-
Posts
569 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by betkak
-
BEN - pies, który nigdy nie miał prawdziwego domu. MA DOM :)
betkak replied to Aga-ta's topic in Już w nowym domu
Dziś Ben otrzymał: 1. Obroża feromonowa dla psów-SETTLEdown ( cena 59zł) 2.Syrop 2x250ml NUTRISCIENCE KALM AID dla nadpobudliwych, niespokojnych i nerwowych psów (cena 67zł x 2 =134zł) Syropki i obroża zostały zakupione przez P. Karinę, która była u nas na wizycie w sprawie umieszczenia hovków i miała okazję poznać Bena:-) [B][COLOR=#4b0082]Pani Karino Serdecznie Dziękujemy[/COLOR][/B]:loveu: -
Dziewczyny ja też bym chciała żeby był idealnie, hotelik z prawdziwego zdarzenia, widziałyście budynek to 150m2 powierzchni. Co do betonowych posadzek jest na nich podściółka codziennie wymieniana więc psiaki nie stoją na betonie, tak się dziś zastanawiałam nad funkcjonalnością płytek. Plusy łatwiej zmywać, estetyczny wygląd. Minusy łatwiej o uraz,poślizg, nie każdy pies wie jak zachować się na płytkach, no i płytki również podobnie jak beton są zimne, chyba,że ktoś ma w hoteliku ogrzewanie podłogowe. A tak sobie głośno gdybam i myślę:lol:[quote name='zozola77']fajnie, ze Huzar sie otwiera na człowieka, w sensie, ze zaczął go bardziej dostrzegac a nie tylko swoje psie sprawy ;) a co do modyfikacji boksów..to jest lepiej..ale jeszcze brakuje (tu zgadzam sie z meps co do betonowej podłogi - pisała o tym u Lobo) choc wiem, ze to wymaga kasy..... pożyjemy, zobaczymy ... HUzar - cały czas kciukam za fajny domek dla ciebie !!![/QUOTE]
-
Wpadam na chwilkę, jeśli chodzi o pobyt Loba u mnie jego wyżywienie to ja to sfinansowałam i zwrotu nie oczekuję:-)[quote name='MALWA']Chyba jeszcze jest do zwrotu za karmę...........[/QUOTE]
-
BEN - pies, który nigdy nie miał prawdziwego domu. MA DOM :)
betkak replied to Aga-ta's topic in Już w nowym domu
Wystawiłam fakturę na hotelikowanie Bena za kwiecień na kwotę 200zł -
Wystawiłam fakturę na hotelikowanie Huzara za miesiąc kwiecień 180zł
-
Wystawiłam fakturę na hotelikowanie Kory i Korka za miesiąc kwiecień na kwote 200zł
-
[url]https://www.facebook.com/events/794353560577650/794517513894588/?comment_id=794554623890877¬if_t=like[/url] zajrzyjcie proszę na fb to dotyczy wywózki olkuskich psiaków
-
[url]https://www.facebook.com/events/794353560577650/794517513894588/?comment_id=794554623890877¬if_t=like[/url] dziewczyny proszę zajrzyjcie, to link na fb szukają domów dla olkuskich psów bo mają być wywiezione po długim wekendzie, jak możecie roześlijcie dalej
-
Lobo dziś pojechał do nowego domku. Ludzie widać mili, sympatyczni. Dopytywali mnie o żywienie Loba, zwyczaje, co lubi a czego nie. A mnie łezka w oku stanęła jak odjerzdżał. Niedawno dostałam sms"Lobo jest cudowny:-) Dziękujemy" [quote name='MALWA']Kiedy Lobo jedzie do domu ?[/QUOTE]
-
Aniu tak otrzymałam pieniądze w piątek jutro zamieszczę fakturę[quote name='ania68']betkak, czy pieniądze za kastrację już do Ciebie dotarły?[/QUOTE]
-
BEN - pies, który nigdy nie miał prawdziwego domu. MA DOM :)
betkak replied to Aga-ta's topic in Już w nowym domu
Doda mam Cię powyżej dziurek w nosie...niedługo lodówkę otworzę a Ty wyskoczysz. Powiedział Ci ktoś kiedyś, że jesteś bardzo pretensjonalną osobą? może powinien sprowadzić Cię na ziemię. Twoja fałszywość i obłuda nie zna granic. Jeśli przyszłaś tutaj znów zamieszanie robić to ja Ci dziękuję za współpracę.[quote name='Doda_']......a trzeba bylo nie mówic ze monika083 lansuje hotelik lilutosi, jej propozycja była bardzo dobra. hotelik ktory ma mozliwosc skorzystania z pomocy behawiorysty................ a teraz ?? znowu przenosiny. hmm, podobno wszystko było miodzio, podobno ben zmienił sie o 360 stopni, byly o nim informacje z hoteliku-same doskonalosci .........[/QUOTE] -
BEN - pies, który nigdy nie miał prawdziwego domu. MA DOM :)
betkak replied to Aga-ta's topic in Już w nowym domu
Niestety Aga-ta jest za granicą, wraca za 2 tygodnie, do tego czasu prosiła abym decydowała za nią. Jednak takiej decyzji podjąć nie mogę w jej imieniu.[quote name='ania75']to samo pomyślałam możemy prosić o wypowiedź osobę, która jest za niego odpowiedzialna :roll:[/QUOTE] -
Ayame jesteś wielka:-)[quote name='Ayame Nishijima']Banerek. Prosze się częstować. Jak zrobimy lepsze fotki, to będzie nowy. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/252468-Sunia-z-Olkusza-Mila-juz-po-porodzie"][IMG]http://files.tinypic.pl/i/00522/90lva095wqma.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE]
-
Dt lub śmierć! Na cito potrzeba pomocy dla onka!!!!kielce!!
