Jump to content
Dogomania

Agatka

Members
  • Posts

    1969
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Agatka

  1. kurcze ale mnie postarzacie ;) juz lece
  2. gucia a czemu statnia?? przeciez jeszcze jest tyle jesiennych wystaw??? i to w waszej okolicy ...
  3. chyba 20 listopada i Dengisiowi braknie 2 dni zebybskonczyc championat PL... ble
  4. Słuchajcie laseczki!! Ja Was wszystkie bardzo lubie , ale nie mozna byc egoista... Każdy z nas ma prawo rozmawiac z tym z kim chce. Wiec bardzo Was prosze nie róbcie takich idiotycznych dyskuzji, bo to jest na poziomie przedszkola ;) No i nie kłóccie sie o to kto wygrał i dlaczego bo to tez bez sensu1 raz jeden wygrywa raz drugi. Mi sedzia na Słowacji powiedział, ze Dnegi nie dostanie rasy bo ma krzywy grzbiet, rase dostał pies z grzbietem "cudnym" sprawdzął Dengiemu uszy bo uwazał ze je podcinałam, no i co kurcze każdy sedzia ma jakies popaprane gusta ;) i stwierdzenia, wiec olac to ! A Milka ma wygrac w Warszawie bede jej kibicowac!!! Zreszta od poczatku jej kibicowałam :) Co nie zmienia faktu, że równie bardzo mnie cieszy Championat Wiktora !!!
  5. No moze dzis pryzjdzie, A Orsini ja to ostatnio byłam tak zaskocozna przez zycie, że wiesz, czasem trzeba byc ostroznym w wydawaniu osadów, bo mozna kogos niesprawiedliwie oceniac
  6. ja tam w uroki nie wierze, tylko w moja poczte któa mnie ostatnio wku...ia. szkoda, ze nie mozna zmienic oddziału poczty na własne zyczenie....
  7. Nie dostałam jeszcze i jestem bardzo zła !! ;) ale wiesz moze oni alfabetycznie robili i wtedy Orsini bedzie pierwsza po nazwisku w alfabecie potem Ty a na koncu ja ;)
  8. a jak Ci sie celownik omsknie ;)??
  9. Oj, a troche tych dobrych czarownic to jest na swiecie i trzeba uwazac żeby sie nie pomylić :)
  10. Nie wszystkie czarownice sa złe! :) Wiec moze najpierw jakis tescik ;)
  11. Ale marudzicie czarownice z Salem ;)
  12. Ano udały mi sie dziewcyznki ! Szkoda, ze nie ma nigdzie chłopczyka po TOP Gunie... :( Widac miało isc wszystko po linii damskiej ;)
  13. Za to teraz mamy wojne domowa ;) , ale za 3-4 dni jak bedzie posprzatane ;) no i potem bierzemy sie definitywnie za góre, pójdizmey do lasu narabiemy drzewa i zrobimy sobie schody ;) :D
  14. no wiec zaczne od poczatku, że ardzo sie za Wami steskniłam, bo nie mam w domu ani internetu, ani komputera, ani telewizora , tylko jeden wielki bałagan i pół pokoju wyłozone slicnzymi nowymi pachnacymi płytkami :) No i po tym wstepie to po primo ! Rozumiem , że to Zw.Mł i BOB to Berrylka tak ?? W takim razie ogromne gratulacje i zycze szybciutko kolejnego Zw.Mł. i skończonego championatu :) Gratulacje dla drugiego sznaucerka przypuszczam, że pewnie to pewnie lamborghini :) Wiktor nie mógł nie dostac Zw.Mł. więc to juz rutynowo gratulacje ;) Nie wiem co tam jeszcze popisaliście, więc jeśli ktos jeszcze cos wygrał to zbiorowe gratulacje !!! Robin wreszcie widze foty maluszka, no pieknie wyrósł :) A gdzie sie teraz strzyzecie??? No i kiedy debiut??
  15. Dzieki !! Dogomania działa jak ma ochote ;) o to jak bedziesz wysyłac marcinowi skany katalogu to ja tez poprosze :)
  16. Natalia to bardzo smutne :( Ale z drugiej strony pomyśl, ze to tylko 10 miesiecy i bedziesz na zawsze wolna od skzoły, bo studia to juz zupełnie inna bajka :))) Dawaj scana w ramach zapomnienia o wszystkim ;)
  17. a co za róznica jaka bedzie ;) i tak masz wygrac ;) Nie no ma byc ładna bo my grilla planujemy :)
  18. U nas normalny termin na wyrobienie paszportu to 2 tygodnie... Wiec nie marudx :) uszy do góry
  19. Jejku ale duzo !!! Gratulacje dla Atosika !!! Natali aj chcem skan !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;) Szorka a co Ty planujesz ?? ;) Dengisław planuje w w grudniu w N.D.M skończyc jakis championacik ;) A możeby tak rzeczywiście jakas imprezke strzelic ! ja to zawsze jestem chetna :) Zawody konikowe sa super !! Tylko szkoda, ze ja to nie mam juz kiedy nawet poogladac... :(
  20. Jakby mi tak dawali to zaraz bym brała :) i spełniała reszte swoich marzeń :) Olac sasiadów, moi musieli sie przyzwyczaic nie mieli wyjscia ;)
  21. marzenia orsini to piekna rzecz :) Sny tez ;) szczególnie te przyjemne ;)
  22. MOJA CÓRECZKA !!!!!!!!!!!!!!!! poznaje po oczach ;)
  23. Natalia najlepiej na [email][email protected][/email] A Donka była wystawiana , ale niech sie włascicielka chwali sama :)
  24. Natalia to moze i bys zeskanowała cały atykuł !!! PLEASE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  25. WOW no co ty Natalia !!! jestem w szoku :) Dengi jest sławny ;) Wanio to tez twoja rodzinka Hitkclif :)
×
×
  • Create New...