Jump to content
Dogomania

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Myślisz, że to dowód miłości? ;) Twierdzi, że nawet jakby teraz został sam, to już do mięsa by nie wrócił. Już by nie mógł. Może na początku zrobił to dla mnie, teraz po latach wolę myśleć, że robi to dla siebie, zwierząt i planety.
  3. Dziękuję za informację, że dotarło:)
  4. Dzisiaj w lecznicy w Izbicy poznałam Małego. Mały to stary, bardzo wychudzony, wyniszczony pies, który został znaleziony na pustkowiu. Przez całe swoje życie strzegł na pewno :swoich", a gdy się zestarzał - wywieziono go i zostawiono na pewna śmierć. W chwili znalezienia wyglądał jeszcze gorzej, niż na dzisiejszych zdjęciach - miał stan zapalny pyska, oczu i był tak chudy, ze wetka przyniosła go na rękach. Teraz Mały mieszka w lecznicy, jest leczony, intensywnie karmiony. Na pewno w niedługim czasie jego stan zdrowotny poprawi się, Mały podreperuje być może też swoją chorą psią duszę. Ale co dalej? Wetka uratowała mu życie, ale psu trudno będzie mieszkać w lecznicy... Mały jest bardzo przyjazny, spragniony kontaktu; macha tym swoim wyskubanym ogonem, nieśmiało prosi o głaskanie, jakby nie wierzył, ze ktoś zechce patrzeć na niego, dotykać, Tak sobie zamarzyłam, ze może spóbować zawalczyć o dobre życie dla tego biedaka... Tyle już cudów zdarzyło się tutaj na dogomanii, może i Małemu ktoś ofiaruje miejsce w swoim domu? Myślę, ze przydałby się przede wszystkim dobry, wzruszający tekst, taki od serca i do serca... Czy ktoś chciałby ze mną spróbować pomóc Małemu? Ja wiem, ze szanse są bardzo małe, ale jakieś zawsze są...
  5. Poker

DODANE !! Ciuszki , edycja 5. Do 17.07. g.22

A dobre chociaż?
  6. Tyśka, bardzo dziękuję, że zaglądasz do Fado i wspierasz go duchowo. On biedak potrzebuje dobrych myśli. Strasznie się martwię jak on zniesie podróż i jak ona wpłynie na niego :( Chciałabym być przy jego przywiezieniu do Jamora, ale nie uda mi się z powodu ślubu, może uda mi się podjechać po paru dniach.
  7. Kiedyś z wetem rozmawiałam o karmie dla psów.Opowiadał,ze klient próbował mu wmowic,ze karma marketowa jest dobra,bo tam mięso jest:)))A wet''jeżeli pióra i dzioby to mieso to jest:_D" Martusiu piecz pasztet z grochu i wmów męzowi,ze to pasztet z kurczaka.Siła sugestii.:)
  8. hihi Gajunia Woman is love..
  9. Radek

Taniocha na kocim Kole, do 21.07

I to w dobrej cenie.
  10. Pikna marynareczka dotarła, dziękuję :)))))
  11. Today
  12. ona03

Bazarek ciuszkowy dla bezdomniaków do 23.07.2019

Wymiary galotkowe są, ale jakoś nie bardzo mogę odczytać :) Jak mają 30 cm w pasie bez rozciągania to poproszę :) Może ktoś lepiej widzący odczyta :))))))
  13. Bardzo, bardzo cieszę się, że Kori się nie załamał i cieszy życiem. Fantastyczny z niego pies. Życzę takiej rodziny Korusiowi, która zrozumie jego potrzeby... z sercem na dłoni, z otwartą głową, zacięciem sportowym i drugim psem . Co do wybiegów, ja ich nie lubię osobiście, uważam że nie uczą psów dobrych nawyków, a są często miejscem bullingu i nauki paskudnych umiejętności (albo źródłem traum). Tutaj parę słów wyjaśniających dlaczego. Ale to temat bardzo poboczny, wiem że są różne opinie na ten temat.
  14. też się dolożę dla cudnego Okruszka :)..wygrał milion w psie lotto ,ze z takim sercem wielgachnym do kociów i piesów bedzie mial Panią ..nie znam w Szczecinie takiej drugiej osoby , ktora by z taką empatią , z takim sercem dawała milość i drugie życie biednym schorowanym staruszkom
  15. Z ogłoszeń szczeniaków cisza, ani jednego zapytania. Przydałby się teraz domek dla chociaż jednej suni od Jaaga. Spróbuję na weekend wyrożnić chociaż jedno ogłoszenie, może to wpłynie na większe zainteresowanie. Rozmawiałam z panem od Malti - sunia juz nie jest taka przerażona, bawi się, biega. W poniedziałek pan był z Malti w lecznicy, została drugi raz odrobaczona, za tydzień ma wyznaczone szczepienie.
  16. Mam filmiki z FB z Okruszkiem ale nie umiem ich tutaj wstawić
  17. Mamy wpłaty :) Na konto wpłynęły pieniądze od : jankamałpa - 24 zł Ślicznie dziękuje :)))))))))))
  1. Load more activity

Announcements

• Newsletter

Want to keep up to date with all our latest news and information?

Sign Up