-
Posts
1021 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Miśka
-
Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Miśka replied to Nitor-Nivalis's topic in Wystawy
[quote name='agacia']A ja mam w domu stary plakacik z Mojego Psa z Bohunem i Bajka:loveu:[/quote] a tam czasem nie byl Sokol i Cowboy? :-) -
Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Miśka replied to Nitor-Nivalis's topic in Wystawy
[quote name='Savannah']Marta nie zawodna jak zwykle;) Dzięki Miśka, chyba nikt w Polsce nie widzial nigdy zdjęc [B]...[/B][/quote] a tak swoja droga... to i w Polsce mamy psiaki, ktore sa rodzicami/dziadkami wielu haszczakow w kraju a niewielu, jesli w ogole je widzialo, chociazby na zdjeciach, albo dostepne jest tylko jedna fotka (w tym przypadku ta jedna zyskuje na wartosci ;-)), ot taki Fire Fox Celesta's importowany ze Szwecji, Amarok's FRAM, BERGSON z Uvalaku, Dancoli Husky Unalaska, FLAMINGO BOHEMIA Odyssea severu, GARRY d'Etoile des Neiges d'hohr, PITT Jasatope, ... te, jesli chodzi o reproduktory, przychodza mi teraz do glowy... moze ktos z Was ma je w domowych archiwach? -
Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Miśka replied to Nitor-Nivalis's topic in Wystawy
[quote name='sh_maniak']Jeny ja już zapomniałam o tych Czeskich Zaprowodajach :cool3: , Mirka one sa nadal u ciebie czy ja je mam gdzieś na strychu? :roll:[/quote] na strychu :-) -
Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Miśka replied to Nitor-Nivalis's topic in Wystawy
[quote name='Nitor-Nivalis']Wow skad to wygrzebałas :multi: dzieki strasznie szukalam tej fotki :) zaraz przekaze wspolwlascicielce Flaistonka :)[/quote] [quote name='Savanah"'] Miśka dziękuje za tą miłą chwile kiedy mogłam zobaczyc Kire czyli matke Fleistona;-) Masz moze więcej fotek babci mojej suki?:cool3:[/quote] uuu czego ja u siebie nie mam... :cool: a tak serio, to raczej dziekujcie Marcie (sh_maniak)... :p ta fota jest z ktoregos z czeskich biuletynow klubowych ktore swego czasu mi pozyczyla :calus: skanowalam wszystko jak leci, no i jest... wiecej zdjec tej sunki nie mam niestety :( -
Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Miśka replied to Nitor-Nivalis's topic in Wystawy
[quote name='Desiderata']Tak, tak, tak!!!![/quote] cokolwiek to mialo znaczyc.... :smokin: [quote name='Desiderata']Później poznłem kilka osób[/quote] Ciebie pamietam z Torunia 2001... wsciekales sie ze nie wiedziales o klasie baby ktora byla na tej krajowce, bo zdaje sie Anda juz sie by do niej lapala i zakasowalaby konkurencje ;-) [quote name='Desiderata']Miło bedzie powspominać i popatrzeć na fotki z wystaw[/quote] wprawdzie nie z wystaw, ale tez archiwalna... fota rodzicow Fleistona [IMG]http://www.ols.vectranet.pl/%7Ehusky/gal_inne/gal_inne14.jpg[/IMG] [quote name='Desiderata']Poszukiwany inicjator topiku!!!:diabloti:[/quote] Ktory mod utworzy i przeniesie dotychczasowe posty? Szamanka? plizzzz -
Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Miśka replied to Nitor-Nivalis's topic in Wystawy
[quote name='flashka-g']widać po zdjeciu ze za showmana uchodził:) ja załuje ze tak pozno sie w ring huskych zaglebiłam:) poczatki moje pamietam z Sopotu..ale który rok dokladnie to juz skleroza zjadła, [/quote] 2001 :-) sedziowala p.Urbanowska, Journey CACIB, rase chyba ONCE FOR ALL Fortunatus. Comet II BIS Junior na tej wystawie... wtedy Bajka pierwszy raz stanela na ringu, a moja Viva skonczyla Championat, totalne zaskoczenie :lol: -
Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Miśka replied to Nitor-Nivalis's topic in Wystawy
