Dzieki Natalii :)
tak myslałam jak obejrzałam stawke :)
A niektóre sznaucerki to strasznie wyrodne matki ;)
Niektórzy hodowcy na zachodzi pozbywaja sie takich suk, bo poprostu nie sa w stanie robic za nie wszystkiego. Dla mnie to normalnie nie pojete.
Ja mam taka jedna wyrodna matke, ale ona przy tym robi to w tak uroczy sposób, że mozna by film nakręcic :) A dziecmi zajmuja sie starsze suczki ;) NO ale cóz to przywilej Księzniczek ;)