-
Posts
1021 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Miśka
-
wojny jakies? kurcze szkoda...
-
czy istnieje jeszcze portal junior handling ktory gromadzil wyniki z wystaw, prezentacje Mlodych prezenterow itd?
-
Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Miśka replied to Nitor-Nivalis's topic in Wystawy
[quote name='HUSKYTEAM'][URL="http://www.inowroc%C5%82aw.pl"]www.inowrocław.pl[/URL] - dużo ciekawostek, mapa, telefony do urządów, nawet "inteaktywny spacer po mieście". [/quote] noo... sama ciekawostka jest juz domena z polskimi znakami ;) -
[quote name='Gazuś']A jak zgłosze mailowo, to musze od razu dać w załączniku kopie rodowodu i wpłaty, czy mogę później?[/quote] mozesz pozniej, najlepiej jednak przed terminem przyjmowania zgloszen
-
Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Miśka replied to Nitor-Nivalis's topic in Wystawy
[quote name='USH'][B][COLOR=navy]Ja na Zk Grudziądz nie moge narzekać, moje zgłoszenie zostało potwierdzone mailem. [/COLOR][/B] [B][COLOR=navy]Jak widać wszystko jest ok :razz:[/COLOR][/B][/quote] sie nie ciesz zawczasu :-) Kiedys Ci przysla "OK" a zgloszenie nie bedzie ok jak sie pozniej okaze. Nie znasz dnia i godziny :diabloti: -
Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Miśka replied to Nitor-Nivalis's topic in Wystawy
[quote name='Desiderata']Świetnie - tylko dlaczego nie ma tu Andy a w oddziale nikt na to pytanie nie potrafi odpowiedzieć:angryy: Mam tylko nadzieje ze w oddziale Inowroclaw mimo zakreconych metod informowania o przyjeciu zgłoszenia wszystko bedzie OK[/quote] w tym roku jestes juz ktoras z kolei osoba o ktorej wiem ze miala zawirowania ze zgloszeniem. Nie dotarlo zgl Drako na championy[COLOR=Navy] (prostuje: mowa o leszczynskiej)[/COLOR], Bajki do Inowroclawia (musialam wysylac 2gi raz i tez nie wiem czy skutecznie), Kronosa championat w Opolu sie zgubil, potem znalazl, a juz nie wspomne o wystawie katowickiej, z ktora tez sporo osob sie borykalo jesli chodzi o zgloszenia. -
[quote name='piotrjan'] W tym roku do ogrodu trafią płotki . Zobaczymy czy pod ochroną przyroda przetrwa .[/quote] przyroda moze i przetrwa... plotki juz niekoniecznie ;-)
-
Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Miśka replied to Nitor-Nivalis's topic in Wystawy
stawka Grudziadz Psy -młodzieży SWIFT WOLF Fortunatus Psy -pośrednia AGAT C'Est La Vie Psy -pośrednia FIRST EXPRESS Dwie Korony Psy -pośrednia MOONBEAM of Seven Heaven Psy -pośrednia SAGIE z Krainy Śnieżnej Zimy Psy -otwarta KASDAN de Ciukci Psy -championów Arktogea BLACK DIAMOND Psy -championów SHAPALI de Ciukci Suki -młodzieży BETTY Dream Of Arctic Suki -młodzieży BLUE MERLE SIBERIA Bricassart Suki -młodzieży EVENING SHINE Nitor Nivalis Suki -pośrednia Arktogea OFELIA Suki -pośrednia TIFFANI Eskimoski Domek Suki -pośrednia Arktogea VIXEN Suki -otwarta DUTCHESS Arktyczna Piękność Suki -otwarta SEONA de Ciukci Suki -otwarta Arktogea TSUNAMI Suki -championówSnowy Grove's BLISSFUL BROWNIE -
[quote name='talut']czyli wystawcy muszą popracować nad estetycznym pismem :lol:[/quote] wiesz nie sadze, zeby to byla wina wystawcow... te same psy zglaszane na inne wystawy... katalogi ok... no chyba ze wszyscy sie zmowili zeby do inowroclawia wyslac zaszyfrowane zgl ;-)
-
konia z rzędem temu kto to wie ;-)
-
Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Miśka replied to Nitor-Nivalis's topic in Wystawy
[quote name='Miśka']abstra***ac... [/quote] automatyczna cenzura... ja nie mogę :-) niezle -
Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Miśka replied to Nitor-Nivalis's topic in Wystawy
Tak zupelnie abstra***ac... czy ktos z Was ma jakies zdjecia z wystawy poznanskiej w 2003 roku? Sedziowala Ewa Szeliga-Szeremeta. Rase wzial Bear, BOS Bajka, Ml.Zw.PL Yukon i Evora... Savannah...? -