[quote name='NigdyNigdy']Warszawa 2000....? :roll: Jejku.... poproszę więcej szczegółów, bo mi się te wystawy czasem mylą (to przez ten wiek :p )- kto sędziował? [/quote] no to juz podaje wiecej szczegolow :-) Krajowka w Wwie, sedziowal pan Marek Grabkowski wygrzebalam zdjecia, przepraszam za jakosc ale juz niestety takie sa [IMG]http://www.ols.vectranet.pl/%7Ehusky/gal_priv/wwa00_1.jpg[/IMG] tu Kasia z Cowboy'em Poor Lonesome Cowboy of Baker Lake - wtedy Zw.Mł + BIS Junior [IMG]http://www.ols.vectranet.pl/%7Ehusky/gal_priv/wwa00_4.jpg[/IMG] psiaki kl. mlodziezy I - POOR LONESOME COWBOY of Baker Lake II - BASTER Notum III - TASSEL Po Szlaku Seleny IV - SEMIX Syberyjski Zaprzeg [IMG]http://www.ols.vectranet.pl/%7Ehusky/gal_priv/wwa00_5.jpg[/IMG] porownanie psiakow BOHUN z Coyoacan - CWC, NPwR (kl. championow) Blaquejac's UNCLE FRITZ - CWC (kl. otwarta) [IMG]http://www.ols.vectranet.pl/%7Ehusky/gal_priv/wwa00_2.jpg[/IMG] tu kl. otwarta dziewczyn ;-) II - IGEN Fortunatus III - WESOLA z Coyoacan IV - ISTA Fortunatus a zdjecia trzaskaja bodajze Ula Ryszewska i Zaneta (?) enjoy :] dla zainteresowanych pełne wyniki [URL="http://www.ols.vectranet.pl/%7Ehusky/wyniki00_1.htm#warszawa"]TUTAJ[/URL] -
Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Miśka replied to Nitor-Nivalis's topic in Wystawy
[quote name='NigdyNigdy'] O! Pamiętam, kiedy się poznałyśmy.... Na Klubówce na Węgrzech, kiedy kupowałaś Bajkę :razz: [/quote] a ja kojarze Ciebie z pierwszej mojej wystawy :p Warszawa 2000, konkretniej po ocenie ml. siedzialam pod ringiem, robilam zdjecia, wkurzona ze nas nie docenili (V5/5 w kl. mlodziezy, zeby nie bylo ze nie na temat wynikow ;-)), a Ty stalas obok, z Cowboy'em, ktory usilnie chcial mnie wycalowac, na pocieszenie chyba. Nawet mam zdjecie zrobione jemu z takiej bezposredniej odleglosci, oczywiscie jakos to uuuu ;-) A Ty, Kasia powiedzialas cos w stylu "Cowboy, nie przeszkadzaj dziewczynce..." ;) ehh, wspominki... -
Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Miśka replied to Nitor-Nivalis's topic in Wystawy
uzupelniam psy klasa młodzieży SWIFT WOLF Fortunatus psy klasa pośrednia FIRST EXPRESS Dwie Korony AGAT C'est la vie psy klasa championów Arktogea BLACK DIAMOND suki klasa młodzieży EVENING SHINE Nitor Nivalis suki kl. psrednia TIFFANI Eskimoski Domek suki kl. otwarta Arktogea TSUNAMI DUTCHESS Arktyczna Piękność ? chyba suki kl. championów Arktogea ANDALUSIA Snowy Grove's BLISSFUL BROWNIE -
Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Miśka replied to Nitor-Nivalis's topic in Wystawy
[quote name='NigdyNigdy'] A co Ci się Mirko tak na wspomnienia zebrało? :razz:[/quote] wpadl mi w rece katalog, a wlasnie wklepuje stawki z wystaw z 1999 roku... Kurcze te historyczne imprezy... psiaki ktore teraz widac w rodowodach kolejnych pokolen. W '99 zaczynalam zabawe, pojecie takie ze w zgloszeniach w rubryce klasa wpisywalam "V FCI"... dzieciaki Eryka, Dragona, Gold Gorbi, Hakima i Chira Astig, Keyfera - glownie te wtedy pojawialy sie na ringach. Tak jak teraz z Ciukci, wtedy przyjezdzaly psiaki z Polarni Express. Tak jak ilosciowo dominowaly mioty z Andrzejowego Ogrodu, teraz jest Eskimoski Domek, byl Dragon jest Bear... sa jednak analogie. Do tych wszystkich psiakow ktore poznawalo sie na poczatku chlonac katalogi wystawowe, czy w mniejszym stopniu strony www ktorych wtedy bylo jak na lekarstwo (pamietam strone Hani, na serwerze kki na przyklad) ma sie jakos szczegolny sentyment. Pamietam pierwsza bodaj reklame Zanety, w katalogu hodowcow gdzie bylo tez foto Wolfsong's Risky Busienns - takie kwadratowe portrety, obok info o miocie po Butte... ehh, dlugo by mozna pisac. -
Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Miśka replied to Nitor-Nivalis's topic in Wystawy
[quote name='Nitor-Nivalis']Sadze ze jest bardzo podobna do tej z Grudziadza :) suki klasa młodzieży EVENING SHINE Nitor Nivalis dopiszmy to co wiemy :) i moze cos sie uda sklić :)[/quote] SWIFT WOLF Fortunatus FIRST EXPRESS Dwie Korony a jakze ;-) ale nie wiem jakie klasy. mlodziez i posrednia? suki kl. championów Arktogea BLACK DIAMOND suki kl. otwarta Arktogea TSUNAMI suki kl. championów Arktogea ANDALUSIA Snowy Grove's BLISSFUL BROWNIE - o ile przyjeta, ale sie okaze (nie dzwonie, bo zbyt niesmiala jestem :oops:) -
Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Miśka replied to Nitor-Nivalis's topic in Wystawy
[quote name='Nitor-Nivalis']W Inowrocławiu jest zgłoszonych 19 Siberianów 7 psów i 12 suk :)[/quote] mogli Ci przedyktowac od razu :P -
Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Miśka replied to Nitor-Nivalis's topic in Wystawy
tymczasem, ot taki powiew historii... stawka z wystawy klubowej 1999 roku kto wtedy sedziowal Kasia? moze ktos uzupelni wyniki, ma zdjecia? :-) [FONT=Arial][SIZE=3][B]Klubowa Wystawa Szpiców GDAŃSK CW 18.04.1999 [/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][B][COLOR=#0000ff]psy kl. szczeniąt (2) [/COLOR]I - HARNAŚ z Coyoacan - [/B]I BIS Puppy[/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=1] (BUTTE Samcanka - BYSTRA z Coyoacan)[/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2][B] II - MARS z Coyoacan[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=1] (Innisfree NEW YORK RANGER - CHOCOLATE Lievanos)[/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2][B] KAPRYS Fortunatus -[/B] niewystawiony[/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=1] (BUTTE Samcanka - BOWIE Odyssea severu) [/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][B][COLOR=#0000ff]psy kl. młodzieży [/COLOR]ALFARO Kuzyn Wilka[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=1] (Wolfsong's RISKY BUSIENS - YOKY Odyssea severu)[/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2][B] ARKTOGEA POLAR z Coyoacan[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=1] (Blaquejac's ERYK FORTUNATUS - TAJGA z Coyoacan)[/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2][B] JEDI Fortunatus[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=1] (BUTTE Samcanka - BENNIE Odyssea severu)[/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2][B] KATO Sędzińska Górka[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=1] (CHIR Astig - PENSYLVANIA NICOL z Lodice)[/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2][B] T'KAZAN Błękitny Skarabeusz[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=1] (DENY Snow - KAKIKA Sivudelek) [/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][B][COLOR=#0000ff]psy kl. otwarta [/COLOR]I - DUKAT Malaspina[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=1] (Amarok's FRAM - MAIKA Malaspina)[/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2][B] III - Wolfsong's RISKY BUSIENS[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=1] (Meduvezhis ISLAND OF THE SUN - Medvezhis PRETENDER STELINE)[/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2][B] ANCYFOR Piasinka[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=1] (Shaddai's KIOWA - G-CAT NOIR