Jump to content
Dogomania

Roksana

Members
  • Posts

    608
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Roksana

  1. ta co była z Fridą w porównaniu? to była Eska, czy Arika? bo ja gdzieś posiałam katalog...
  2. no jest :p w katalogach ostatnich mam Eskę z Kozienic, po tych samych rodzicach, ale foto też nie mam, i nie kojarzę :roll:
  3. hej, czy ktoś z Was kojarzy sukę Arika z Kozienic? szukam jej foto :roll: i nic (Rio Oro x Banda Kawalkada)
  4. śmieszna ta uzdoba, tylko nie wiem, jak to w praktyce się sprawdza. treba nauczyć psa chodzić przy nodze spokojnie, i tyle ;)
  5. a dlaczego uważasz, że obroża go męczy :-o ? zakładasz obroże na spacer i zaraz zdejmujesz, co w tym meczącego?
  6. dzieci żyją, bo dzieć pierwszy to ja :cool3: a dzieć drugi to mój brat Filip, który obecnie bawi w Paryżu z mamuśką :razz: Dzieci malutkich nie powinno się z psem samych zostawiać, bo nawet najgrzeczniejszy pies, wąchając dziecko, może coś ciekawego gdzieś usłyszeć, i niechcący przebiec po dziecku, np. lekko zadrapując :roll: w przypadku foksa, bo jak to molos to już gorzej.
  7. tutaj macie przykłady jak foksteriery mają zły wpływ na wychowanie dzieci :roll: [URL="http://fox.czeczuga.com/images/frajda/frajda&baby_roxy.jpg"]http://fox.czeczuga.com/images/frajda/frajda&baby_roxy.jpg[/URL] [URL="http://fox.czeczuga.com/images/frajda/frajda&baby_roxy_stick.jpg"]http://fox.czeczuga.com/images/frajda/frajda&baby_roxy_stick.jpg[/URL] [URL="http://fox.czeczuga.com/images/frajda/frajda&baby_roxy2.jpg"]http://fox.czeczuga.com/images/frajda/frajda&baby_roxy2.jpg[/URL] [URL="http://fox.czeczuga.com/images/frajda/frajda&roxy.jpg"]http://fox.czeczuga.com/images/frajda/frajda&roxy.jpg[/URL] [URL="http://fox.czeczuga.com/images/frajda/frajda&baby_filip.jpg"]http://fox.czeczuga.com/images/frajda/frajda&baby_filip.jpg[/URL] powodują życiowe uzależnienie :evil_lol: oczywiście, żadnego psa nie zostawia się sam na sam z dzieckiem (dodam - małym dzieckiem!), i to powinno być oczywiste, ale jak widać różni ludzie są i podstawowych zasad współżycia w społeczeństwie i ze zwierzętami nie czają :roll:
  8. a ja znowu powiadomień nie dostaję.... troche głupot tam napisanych na tym linku do opisu rasy.... i jeszcze moja Cuxa tam jest... no ale jak ją tam dawałam, to mądrzejsze rzeczy były (ja edytowałam trochę), no ale widać, ktoś postanowił opis ulepszyć... :shake: to nieduże gubienie włosa jest dobre :evil_lol:
  9. witaj edka :p hanik, normalnie showbiz :cool3:
  10. zrobiłaś przejście międy sklejonymi filmami ;) że od środka kołowo z Figla wychodzi nowe video, jak Obcy na Nostromo :-o :evil_lol:
  11. hanik, fajne tylko ten rozrywany figiel :-o :eviltong: dziwne, bo nie dostałam powiadomień, że piszecie :roll:
  12. [quote name='hanik'] Hmm. Dziwię się, że szczeniaka tyle razy wystawiają, ale może chcą go pokazać???[/quote] uczą go dobrego zachowania na ringu, żeby się nie kładł :evil_lol: lepiej zdobywać obycie ringowe za 30zł/wystawa niż potem mordować się w młodzieży już za normalną opłatę ;)
  13. na stronie zkwp masz formularz internetowy do wniosków, tam wszystko wypełniasz i klikasz guziczek ;) Agria Waterfall był też w Wawie, tylko go w ferworze nie zauwazyłaś :D ja z resztą też, tylko widziałam na fotce ;) nie było mnie przy ringu wtedy. myszy są brane na ręce przez sędziego i oglądane :)
  14. Gratuluję Haniu :cool3: a co to za drugi foksio był? Macie BOB? :razz: Sama nie mam wizytówek :oops: stare mam pokreślone i nieaktualne :roll: ale niedlługo porobię nowe, muszę się tylko zebrać ;) Ja byłam wczoraj w Sopocie, też na wystawie, ale myszy rasowych :evil_lol: i mój myszol został Młodzieżowym Championem Polski :cool1: no i przywiozłam dziewczyneczkę nową do hodowli, za 2 tyg. pewnie będę miała maluszki :multi:
  15. przeczytałeś to? :roll: ciekawe ilu półmózgów w to uwierzy i będzie czekać na te kokosy obiecane po dwóch latach....
  16. coś dla osób o mocnych nerwach... dobrze, że mnie uświadomili, jaka ja normalnie bogata jestem! złote interesy robie.... :angryy: :angryy: :angryy: [URL="http://www.manager-magazin.pl/index.php?ct=archiwum&mag=2&art=74"]http://www.manager-magazin.pl/index.php?ct=archiwum&mag=2&art=74[/URL]
  17. tej z którą gadasz właśnie :roll:
  18. [quote name='hanik']Roksana przed chwilą przeczytałam we wzorcu Fci, że foksy to sekcja średnie i duże[/quote] :question: :???: :lying: :siara: :scared: no to tej pani już podziękujemy... :oops:
  19. [quote name='hanik']Nawet tyłek figla się tam wcisnął do tej rodziny:lol: :lol: :lol: :evil_lol:[/quote] no przecież nie przypadkiem to dałam :diabloti:
  20. [quote name='hanik']Roksana czy na pewno???? Bo w Olsztynie jest napisane Elżbieta Chwalibóg - teriery duże i średnie i tam były foksy???????[/quote] widocznie tworzą nowy podział sekcji grupy III FCI ;)
  21. Grunt to rodzina :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/69cefc9c9fe73dda.html"][IMG]http://images2.fotosik.pl/101/69cefc9c9fe73ddam.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=d6e1b402f6644a00"][IMG]http://images3.fotosik.pl/101/d6e1b402f6644a00m.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=1b557a67c1a1223a"][IMG]http://images2.fotosik.pl/101/1b557a67c1a1223am.jpg[/IMG][/URL]
  22. nie Chwalibóg, tylko Jaques Le Magnan :icon_roc: my jesteśmy teriery małe, nie średnie i duże ;)
  23. Kto z Was będzie w Sopocie? Psy zgłoszone? Termin był do wczoraj.
  24. [quote name='hanik']Oczywiście.Tylko po co te windowsy?????[/quote] no nie wiem :roll: ale Paweł marudził :eviltong:
×
×
  • Create New...