betkak replied to Norkowa's topic in Już w nowym domu
Wystarczy zajrzeć na moją stronę na fb, wysilić się trochę. Sydonia nie jest osobą z dogo i słusznie, ja również nie mam zamiaru uczestniczyć w tej farsie.[quote name='Doda_']wiecie co? moim zdaniem sydonia to jedna z tych cioteczek, ząłożyla sobie drugi nick. Pisma bardzo charakterystyczne. Napewno nie jest to ktoś nowy.[/QUOTE] -
Dt lub śmierć! Na cito potrzeba pomocy dla onka!!!!kielce!!
betkak replied to Norkowa's topic in Już w nowym domu
Mówiłam epe musisz dokładniej mnie śledzić bo zdjęcia masz nieaktualne. Co do firmy mojego męża to znajdź lepszy punkt zaczepienia lub lepiej wywiad przeprowadź , bo mój mąż ma firme na naszej posesji, obydwoje pracujemy w domu. Szkoda, że nie umieściłaś zdjęć z boksów właśnie w domu, nie wysilaj się też nieaktualne. A wogóle to kto upowarznił Cię do upubliczniania psów, z którymi nie masz nic wspólnego?Zajmij się lepiej pomocom psu dla, którego tu przyszłaś a nie nakręcaniem ludzi.[quote name='epe']Prawdę trzeba pokazywać, a nie cichcem na PW Doda! Tak wygląda ten domowy hotelik - nie rozumiem jak można reklamować się w ten sposób??!! Wystarczy samo hotelik, bo z domowym nie ma on nic wspólnego! [IMG]https://m.ak.fbcdn.net/scontent-b.xx/hphotos-frc1/t1.0-9/s403x403/10175968_609334039157565_1662735309_n.jpg[/IMG] [IMG]https://m.ak.fbcdn.net/scontent-a.xx/hphotos-frc3/t1.0-9/10151275_609334359157533_915709084_n.jpg[/IMG] [IMG]https://m.ak.fbcdn.net/scontent-b.xx/hphotos-ash3/t1.0-9/10151328_609334132490889_1474635818_n.jpg[/IMG] [IMG]https://m.ak.fbcdn.net/sphotos-f.ak/hphotos-ak-frc1/t1.0-9/1607004_609334712490831_794120931_n.jpg[/IMG][/QUOTE] -
Dt lub śmierć! Na cito potrzeba pomocy dla onka!!!!kielce!!