Polarni Express)[/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2][B] ARCTIC Piasinka[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=1] (Shaddai's KIOWA - G-CAT NOIR Polarni Express)[/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2][B] CYTHRAWL Fortunatus[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=1] (Blaquejac's ERYK FORTUNATUS - HEIDY Polarni Express)[/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2][B] IGII Odyssea severu[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=1] (GARRY d'Etoile de Neiges d'hohr - IGLOO Dortyn)[/SIZE][/FONT][B][FONT=Arial][SIZE=2] WA WO KI'YA Błękitny Skarabeusz[/SIZE][/FONT][/B][FONT=Arial][SIZE=1] (KEYFER Jasatope - KAKIKA Sivudelek) [/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][B][COLOR=#0000ff]psy kl. championów [/COLOR]I - Aesir's Blaquejac's MAGNADUDE - [/B]CWC, NPwR, Zw.Klubu[/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=1] (Karnovanda's ZOG - Aesir's CERISE OF AMOROK)[/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2][B] BUTTE Samcanka[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=1] (Tai Mir of Wolf GOLD GORBI - GOLD WHISKY Polarni Express)[/SIZE][/FONT][B][FONT=Arial][SIZE=2] BOHUN z Coyoacan[/SIZE][/FONT][/B][FONT=Arial][SIZE=1] (Blaquejac's ERYK FORTUNATUS - CHOCOLATE Lievanos)[/SIZE][/FONT][B][FONT=Arial][SIZE=2] DENY Snow[/SIZE][/FONT][/B][FONT=Arial][SIZE=1] (ARTIC Moodry Lad - DOOKI Labakan) [/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][B][COLOR=#0000ff]psy kl. weteranów [/COLOR]SIKO Sivudelek[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=1] (POPOW von der Foxhillranch - HOKKA z Muchowieckiego Igloo) [/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][B][COLOR=#0000ff]suki kl. młodzieży [/COLOR]I - IGEN Fortunatus - [/B]Młodzieżowy Zw.Klubu[/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=1] (Blaquejac's ERYK FORTUNATUS - BAIA MARE Samcanka)[/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2][B] II - ARIKA Kuzyn Wilka[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=1] (Wolfsong's RISKY BUSIENS - YOKY Odyssea severu)[/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2][B] BUBA z Chmury Gradowej[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=1] (ISMAN z Udoli Polarnich vlku - ASEA Eskymacka jurta)[/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2][B] KONICA z Andrzejowego Ogrodu[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=1] (DENY Snow - KOYUK Kamczadał)[/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2][B] NICOL Błękitny Skarabeusz[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=1] (KIYO'KAG Błękitny Skarabeusz - VIOLA D'AMORE Błękitny Skarabeusz)[/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2][B] TATANKA-YOTANKA Błękitny Skarabeusz[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=1] (DENY Snow - KAKIKA Sivudelek) [/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][B][COLOR=#0000ff]suki kl. otwarta [/COLOR]I - Blaquejac's SUGAR'N SPICE - [/B]CWC, NSwR, Zw.Klubu[/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=1] (Aesir's Blaquejac's JOURNEY - Blaquejac's OVERLAND ITSY)[/SIZE][/FONT][B][FONT=Arial][SIZE=1] [/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2]ADHARA Józki[/SIZE][/FONT][/B][FONT=Arial][SIZE=1] (IGII Odyssea severu - BENVE Manioo)[/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2][B] ASTRA Kretołap z Mikołowa[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=1] (DRAGON Errot - CAILA