[quote name='daga10011']a ja zglaszalam 2 tygodnie temu i powtorzylam maila tydzien temu z prosba o potwierdzenie.Chyba faktycznie trzeba bedzie tam przedzwonic.W lodzi zaakceptowali moje mailowe zgloszenie,to moze i w Inie jednak przyjeli:roll:[/quote] dlugo przed terminem wysylalam zgloszenia trzech psow, na dwa nazwiska, mailem, kazdy pies w osobnym mailu, ale wszystko w ciagu jednej tej samej godziny. Po 31szym zadzwonilam spytac czy dotarly. Dotarly, owszem - ale tylko dwa... Pani mi poradzila zeby doslac szybko zgloszenie faksem jeszcze raz, te zaginione. Wyslalam... Ale teraz boje sie dzwonic i pytac czy faks dotarl... okaze sie. Jak nie to trudno... Ostatni raz w Inowroclawiu bylam chyba trzy lub cztery lata temu, tez byly cyrki ze zgloszeniami :-) a jak pozniej zobaczylam katalog, to bylam pod wrazeniem radosnej tworczosci. W husky ani jeden pies nie mial dobrze wpisanych danych, poprzekrecane wszystko - od imion, przez daty ur. po nazwy rodzicow i nazwiska wlascicieli. Ladne to :-)
-
Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Miśka replied to Nitor-Nivalis's topic in Wystawy
[quote name='Monika R.']ja tez sie przypominam do FOTEK i FILMU :lol:[/quote] z tymi filmami to ja proponuje jakies garden party zorganizowac... :knajpa: tudziez :sabber: lub:cunao:, wedle uznania... -
[quote name='Gracjana']tez zlaszalam mailem i nie dostalam potwierdzenia ...za to zglaszalam w srode a widze ze tylko pracuja we wtrorki czy moze jeszcze sie odezwa..;)[/quote] dzwon w ciagu tygodnia... tam teraz codziennie ktos siedzi.. przy odrobinie szczescia trafisz ;-)
-
Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Miśka replied to Nitor-Nivalis's topic in Wystawy
[quote name='HUSKYTEAM']szczególnie w konfrontacji z moim białym... teoretycznie białym ;-)[/quote] noooo.... nie chcialam byc okrutna ;-) -
Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Miśka replied to Nitor-Nivalis's topic in Wystawy
[quote name='pmmazz']Niech nikt nie przyotowuje w jakikolwiek sposób swoich psów, jeśli chodzi o wygląd i przyjeżdża z takimi jak wyglądają na codzień.... będzie sprawiedliwie...[/quote] nie bedzie... czarno-brudny bedzie zawsze lepiej wygladal niz rudo-brudny. Co dla nas akurat, pmmazz, jest baaaardzo korzystna prawidlowoscia :fadein: -
Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Miśka replied to Nitor-Nivalis's topic in Wystawy
[quote name='piotrjan']Jak nie którzy wiedzą na wystawach sporo nagrywam na kamerę . Kamera nagrywa również głos . Tak się złożyło , że sporo ujęć kręcono w pobliżu stolika sędziowskiego . [/quote] sie lepiej do tego nie przyznawaj.... szkoda kamery, jeszcze zaginie w niewyjasnionych okolicznosciach... a moglaby sie jeszcze przydac ;-) -
Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Miśka replied to Nitor-Nivalis's topic in Wystawy
[quote name='sh_maniak']Wystawa w NDM była "podwórkowa" ?[/quote] sii.......... -
[quote name='Savannah']rozumiem że doszły moje skany:cool3:[/quote] siii... i juz stawka, wyniki, foty sa na stronie... teraz jeszcze dorwac katalog powystawowy... ehh
-
alarm odwolany... mam juz, nawet w dwoch egzemplarzach :-)
-
temat dosc modny ostatnio... [URL="http://scr.home.pl/dogolandia/viewtopic.php?p=64543#64543"]http://scr.home.pl/dogolandia/viewtopic.php?p=64543#64543[/URL] :talker:
-
a mi potrzebny katalog z tej wystawy... ktos dysponuje skanem ? plizzzz....
-
Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Miśka replied to Nitor-Nivalis's topic in Wystawy
[quote name='Cyraneczka'] Ogólnie jesteśmy zadowoleni, Alpina została pierwszą polską championką Niemiec :loveu: a Paco drugim po Luxie z Andrzejowego Ogrodu.[/quote] Jakie sa wymagania do Championatu Niemiec? Tam chyba maja kilka rodzajow Championatow? resCAC ma wartosc? na Slowacji 4 mozna wymienic na jeden CAC, na Wegrzech czy Litwie juz nie ma wartosci.