na granicy na snie zatrzymali , tylko lewarek od skrzyni biegów sie urwał ;) i trza było w Rytrze rozkrecac, ale ze mój TZ zdolny jets to naprawił i wrócilismy szybko :)
Moje psiaki moga sie pochwalic planem wykonanym w 80%
Dengi CAC , bez rasy bo niby ma krzywy grzbiet ;) a pies co wygrał ma prosty ... NO Coments ;)
Dajanka v4 jeden pan Bóg wie za co, chyba za stosunek Pana sedizgeo do mnie, bo stawka była naprawde maksymalna ;)
Danica CAC i skończony Championat Słowacji !!!!!!!! i tym sie ciesze najbardziej !!!!!!!!!!!!!!!!
a pozostałe jak dotra do komputera to niech same sie chwala :)
Elitesse Ty biedaku !
ja bede w koszalinie to moze Ci jakos pomoge...