Sivudelek)[/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2][B] DIANA z Andrzejowego Ogrodu[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=1] (Shaddai's KIOWA - INFLUENCE OF MOON Fortunatus)[/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2][B] DŻELA Wesołe Ustronie[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=1] (CHORKY del Morskoy tzar - FANCY Fortunatus)[/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2][B] ELZA z Andrzejowego Ogrodu[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=1] (CHIR Astig - ATIRA Astig)[/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2][B] KOMEDIA z Andrzejowego Ogrodu[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=1] (DENY Snow - KOYUK Kamczadał)[/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2][B] NARDI Torus[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=1] (DRAGON Errot - VIA VITAE Błękitny Skarabeusz)[/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2][B] NORMA Torus[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=1] (DRAGON Errot - VIA VITAE Błękitny Skarabeusz)[/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2][B] TAJGA Kamczadał[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=1] (Shaddai's KIOWA - INFLUENCE OF MOON Fortunatus)[/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2][B] WESOŁA z Coyoacan[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=1] (Innisfree NEW YORK RANGER - CHOCOLATE Lievanos) [/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][B][COLOR=#0000ff]suki kl. championów [/COLOR]CALIN Fortunatus[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=1] (Blaquejac's ERYK FORTUNATUS - HEIDY Polarni Express)[/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2][B] CHOCOLATE Lievanos[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=1] (CHAKTY Reyes - MINTAKA Lievanos)[/SIZE][/FONT] -
[quote name='Nitor-Nivalis']Nie wiem czy jest wogole mozliwe by sie tam dodzownic[/quote] sprobowac nie zaszkodzi ;-) podobno mozna dzwonic codziennie miedzy 10 a 14
-
[quote name='Gracjana']ale na stawki nie ma co liczyc??[/quote] Gracjana! Po prostu zadzwon
-
Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Miśka replied to Nitor-Nivalis's topic in Wystawy
[quote name='Nitor-Nivalis']BOB, BIS - jesli sie nie myle to MARK MY STYLE of Wolf Point (ALL THE BEST of Wolf Point x VERSIBA de Ciukci) [/quote] jestem pod wrazeniem metamorfozy... pamietam ja z Nitry '05 -
Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Miśka replied to Nitor-Nivalis's topic in Wystawy
[B]Młodzieżowy Zw.Klubu Czech + BIS Junior :klacz::bigcool::terazpol: [SIZE=3][COLOR=Navy]BLUE MERLE SIBERIA Briccasart[/COLOR][/SIZE][/B] [IMG]http://www.ols.vectranet.pl/%7Ehusky/gal_priv/klubowa01.jpg[/IMG] -
Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Miśka replied to Nitor-Nivalis's topic in Wystawy
[quote name='Cyraneczka']Gratulacje dla córeczki Shapa, to bardzo ładna suczka :) Czy jeszcze ktoś z Polski był na tej wystawie??[/quote] stawka z praskiej klubowki, od Edyty z malamutami :-) Psy klasa młodziezy CYR COWBOY z Bubovickeho Udoli (CITY COWBOY z Bubovickeho Udoli x ARANKA z Bubovickeho Udoli) TIM Blue Akbara (CITY COWBOY Beneton x KIKI Blue Akbara) Vinyamar's FRODO BAGGINS (Missing on the Pack Della Farha x Vinyamar's BRIGHT FUTURE) klasa posrednia CHARLIE z Lejancu (JASON Martyjan x USHI z Lejancu) klasa otwarta AIBORNE SHADOW of Arctic Skyline (HAKY NAKURO of Doghouse Farm x RAKISH CHIARA of Doghouse Farm) DON z Lejancu (AVALANCHE Pata Mile x HANAH z Lejancu) Oumiak's THE SNOW GO ON (Articlight's MAGIC DREAMER x Oumiak's OASIA SHADRIN) klasa championow AKHILESH ANOOP of Doghouse Farm (O'SULLIVAN von Ellesmere Island x Love of Wolf ELEGANT LADY PRESIDENT) klasa weteranow AKON DEBORAH Eiwy (EBBAY Aniga x JIRN z Uvalaku) KLONDIKE z Lodice (HUDSON z Lodice x CAROLINA z Lodice) SASKATCHEWAN z Lodice (HEIKO du Traineau Enchante x FLORIDA z Lodice) suki klasa młodziezy ANUMATI z Uralu (ALAGNAK Kipp d'Amundsen x C'CASONA z Uvalaku) BLUE MERLE SIBERIA Bricassart (SHAPALI de Ciukci x TIRSA Arktyczny Wedrowiec) BROWNIE ze Starajdy (Vinyamar's CLEAR Future x X-DAKOTA GIRL z Lodice) CONNIE z Bubovickeho Udoli (CITY COWBOY z Bubovickeho Udoli x ARANKA z Bubovickeho Udoli) JADDA z Lejancu (JASON Martyjan x USHI z Lejancu) THAT'S ALL FOLKS del Whymper Delle G.Jorasses (Snowmist I AM CANADIAN x JABABADEHA del Whymper Delle G.Jorasses) Vinyamar's FLASHING STAR (Missing on the Pack Della Farha x Vinyamar's BRIGHT FUTURE) klasa posrednia Doghouse Farm ANAKIN (Karanovanda's WILD RIDE x KALIMAH of Doghouse Farm) MARK MY STYLE of Wolf Point (ALL THE BEST of Wolf Point x VERSIBA de Ciukci) klasa posrednia BELA z Lejancu (AVALANCHE Pata Mile x HANAH z Lejancu) FRANCIS Siwash Legend (ESKIMO CHIEF Siwash Legend x FUNNI GIRL Snowhill's) Hightower's Infineon (Misha The Best of Northern Wilderness x Kristari's White Proper) MEGGI Jednicka (FALL RIVER Jednicka x JULIE Jednicka) MERCI Jednicka (FALL RIVER Jednicka x JULIE Jednicka) NIKI Blue Akbara (Baskuduk Alasak x ULIGA Posledi Topoli) klasa championow HANY KOUMI Bohemia (Ejik Dei Navajos x FARAA Koumi Cs) klasa weteranow BROWN LADY Snowhill's (NICKY T. De Los Ventisqueros x FRANCESCA s Skarlet) -
Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Miśka replied to Nitor-Nivalis's topic in Wystawy
to ta sama ktora byla w Nowym Dworze ;-) -
[quote name='Savannah']Miśka a kto BOB tam dostał bo nie moge doczytac:roll:?[/quote] pies z Shapali
-
[quote name='piotrjan']A może mógłbym prosić o staweczkę chłopców z Husky ( pośrednia , otwarta , championy ) Z góry dziekuję .[/quote] [url]http://www.freeweb.hu/huskyhungary/kiall06/0401papa.htm[/url] tutaj sa wyniki z wystawy i foty nie dojechaly Dustin Sadeckie Pieszczochy i Snowy Grove's Blissful Brownie
-
Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Miśka replied to Nitor-Nivalis's topic in Wystawy
operujac tym co wstawione tutaj i spisem wystawcow wychodzi cos takiego... niewiele roznic, tylko Kronos z otw do champ i Kamel zPR z posredniej do otw. Rozum Monika, Karczew Siberian Husky, pies - klasa szczeniąt [B] LESHAN de Ciukci[/B] Kardasz Natalia, Wrocław Siberian Husky, pies - klasa młodzieży [B] ARES Wilcze Dziedzictwo[/B] Milian Monika, Zielęcice k/Brzegu Siberian Husky, pies - klasa młodzieży [B] ARTIC WIND of Wolf Point[/B] Olszewski Piotr Jan, Białystok Siberian Husky, pies - klasa młodzieży [B] SWIFT WOLF Fortunatus[/B] Duda Leszek, Miasteczko Śląskie Siberian Husky, pies - klasa młodzieży [B] GUARDIAN ANGEL Leady Magic[/B] Grabski Janusz, Czaniec Siberian Husky, pies - klasa młodzieży [B] Vrangler CAYEN[/B] Sikora Jolanta, Brenna Siberian Husky, pies - klasa młodzieży [B] OUMIAK'S AMBASSADEUR-DE- FRANCE[/B] Ziaja-Kardyka Jolanta, Dąbrowa Górnicza Siberian Husky, pies - klasa młodzieży [B] EBONYSHADOW N SHAPALI'S DRAGON[/B] Cebo Andrzej, Bytom Siberian Husky, pies - klasa pośrednia [B] NEMO BROWN NUGAT NIKE'S ŚNIEŻNA WATAHA[/B] Kurzawa Anna, Zabrzeg Siberian Husky, pies - klasa pośrednia [B] ARMANI NIKE'S Wrota Beskidów[/B] Franklyn Mary Louise, Piaseczno Siberian Husky, pies - klasa pośrednia [B] Arktogea TRAJAN[/B] Kordel Marta, Opole Siberian Husky, pies - klasa pośrednia [B] ENDLESS WOLF Potęga Naturalno¶ci[/B] Ligiecki Kazimierz, Połaniec Siberian Husky, pies - klasa pośrednia [B] Nordic Blue MONTE CARLO[/B] Miazga Jakub, Frysztak Siberian Husky, pies - klasa pośrednia [B] Latrans AWARE OF VICTORY[/B] Miętus Marek, Czarny Dunajec Siberian Husky, pies - klasa pośrednia [B] BURAN z Cikówki[/B] Miętus Marek, Czarny Dunajec Siberian Husky, pies - klasa pośrednia [B] BLACK AND WHITE z Cikówki [/B] Olszewski Piotr Jan, Białystok Siberian Husky, pies - klasa pośrednia [B] FIRST EXPRESS Dwie Korony[/B] Stolarska Ewa, Agnieszka, Jadwisin Siberian Husky, pies - klasa pośrednia [B] TALIZMAN FOR FORTUNATUS Eskimoski Domek[/B] Dysy Aneta, Sosnowiec Siberian Husky, pies - klasa otwarta [B] ANTON NIKE'S Blue Hurricane[/B] Jaśkiewicz Bartłomiej, Kraków Siberian Husky, pies - klasa otwarta [B] FUTURE SHOCK Eskimoski Domek[/B] Lewandowska Krystyna, Warszawa Siberian Husky, pies - klasa otwarta [B] DJ RED DAWID COPERFIELD Potęga Naturalno¶ci [/B] Milian Monika, Zielęcice k/Brzegu Siberian Husky, pies - klasa otwarta [B] SOCHI de Ciukci[/B] Olbryś Anna, Rzeszów Siberian Husky, pies - klasa otwarta [B] KAMEL z Pierwszej Ręki[/B] Pasternicka Lidia, Poznań Siberian Husky, pies - klasa otwarta [B] Arktogea BLACK WIZARD[/B] Patkowska Iwona, Katowice Siberian Husky, pies - klasa otwarta [B] YUCATAN NIKE'S Syberyjska Rapsodia [/B] Świderski Janusz, Tarnów Opolski Siberian Husky, pies - klasa otwarta [B] SNOWSTORM z Watahy z Ostrego Zęba[/B] Świst Andrzej, Nowy Targ Siberian Husky, pies - klasa otwarta [B] ELDORADO z Banciarni[/B] Czaja Andrzej, Kraków Siberian Husky, pies - klasa championów [B] DUSTIN Sądeckie Pieszczochy[/B] Grabski Janusz, Czaniec Siberian Husky, pies - klasa championów [B] Husqvarna HAPPY END OF ARKTOGEA[/B] Szadkowski Jacek, Warszawa Siberian Husky, pies - klasa championów [B] Arktogea BLACK DIAMOND[/B] Czarkowska Katarzyna, Warszawa Siberian Husky, pies - klasa weteranów [B] BURSZTYN z Cayoacan[/B] Stolarska Ewa, Agnieszka, Jadwisin Siberian Husky, suka - klasa szczeniąt [B] Sasquehanna (FCI) ROSSA[/B] Adamiec Eugeniusz, Bełk Siberian Husky, suka - klasa młodzieży [B] HYPIA Potomek Zorzy[/B] Frejda Gabriela, Jaworzno Siberian Husky, suka - klasa młodzieży [B] EVENING FALLS Potęga Naturalno¶ci[/B] Leśniak Anna, Międzychód Siberian Husky, suka - klasa młodzieży [B] EVENING SHINE Nitor Nivalis[/B] Szczepańska Barbara, Kraków Siberian Husky, suka - klasa młodzieży [B] MERCI Srebro Północy[/B] Kamińscy Agnieszka, Artur, Kędzierzyn Koźle Siberian Husky, suka - klasa pośrednia [B] LAGUNA NIKE'S z Pierwszej Ręki[/B] Kleszcz Rafał, Będzin Siberian Husky, suka - klasa pośrednia [B] LUKA Śnieżne Demony[/B] Kordel Marta, Opole Siberian Husky, suka - klasa pośrednia [B] TIWAYE ASANPI FOR POTĘGA NATURALNO¦CI Eskimoski Domek[/B] Lewandowska Krystyna, Warszawa Siberian Husky, suka - klasa pośrednia [B] ŚNIEGUROCZKA ¦nieżna Rakieta[/B] Maciejewska Danuta, Bytom Siberian Husky, suka - klasa pośrednia [B] NIKITA BLACK STRIPE ¦nieżna Wataha[/B] Nowak Monika, Mierzęcice Siberian Husky, suka - klasa pośrednia [B] PENNYROYAL TEA Fortunatus[/B] Żoczek-Konfederak Katarzyna, Tworóg Siberian Husky, suka - klasa pośrednia [B] LARA NIKE'S z Pierwszej Ręki[/B] Gąsior Marzena, Tychy Siberian Husky, suka - klasa otwarta [B] ZAZOO Syberyjska Rapsodia[/B] Jasińska Beata, Kostrzyn Wlkp. Siberian Husky, suka - klasa otwarta [B] DONA Nektar Północy [/B] Jasińska Beata, Kostrzyn Wlkp. Siberian Husky, suka - klasa otwarta [B] PIĘKNA Eskimoski Domek [/B] Kymla Petr, Sadska Siberian Husky, suka - klasa otwarta [B] FRANCIS SIWASH LEGEND[/B] Ligiecki Kazimierz, Połaniec Siberian Husky, suka - klasa otwarta [B] ATLANTA Połanieckie Wzgórze [/B] Mentrak Agnieszka, Warszawa Siberian Husky, suka - klasa otwarta [B] EVERYTHING'S GONNA BE ALRIGHT Potęga Naturalno¶c[/B] Pasternicka Lidia, Poznań Siberian Husky, suka - klasa otwarta [B] DUTCHESS Arktyczna Piękno¶ć[/B] Skowronek Agnieszka, Kraków Siberian Husky, suka - klasa otwarta [B] Latrans AMERICAN EXPRESS[/B] Stolarska Ewa, Agnieszka, Jadwisin Siberian Husky, suka - klasa otwarta [B] ALABAMA Fortunatus [/B] Szadkowski Jacek, Warszawa Siberian Husky, suka - klasa otwarta [B] Arktogea TSUNAMI [/B] Ziaja-Kardyka Jolanta, Dąbrowa Górnicza Siberian Husky, suka - klasa otwarta [B] Husqvarna FAWORYTA[/B] Chrzanowska Anna, Prudnik Siberian Husky, suka - klasa championów [B] ALBANY Arktyczna Siła[/B] Czarkowska Katarzyna, Warszawa Siberian Husky, suka - klasa championów [B] JAGIENKA z Coyoacan[/B] Patkowska Iwona, Katowice Siberian Husky, suka - klasa championów [B] VANILLA Syberyjska Rapsodia[/B] Rzepkowski Milan D., Olsztyn Siberian Husky, suka - klasa championów [B] Snowy Grove's BLISSFUL BROWNIE[/B] Stolarska Ewa, Agnieszka, Jadwisin Siberian Husky, suka - klasa weteranów [B] CALIN Fortunatus[/B] -
Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Miśka replied to Nitor-Nivalis's topic in Wystawy
[quote name='flashka-g'] W przypadku oddziału opolskiego jak przychodzili organizatorzy do oddziału to caly sekretariat był zawalony papierem z faxu ze zgłoszeniami ludzi ktorzy wysylali na ostatnia chwile bo sobie przypomnieli. [/quote] a to juz chyba nie tylko w przypadku opolskiego :-) czasami na rolkach faks drukuje jak juz papieru zabraknie.:rolleyes: -
Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Miśka replied to Nitor-Nivalis's topic in Wystawy
[quote name='flashka-g']Hola hola. Po pierwsze zaden championat sie nie zgubił jako członek mojego oddziału wypraszam sobie. To ze ktoś opublikował niekompletna wstepna liste bez ponownego sprawdzenia jeszcze, która wogole nie wiem jakim spodobem trafiła w rece Żanety- bo miała byc powiedzmy tajna:eviltong: Nie potrzebne zamieszanie tylko przez nia i podniecenie w uzytkownikach dogomanii.[/quote] lokalny patriotyzm :diabloti: to wykreslam to o Kronosie na rzecz zgloszen Eskimoskiego Domku, ktorych juz w ogole na tej super tajnej (u nas wszystko jest zawsze tajne, totalna konspiracja, a i tak wszyscy wiedza o sobie wszystko, a nawet wiecej ;-)) liscie nie ma :-P Flashka spoko, w swietle ogolnej dzialalnosci ZK zawirowania ze zgloszeniami naprawde leza na polce tych lzejszych lektur :-) to forum dgm rajcuje ludzi? ehh, do czego swiat zmierza -
Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Miśka replied to Nitor-Nivalis's topic in Wystawy
[quote name='Nitor-Nivalis']Zgłoszenie do Inworocłąwia wysyłałam Uwaga - 10 razy mailem (ze swojej skrzynki) 3 maile wsyaylala moja kolezanka, 2 razy faxem i wyobrazcie sobie ze po kilku telefonach do oddziału nadal mojego zgłoszenia brak :angryy: poprosiłam o interwencje pewna osobe i nagle zgloszenie sie odnalazło co więcej okazało sie ze jz nawet ten pierwszy mail dotarł :angryy: ciekawa jestem jak bedzie zorganizowana sama wystawa :shake:[/quote] no to ja juz widze jak moj mizerny, zaledwie drugi, faksik dotarl... :talker: