no wiec zaczne od poczatku, że ardzo sie za Wami steskniłam, bo nie mam w domu ani internetu, ani komputera, ani telewizora , tylko jeden wielki bałagan i pół pokoju wyłozone slicnzymi nowymi pachnacymi płytkami :)
No i po tym wstepie to po primo !
Rozumiem , że to Zw.Mł i BOB to Berrylka tak ?? W takim razie ogromne gratulacje i zycze szybciutko kolejnego Zw.Mł. i skończonego championatu :)
Gratulacje dla drugiego sznaucerka przypuszczam, że pewnie to pewnie lamborghini :)
Wiktor nie mógł nie dostac Zw.Mł. więc to juz rutynowo gratulacje ;)
Nie wiem co tam jeszcze popisaliście, więc jeśli ktos jeszcze cos wygrał to zbiorowe gratulacje !!!
Robin wreszcie widze foty maluszka, no pieknie wyrósł :) A gdzie sie teraz strzyzecie??? No i kiedy debiut??