuję się najlepiej. Mam nadzieję, że nie będziesz na mnie zła...
Bardzo przepraszam, czuję się troche odpowiedzialna za te niewidoczne zdjęcia jako że są w mojej galerii. To nie jest ani wina Azir ani moja tylko wp.
Więcej zdjęć Azirka mozna zobaczyć tutaj:
http://strony.wp.pl/wp/vitaminkaa/vision.html
Mimo wszystko zapraszam chętnych do wysyłania zdjęć do mojej galerii i odwiedzania mojej strony.
Dziękuję za zaproszenie :) Ja tam o chartach niewiele wiem, kiedyś interesowały mnie azawakhi, ale niewiele o nich jest w necie po polsku :( A szkoda, bo są bardzo piekne, jak wszystkie charty :wink: Bardzo podobają mi sie złote afgany :laola: