Jump to content
Dogomania

Roksana

Members
  • Posts

    608
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Roksana

  1. no ja tez mam potwierdzenie Chanelki :lol: p.s. hanik, czemu w Twoich postach są takie ** w różnych miejscach?
  2. przypomnę... BOB i BIS MCKC 2005 [IMG]http://www.aftc.org/images/bob2005smooth.jpg[/IMG]
  3. [IMG]http://www.dognews.com/doglinks/coady/coverstory.jpg[/IMG] hanik, wygląda na foto tak jak wygląda :) powiem tak, kiedy w zeszłym roku podeszłam do ringu foksów, i widziałam te dziesiątki, głównie białych z czarnymi głowami, foksów pomyślałam sobie, wszystkie jak namalowane! piękne! ale! ale! wystarczyło podejść bliżej.... i wtedy cały czar pięknych wymuskanych, foksików jak spod pędzla pryskał... dlaczego? ano bo sam kolor niestety nie wystarczy. potem okazuje sie, że te psy w większości mają nienaturalnie małe, spiczaste główki, z dużym okiem, mało wypełnioną żuchwą i lichym (do tego wygolonym!) uchem, które podskakuje jak płatki róży przy chodzeniu.. mało jest ładnych mięsistych uszu. do tego pieski te mają słabą kość, są szczudłowate i strome w przedzie. zwykle mają kiepską górną linię. do tego nie od dzisiaj wiadomo, że większość profesjonalnych handlerów 'poprawia' pieski różnymi zabiegami kosmetycznymi, czyli operacyjnymi, ogonów i uszu zwykle. w zeszłym roku widziałam foksów ładnych tyle co palców u jednej ręki :roll: a zwyciężczyni BOB i BIS? pomińmy milczeniem :shake:
  4. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0a127424e2d23d4d.html"][IMG]http://images3.fotosik.pl/205/0a127424e2d23d4dm.jpg[/IMG][/URL] Laurelton Lil'itch Tempest [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/79e678e4b5ba96e0.html"][IMG]http://images1.fotosik.pl/215/79e678e4b5ba96e0m.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3ee20e76b369a56e.html"][IMG]http://images4.fotosik.pl/169/3ee20e76b369a56em.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5f063e092f8e10ff.html"][IMG]http://images1.fotosik.pl/215/5f063e092f8e10ffm.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fe55655794e36366.html"][IMG]http://images4.fotosik.pl/169/fe55655794e36366m.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/599f6d9863facaa1.html"][IMG]http://images3.fotosik.pl/205/599f6d9863facaa1m.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f0a3476281534543.html"][IMG]http://images3.fotosik.pl/205/f0a3476281534543m.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9d505ff7de913da5.html"][IMG]http://images1.fotosik.pl/215/9d505ff7de913da5m.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/91c034fe9de48ecf.html"][IMG]http://images2.fotosik.pl/206/91c034fe9de48ecfm.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/05b58d2fc639b6f6.html"][IMG]http://images2.fotosik.pl/206/05b58d2fc639b6f6m.jpg[/IMG][/URL] Jak coś jeszcze znajdę, potem dokleję. [URL="http://images3.fotosik.pl/205/0a127424e2d23d4dm.jpg"][/URL]
  5. Toofox Smooth Sailing [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a7301c035a606057.html"][IMG]http://images4.fotosik.pl/169/a7301c035a606057m.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/652ef9cb1c05982a.html"][IMG]http://images3.fotosik.pl/205/652ef9cb1c05982am.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/be041835c30cbd26.html"][IMG]http://images3.fotosik.pl/205/be041835c30cbd26m.jpg[/IMG][/URL]
  6. CH Foxlorr The Hit Man , 10 mies. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/65fb1f3f14befe6a.html"][IMG]http://images2.fotosik.pl/206/65fb1f3f14befe6am.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e5256aec2fca9d5a.html"][IMG]http://images3.fotosik.pl/205/e5256aec2fca9d5am.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4c62241960477bc0.html"][IMG]http://images2.fotosik.pl/206/4c62241960477bc0m.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ba1485181249082f.html"][IMG]http://images2.fotosik.pl/206/ba1485181249082fm.jpg[/IMG][/URL]
  7. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c42b7a2f5d59a041.html"][IMG]http://images4.fotosik.pl/169/c42b7a2f5d59a041m.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/190a5a164e6ea3ca.html"][IMG]http://images3.fotosik.pl/205/190a5a164e6ea3cam.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/dc89ca8982fdac18.html"][IMG]http://images4.fotosik.pl/169/dc89ca8982fdac18m.jpg[/IMG][/URL] klasa otwarta psy MCKC
  8. BOB Devon 2006 - Kemosabe Diablo [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2255be3057ac0990.html"][IMG]http://images4.fotosik.pl/169/2255be3057ac0990m.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2beaa5d2397bc726.html"][IMG]http://images2.fotosik.pl/206/2beaa5d2397bc726m.jpg[/IMG][/URL] (na MCKC weekend składają się 4 wystawy: Hatboro I i II, Devon i MCKC, MCKC najważniejsze w niedzielę)
  9. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/821ded34002554d2.html"][IMG]http://images4.fotosik.pl/169/821ded34002554d2m.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/39369deb6f4f4e3e.html"][IMG]http://images3.fotosik.pl/205/39369deb6f4f4e3em.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/17cd66b7b8f1b608.html"][IMG]http://images4.fotosik.pl/169/17cd66b7b8f1b608m.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/76d26dda845b5648.html"][IMG]http://images3.fotosik.pl/205/76d26dda845b5648m.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0be0139c87eb7194.html"][IMG]http://images1.fotosik.pl/215/0be0139c87eb7194m.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/99583b2aa8043755.html"][IMG]http://images2.fotosik.pl/206/99583b2aa8043755m.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fb7930db71df82ab.html"][IMG]http://images4.fotosik.pl/169/fb7930db71df82abm.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ea8ab0b143956183.html"][IMG]http://images2.fotosik.pl/206/ea8ab0b143956183m.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1a314f2aae726fe0.html"][IMG]http://images2.fotosik.pl/206/1a314f2aae726fe0m.jpg[/IMG][/URL]
  10. [URL="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=87c5a014e114d806"][IMG]http://images3.fotosik.pl/205/87c5a014e114d806m.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f03caa4de9d12fe1.html"][IMG]http://images3.fotosik.pl/205/f03caa4de9d12fe1m.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a035ae40108a0246.html"][IMG]http://images4.fotosik.pl/169/a035ae40108a0246m.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/04ad57173192adc1.html"][IMG]http://images3.fotosik.pl/205/04ad57173192adc1m.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7e5d48eb6979bebe.html"][IMG]http://images3.fotosik.pl/205/7e5d48eb6979bebem.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/77fa9b60a6fa6584.html"][IMG]http://images3.fotosik.pl/205/77fa9b60a6fa6584m.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/cd237fc022641aed.html"][IMG]http://images4.fotosik.pl/169/cd237fc022641aedm.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a3d4a1d08107d5b2.html"][IMG]http://images1.fotosik.pl/215/a3d4a1d08107d5b2m.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b460b6dd788bd2bd.html"][IMG]http://images4.fotosik.pl/169/b460b6dd788bd2bdm.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/664b77f13d7ce813.html"][IMG]http://images1.fotosik.pl/215/664b77f13d7ce813m.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/47a3ac4374a2a445.html"][IMG]http://images3.fotosik.pl/205/47a3ac4374a2a445m.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5b40731778787135.html"][IMG]http://images4.fotosik.pl/169/5b40731778787135m.jpg[/IMG][/URL]
  11. a ja oczywiście bez powiadomień :shake: mam więcej fotek z Montgomery, powklejać? w tym roku udała im się pogoda, nie to co w zeszłym ;) a co do "sztuczności" tego psa, to niestety czołowe psy tam mają często różne rzeczy poprawiane :roll: no i na żywo to już tak ładnie nie wygląda
  12. uuuu hanik, porób różne, opylimy na ebay'u :cool3: a zrobisz mi takie :razz: z którymś z moich ;) wszystkiego dobrego dla Ł z Fox Klanu :p
  13. u mnie na ogrodzie odbywa się tarzanie w zdechłych ślimakach :mad: perfuma to jest niezła :roll:
  14. dzisiaj w Nowym Dworze Mazowieckim, Fusiek czyli IMPETUS Czeczuga otrzymał swój drugi wniosek CWC, zwyciężając w klasie pośredniej oraz otrzymał tytuł Najlepszy Pies w Rasie. Po czym w porównaniu wywalczył sobie tytuł Zwycięzca Rasy :p Sędziowała Dorota Witkowska.
  15. W październikowym numerze Mojego Psa, jest artykuł o foksach :cool3: Dodano też wzorzec rasy do portalu MP ze zdjęciem Chanelki: [URL]http://psy.pl/rasy/?R=148[/URL] Szkoda tylko, że graficy nie poprawili tych ogonów :roll: I wyglądają jak krzywe.... a to wszystko przez NOTORYCZNE MERDANIE do kamery :diabloti: W każdym razie, mam nadzieję, że się artykuł foksiarzom spodoba :evil_lol: ;)
  16. [quote name='pszym']Ale w tym roku zamiast wzrostu ( co też w naszym przypadku było wątpliwe ) weszła waga...My jesteśmy kilka kilo do przodu...:crazyeye:[/quote] w tym roku? :-o ja mam książkę z wzorcami z 2000 roku, i tam już jest tylko ta waga wymieniona ;)
  17. pszym, znam BARDZO mało foksów, które się mieszczą w tej skali wagowej ;) w ogóle nie lubię określania wagi jako wzorca :roll: bo tyle samo może ważyć 35cm pudzianek, co 46cm pajączek...
  18. właściciel Waterfall czy właściciel Agrii? pies jest ładnej budowy (klatka trochę płytka tylko), ale musi jeszcze dużo zmężnieć - w koncu to młodzież.
  19. Agria Waterfall? też był w Wawie ;) Fściekły Fox dostał swój pierwszy wniosek CWC, a Frida już drugi :razz: Mam nadzieję, że w nowym sezonie uda jej się zakończyć championat :lol:
  20. to fotka z krajówki warszawskiej ;) we Wrocku nie wiem co się działo
  21. No to wkleję fotę z wystawy, IMPETUS Czeczuga, klasa pośrednia CWC, NPwR [IMG]http://images2.fotosik.pl/176/93c5c95084efc939.jpg[/IMG]
  22. ja znowu bez powiadomień :roll: stoko, co Wy tam z tymi uszami robicie :-o
  23. Już kiedyś przynosiła i kładła na schodach przed wejściem :roll: innym razem leżała cała krecia rodzinka: tatuś, mamusia i dwójka małych, jeden obok drugiego równiutko ułożone na parkingu :-( jeszcze innym razem przyniosła mi jaskółkę :-o
×
×
  • Create New...