betkak replied to Norkowa's topic in Już w nowym domu
Doda proponuję poczytać dokładnie PKD, owszem od 1lutego prowadzę firmę porządkową Perfekt, pod koniec lutego dopisałam PKD na prowadzenie Hotelu dla psów, z wykształcenia jestem kucharzem, ukończyłam kurs przedstawiciela handlowego, asystenta osoby niepełnosprawnej, prowadzę również spotkania z osobami uzależnionymi i ich rodzinami(czysto charytatywnie) widzisz coś w tym złego? Hotel prowadzę wspólnie z mężem a to nie jedna a 2 osoby. O jaką opiekę się martwisz? Weterynaryjną?-wet jest na każde zawołanie. Spacery wybiegi?-spacer 3x dziennie, popołudniowy to wybieg luzem Karmienie?, utrzymanie czystości? pielęgnacja? no proszę o co ci chodzi? Patrz a ze stawkami to Ci nigdy nie dogodze, najpierw źle bo za mało teraz źle bo za dużo. Przy jakich warunkach? Widziałaś boksy po remoncie? Miałaś okazje przyjechać tu z Ayame nie zrobiłaś tego. Czy cena 9zł / dobę wydaje Ci się wysoka? Doda wypowiadasz się na temat bezwiednie, podłapałaś temat i go ciągniesz. Mam nadzieję, że jako troskliwa ciocia przyślesz mi tutaj kontrolę z OTOZU, policję bo Ty chyba nie masz kompetencji do wydawania takich opinii.[quote name='Doda_']Czyli tak naprawde twoja działalność to usługi porządkowe pod nazwą Perfekt ? i hotelik do niego dopisałaś? To moze lider w sprzątaniu ? Zgadzam się z cioteczkami, że jedna osoba przy takiej ilości psów nie jest w stanie zapewnić odpowiedniej opieki, nie wspomnę juz że podniosłaś stawkę, przy takich warunkach i ilości czasu to skandal.[/QUOTE] -
BEN - pies, który nigdy nie miał prawdziwego domu. MA DOM :)
betkak replied to Aga-ta's topic in Już w nowym domu
Bardzo dziękuję w imieniu Bena -
Psiaki napewno by się ucieszyły, tak adres taki jak na fb:-)[quote name='Malgoska']betkak - śliczne maluchy chcialam Ci wysłać koce i kołdry, żebyś mogła im cześciej zmieniać, adres taki jak na fb?[/QUOTE]
-
Dt lub śmierć! Na cito potrzeba pomocy dla onka!!!!kielce!!
betkak replied to Norkowa's topic in Już w nowym domu
Ja się nie dziwie pytaniom, tylko ile jeszcze mam się tłumaczyć. Dokładnie warunki są takie jak napisałaś i masz racje kto będzie chciał psa umieścić to umieści, na chwile obecną spotykam się z samymi pochwałami. To, że działam krótko legalnie jako hotelik, nie podwarza w żaden sposób moich kompetencji jako opiekuna. Od dziecka wychowywałam się z psami, czy ktoś kto nie ma hoteliku a ma kilka psów to jest złym opiekunem. Co do certyfikaty sama go raczej nie napisałam, a usług porządkowych nie wykonuję odkąd mam psy pod opieką. Jeśli ktoś ma ochotę oglądać zdjęcia na fb jest strona, ja zwyczajnie nie mam czasu latać z aparatem i zamieszczać zdjęć na każde zawołanie.Ja zawsze odpowiadam na pytania jeśli są to rozsądne pytania, a nie podteksty typu, przy takiej ilości psów opieka nie taka. Nie mam zamiaru więcej wypowiadać się w tym temacie.[quote name='Malgoska']jaki certyfikat lidera roku, jakich usług? betkak sory; działasz jako firma sprzątająca; pod koniec lutego 2014 roku dopisałaś do swoich usług hotelikowanie zwierząt i inne - i to nie jest żadna tajemnica każdy moze sobie wejść w net i sprawdzić; jak można zostać liderem roku 2014 działając na rynku nieco ponad dwa miesiące ?? wiem, że masz serce, i to Ci się chwali, oby tak do końca, ale musisz przyznać, że nie zajmowałas się wczesniej usługowo zwierzętami więc jak można zostać liderem roku w tym temacie ,dopiero zaczęłaś działalność. W przeciągu dwóch miesięcy przyjełaś do siebie kilkanaście psów; Bardzo bym chciała, żebyś dała radę zarówno finansowo jaki i fizycznie sprostać temu zadaniu. Może wstaw zdjęcia boksów, żeby wszyscy mieli jasność jak wyglądają. Jak ktoś będzie chciał umieścić tam psa to umieści. I nie dziw się, że Ci którzy być może będą pomagać w utrzymaniu u Ciebie psów, pytają i proszą o odpowiedzi; tyle już było niemiłych sytuacji na dogo. dla mnie domowe miejsca to domowe i to nie boksy tylko pies mieszka w pokoju razem z domownikami; zdaje się, że kilka psów u betki tak mieszka ale reszta to boksy zrobione w dolnej kondygnacji domu oraz boksy w byłym budynku gospodarczym (kiedyś chyba chlewnia?). Odnowione i wyremontowane.[/QUOTE] -
Aniu mi bo zapłaciłam od razu a fakturkę wstawie w tygodniu jak ją tylko w łapki dostane[quote name='ania68']Ale super wieści :) Fajnie :) Mam przelać tobie? Czy bezpośrednio wetowi? Również trzymam :kciuki::kciuki::kciuki:[/QUOTE]
-
Dt lub śmierć! Na cito potrzeba pomocy dla onka!!!!kielce!!
betkak replied to Norkowa's topic in Już w nowym domu
Słuchaj od podejmowania decyzji odnośnie mojego hoteliku to wydaje mi się, że jestem ja, a chyba wyraźnie napisałam że nie mogę psa przyjąć ze względu na jego agresje. I życzę powodzenia w szukaniu hotelu domowego , który to zrobi. Moje boksy są oficjalnie na fb, proszę nie wyrażać opinii na temat bezwiednie.[quote name='Marta72']obok nr telefonu masz wyrażne podpisane- hotelik domowy a boksy to nie dom poza tym jeszcze zależy jak te boksy wyglądają gdzieś widziałam,że u Ciebie to nie kojce jeśli doszło by do decyzji należy koniecznie sprawdzić w jakie warunki idzie pies[/QUOTE] -
Aniu 50zł na zajączka[quote name='ania68']Czy koszt kastracji wyniósł 70 zł.? Bo chciałam przelać pieniądze.[/QUOTE]
-
Dt lub śmierć! Na cito potrzeba pomocy dla onka!!!!kielce!!
betkak replied to Norkowa's topic in Już w nowym domu
Hotelik Psia Przystań dysponuje 24 boksami w budynku, 6 miejscami w domu( w tym 4 boksy domowe), psy nie są u mnie przechowywane, w sensie boks, szybki spacer i podanie posiłku. Inne hotele chyba też korzystają z boksów i to zewnętrznych, ale do nich nie ma zastrzeżeń. Kwestia znany, nieznany zależy dla kogo, w tym momencie współpracujemy z OTOZ-em, Fundacją dla labków, Stowarzyszeniem dla Zwierząt z siedzibą w Żorach. Otrzymaliśmy również Certyfikat Lidera Usług 2014. Jestem w kontakcie tel. z Panem zajmującym się pomocą temu psiakowi i już kilka dni temu powiedziałam, że nie mogę psiaka przyjąć ze względu na jego agresywność.[quote name='Anula']To jest nieznany,nowy Hotel prosperuje od 1 luty 2014. Hotelik Psia Przystań Kazimierza Wielka za Krakowem. W domu nie ma miejsc,jedynie pozostały kojce.Hotel zakłada,czy już ma 30 kojców dla psów.Pytanie, czy da sobie radę w prawidłowej opiece przy tej ilości psów.[/QUOTE] -
Aha ciocia pieniążki za transport dotarły, dziękuję:-)[quote name='gluchypies']Rachunki za sam hotelik będę zamieszczać ja, po uiszczeniu opłaty za dany miesiąc/ okres. W rozliczeniu będzie wpisane, kiedy zapłaciłam i ile i będzie obok link do rachunków do wglądu. Każdy będzie mógł zobaczyć.[/QUOTE]
-
Doda będą i faktury, nie były zamieszczane ponieważ Ben, Huzar, Kora i Korek i Lobo mają podstawową opiekę weta w cenie hoteliku, tzn. odrobaczenie, odpchlenie, szczepienie. Więc nie było sensu cokolwiek zamieszczać skoro sama za to płacę. Ale na waszą prośbę oczywiście, nawet wpisy z książeczek. Faktury za hotelik wysyłam na adres domowy osoby płacącej, w przypadku w/w psów jest to elik. Jak tylko dostanę fakturę od weta za Milę też zostanie zamieszczona, trzeba zrozumieć, że wet nie wozi ze sobą księgowej. [quote name='Doda_']O fakturę pytałam ponieważ ani jednej nie widzialam z tego hoteliku.. Czy ktos odpisal wellington ? bo u mnie juz powoli wzbudza podejrzenie, ze nazwa lecznicy jest 'tajemnicą'. Nie dziwie sie, ze Mila szybciutko wraca do domu. Matki bardzo pilnuja dzieciaczków.. :) Słodkie kluchy. Pierwsze zdjecie maluchów nie najlepszej jakości ale mogą być na bazarek tylko czy ktoś jest w stanie zrobić zdjęcia każdego malucha osobno ? Chyba ze Ayame zrobisz jak bedziesz u nich?[/QUOTE]