Jump to content
Dogomania

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Zdrówko baaardzo pożądane, do tego wyładowały mi się baterie, w poniedziałek wizyta u kardiologa, może coś pomoże, a poza tym wszystko ok, Mimi grzeczna na miarę swoich możliwości. Pozdrawiamy wszystkich po-świątecznie. Niestety ja, jako wybryk natury świąt nie lubię. Dobrego dnia.
  3. Cudna, kochana. Też mam takiego rudaska. Powinna szybko dom znaleźć.
  4. Aga, wstajesz najwcześniej chyba na tym forum ;)
  5. Today
  6. Witamy w środowy poranek czekając na uspokojenie się wiatru. Obrzydł mi dokumentnie i do tego jeszcze dzięki niemu mam katar. Nie jest to zbyt komfortowa sytuacja. Moje zwierzęce towarzystwo nakarmione i pewnie znów będzie drzemać, mam ochotę zrobić to samo. Bo dziś uz przed 4 rano psy się rozszczekały - zwyczajnie chciały wyjść za potrzebą. Tyle, że one zaraz znów się położyły (ja również) ale jednocześnie przez cały czas "rozmawiały" ze sobą. Tak więc nie miałam możliwości ponownego zaśnięcia i w rezultacie szybko wstałam. Ale nie powiem - oczy jakieś ciężkie. Życzymy spokojnego dnia.
  7. Dobrego dnia pluszowy psiaku, może wreszcie wiatr uspokoi się?
  8. Pelikanu - czy u Ciebie dalej tak wieje? Mnie już obrzydło to wiatrzysko, jeszcze kataru się dorobiłam. A końca nie widać. Mam nadzieję, że twoje zdrówko nie szwankuje i cieszysz się normalnym psim życiem.
  9. Coś na dobre Mimiśka ucichła. Takie długie święta? Odezwijcie się, bo jesteśmy w strachu, że wiatr Was wywiał. Może faktycznie? Zdrówka życzymy i na reakcje czekamy!
  10. Cóż - Grześ musi dbać by się ludziom za bardzo nie nudziło. No, a przede wszystkim o własne przyjemności≥No bo jak można nie korzystać z takiej pociągającej trawki? Długo jej nie było, czas nadrabiać zaległości w tym temacie.
  11. Świetnie! Chłopak będzie solidnie zabezpieczony.
  12. Czekoladki i żele :) Dzień dobry :)
  13. Dzień dobry :) Zapraszamy po kwiatuszki :)
  14. Yesterday
  15. Trochę wiosennego Siszarpa - bardzo polubił bawić się z suczkami:)
  16. Czy Klarze na ten zwyrodniały kręgosłup pomogłaby pianka memory? Na czym ona leży? Można taką piankę zamówić na dowolny wymiar i włożyć do posłania. np:https://allegro.pl/oferta/memory-visco-gabka-termoplastyczna-dowolny-wymiar-6900249349?reco_id=c44567b0-6615-11e9-8f2a-000af7f640d0&sid=3ec404f37aa2fad6253fa5dd6bb023427743f77ee2f01bb84454c4701b8c0118
  1. Load more activity

Announcements

• Newsletter

Want to keep up to date with all our latest news and information?

Sign Up