-
Posts
608 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Roksana
-
Foksterier krótkowłosy (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Roksana replied to Carianna's topic in Foksterier
ta co była z Fridą w porównaniu? to była Eska, czy Arika? bo ja gdzieś posiałam katalog... -
Foksterier krótkowłosy (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Roksana replied to Carianna's topic in Foksterier
no jest :p w katalogach ostatnich mam Eskę z Kozienic, po tych samych rodzicach, ale foto też nie mam, i nie kojarzę :roll: -
Foksterier krótkowłosy (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Roksana replied to Carianna's topic in Foksterier
hej, czy ktoś z Was kojarzy sukę Arika z Kozienic? szukam jej foto :roll: i nic (Rio Oro x Banda Kawalkada) -
Foksterier krótkowłosy (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Roksana replied to Carianna's topic in Foksterier
śmieszna ta uzdoba, tylko nie wiem, jak to w praktyce się sprawdza. treba nauczyć psa chodzić przy nodze spokojnie, i tyle ;) -
Foksterier krótkowłosy (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Roksana replied to Carianna's topic in Foksterier
a dlaczego uważasz, że obroża go męczy :-o ? zakładasz obroże na spacer i zaraz zdejmujesz, co w tym meczącego? -
Foksterier krótkowłosy (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Roksana replied to Carianna's topic in Foksterier
dzieci żyją, bo dzieć pierwszy to ja :cool3: a dzieć drugi to mój brat Filip, który obecnie bawi w Paryżu z mamuśką :razz: Dzieci malutkich nie powinno się z psem samych zostawiać, bo nawet najgrzeczniejszy pies, wąchając dziecko, może coś ciekawego gdzieś usłyszeć, i niechcący przebiec po dziecku, np. lekko zadrapując :roll: w przypadku foksa, bo jak to molos to już gorzej. -
Foksterier krótkowłosy (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Roksana replied to Carianna's topic in Foksterier
tutaj macie przykłady jak foksteriery mają zły wpływ na wychowanie dzieci :roll: [URL="http://fox.czeczuga.com/images/frajda/frajda&baby_roxy.jpg"]http://fox.czeczuga.com/images/frajda/frajda&baby_roxy.jpg[/URL] [URL="http://fox.czeczuga.com/images/frajda/frajda&baby_roxy_stick.jpg"]http://fox.czeczuga.com/images/frajda/frajda&baby_roxy_stick.jpg[/URL] [URL="http://fox.czeczuga.com/images/frajda/frajda&baby_roxy2.jpg"]http://fox.czeczuga.com/images/frajda/frajda&baby_roxy2.jpg[/URL] [URL="http://fox.czeczuga.com/images/frajda/frajda&roxy.jpg"]http://fox.czeczuga.com/images/frajda/frajda&roxy.jpg[/URL] [URL="http://fox.czeczuga.com/images/frajda/frajda&baby_filip.jpg"]http://fox.czeczuga.com/images/frajda/frajda&baby_filip.jpg[/URL] powodują życiowe uzależnienie :evil_lol: oczywiście, żadnego psa nie zostawia się sam na sam z dzieckiem (dodam - małym dzieckiem!), i to powinno być oczywiste, ale jak widać różni ludzie są i podstawowych zasad współżycia w społeczeństwie i ze zwierzętami nie czają :roll: -
Foksterier krótkowłosy (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Roksana replied to Carianna's topic in Foksterier
a ja znowu powiadomień nie dostaję.... troche głupot tam napisanych na tym linku do opisu rasy.... i jeszcze moja Cuxa tam jest... no ale jak ją tam dawałam, to mądrzejsze rzeczy były (ja edytowałam trochę), no ale widać, ktoś postanowił opis ulepszyć... :shake: to nieduże gubienie włosa jest dobre :evil_lol: -
Foksterier krótkowłosy (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Roksana replied to Carianna's topic in Foksterier
witaj edka :p hanik, normalnie showbiz :cool3: -
Foksterier krótkowłosy (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Roksana replied to Carianna's topic in Foksterier
zrobiłaś przejście międy sklejonymi filmami ;) że od środka kołowo z Figla wychodzi nowe video, jak Obcy na Nostromo :-o :evil_lol: -
Foksterier krótkowłosy (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Roksana replied to Carianna's topic in Foksterier
hanik, fajne tylko ten rozrywany figiel :-o :eviltong: dziwne, bo nie dostałam powiadomień, że piszecie :roll: -
Foksterier krótkowłosy (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Roksana replied to Carianna's topic in Foksterier
[quote name='hanik'] Hmm. Dziwię się, że szczeniaka tyle razy wystawiają, ale może chcą go pokazać???[/quote] uczą go dobrego zachowania na ringu, żeby się nie kładł :evil_lol: lepiej zdobywać obycie ringowe za 30zł/wystawa niż potem mordować się w młodzieży już za normalną opłatę ;) -
Foksterier krótkowłosy (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Roksana replied to Carianna's topic in Foksterier
na stronie zkwp masz formularz internetowy do wniosków, tam wszystko wypełniasz i klikasz guziczek ;) Agria Waterfall był też w Wawie, tylko go w ferworze nie zauwazyłaś :D ja z resztą też, tylko widziałam na fotce ;) nie było mnie przy ringu wtedy. myszy są brane na ręce przez sędziego i oglądane :) -
Foksterier krótkowłosy (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Roksana replied to Carianna's topic in Foksterier
Gratuluję Haniu :cool3: a co to za drugi foksio był? Macie BOB? :razz: Sama nie mam wizytówek :oops: stare mam pokreślone i nieaktualne :roll: ale niedlługo porobię nowe, muszę się tylko zebrać ;) Ja byłam wczoraj w Sopocie, też na wystawie, ale myszy rasowych :evil_lol: i mój myszol został Młodzieżowym Championem Polski :cool1: no i przywiozłam dziewczyneczkę nową do hodowli, za 2 tyg. pewnie będę miała maluszki :multi: -
Foksterier krótkowłosy (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Roksana replied to Carianna's topic in Foksterier
przeczytałeś to? :roll: ciekawe ilu półmózgów w to uwierzy i będzie czekać na te kokosy obiecane po dwóch latach.... -
Foksterier krótkowłosy (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Roksana replied to Carianna's topic in Foksterier
coś dla osób o mocnych nerwach... dobrze, że mnie uświadomili, jaka ja normalnie bogata jestem! złote interesy robie.... :angryy: :angryy: :angryy: [URL="http://www.manager-magazin.pl/index.php?ct=archiwum&mag=2&art=74"]http://www.manager-magazin.pl/index.php?ct=archiwum&mag=2&art=74[/URL] -
Foksterier krótkowłosy (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Roksana replied to Carianna's topic in Foksterier
A Marina Baltica jest gdzie? -
Foksterier krótkowłosy (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Roksana replied to Carianna's topic in Foksterier
tej z którą gadasz właśnie :roll: -
Foksterier krótkowłosy (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Roksana replied to Carianna's topic in Foksterier
[quote name='hanik']Roksana przed chwilą przeczytałam we wzorcu Fci, że foksy to sekcja średnie i duże[/quote] :question: :???: :lying: :siara: :scared: no to tej pani już podziękujemy... :oops: -
Foksterier krótkowłosy (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Roksana replied to Carianna's topic in Foksterier
[quote name='hanik']Nawet tyłek figla się tam wcisnął do tej rodziny:lol: :lol: :lol: :evil_lol:[/quote] no przecież nie przypadkiem to dałam :diabloti: -
Foksterier krótkowłosy (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Roksana replied to Carianna's topic in Foksterier
[quote name='hanik']Roksana czy na pewno???? Bo w Olsztynie jest napisane Elżbieta Chwalibóg - teriery duże i średnie i tam były foksy???????[/quote] widocznie tworzą nowy podział sekcji grupy III FCI ;) -
Foksterier krótkowłosy (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Roksana replied to Carianna's topic in Foksterier
Grunt to rodzina :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/69cefc9c9fe73dda.html"][IMG]http://images2.fotosik.pl/101/69cefc9c9fe73ddam.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=d6e1b402f6644a00"][IMG]http://images3.fotosik.pl/101/d6e1b402f6644a00m.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=1b557a67c1a1223a"][IMG]http://images2.fotosik.pl/101/1b557a67c1a1223am.jpg[/IMG][/URL] -
Foksterier krótkowłosy (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Roksana replied to Carianna's topic in Foksterier
nie Chwalibóg, tylko Jaques Le Magnan :icon_roc: my jesteśmy teriery małe, nie średnie i duże ;) -
Foksterier krótkowłosy (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Roksana replied to Carianna's topic in Foksterier
Kto z Was będzie w Sopocie? Psy zgłoszone? Termin był do wczoraj. -
Foksterier krótkowłosy (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Roksana replied to Carianna's topic in Foksterier
[quote name='hanik']Oczywiście.Tylko po co te windowsy?????[/quote] no nie wiem :roll: ale Paweł marudził :eviltong: