Do oddania 8 szczeniaków, kundelki.Mama piesków to wychudzona suczka, jeśli nie znajdą się chętni szczeniaki pewnie podzielą jej los. Szczeniaki w tej chwili znajdują się w okolicach Grójca * , bląd w temacie.
[B][SIZE=3]SZCZENIAKÓW JEST 8 DZIAŁKOWICZE SĄ TAM TYLKO DO SOBOTY A POTEM SZCZENIAKI Z MATKA POZOSTANĄ ZDANE TYLKO NA SIEBIE I NA WYCHUDZONĄ MAMĘ KTÓRA NAWET NIE KORZYSTA Z "DOKARMIANIA" TYLKO ZOSTAWIA SWOJE MAŁE I BIEGNIE W POSZUKIWANIU JEDZENIA[/SIZE][/B]
[SIZE=5]Ja tylko pośredniczę więc szczegółowe informacje pod numerem 533511508.[/SIZE]
[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/802/52465535587102198354183.jpg/"][IMG]http://img802.imageshack.us/img802/4123/52465535587102198354183.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/11/54835528986664109701510.jpg/"][IMG]http://img11.imageshack.us/img11/5281/54835528986664109701510.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/190/pieskis.jpg/"][IMG]http://img190.imageshack.us/img190/7737/pieskis.jpg[/IMG][/URL]