Jump to content
Dogomania

Ola lala

Members
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About Ola lala

 • Rank
  Member
 • Birthday 09/18/2001
 1. Witam! Mój pies ma dysplazję. Do jego rehabilitacji potrzebne jest pływanie. Mieszkam w Legnicy. Bardzo proszę o podanie miejsc w Legnicy bądź w okolicach.
 2. Chciałam dodać zdjęcia ale nie udaje mi się. Zdjęcia kotków są na facebooku na profilu Bella Preem. Szukamy domów ale zgłaszają się ludzie nieodpowiedzialni, a my chcemy je oddać ludziom którzy się w nich zakochają i będą u nich na całe życie.
 3. Kotki są odrobaczone i odpchlone. Mają pozakładane książeczki. Jutro zamieścimy zdjęcia.
 4. Dzika kotka okociła się w naszej piwnicy.Kociaki są w piwnicy i nie mają na naszym podwórzu szans na przeżycie jeśli zaczną wychodzić . Po prostu dzika kotka przyniosła je do nas . My nie możemy ich wziąć, bo mamy już 7 kotów i 4 psy. BARDZO PROSIMY O POMOC!!!!!!!!!!!!!!!!
 5. Pani Beato mam pytanie ,czy nie ma pani możliwości w znalezieniu domów dla 4 kociaków około 5 tygodniowych ? Dzika kotka przyniosła je nam do piwnicy ,na razie są zdrowe i podchodzą do ludzi ale nie mają żadnych szans na naszym podwórzu, w dodatku jest tu budowa z ogromnymi rowami i wykopami .My już nie mamy miejsca w domu 4 psy ,5 kotów naszych ,2 u wujka metraż jest wprawdzie ogromny ,ale więcej nie możemy. Pomocy !!!

 6. Osiem piesków ma domy, staraliśmy się znaleźć jak najbardziej sprawdzone .Już były informacje z niektórych ,że jest dobrze ,pieski szczęśliwe. Dwie bliźniaczki zabraliśmy my, do Legnicy .Jest dużo pracy ,ale jest dobrze .Nasze psy zaakceptowały nowe. mam prośbę potrzebuję pomocy w znalezieniu domów dla 4 kociaków ,wiem że to forum dla psów ale już nie wiem jak szukać ,a kociaki są w piwnicy i nie mają na naszym podwórzu szans na przeżycie jeśli zaczną wychodzić . Po prostu dzika kotka przyniosła je do nas .pomocy!
 7. Zostały dwie sunie bez przydziału,wczoraj osobiście przekazałam moim znajomym jednego pieska.Dwa czekają (zamówione na odbiór) :)
 8. Moi znajomi właśnie zamówili jednego pieska,tato przywiezie Go w środę :)
 9. W chwili obecnej jest 7 szczeniąt. Jeden zamówiony ma być zabrany w przyszłym tygodniu. Ponieważ ich mamy już nie ma, nie ma ich kto uczyć dalszych zachowań, teraz najlepiej by było gdyby znalazły się w domach ludzi. Wprawdzie są karmione i dbają o nie, ale kojec to nie dom. Trzech chłopców i trzy dziewczynki czeka jeszcze na domy.
 10. Tak, potrącił ją samochód. Do tej pory nie odchodziła od szczeniaków. Tato był wtedy w Legnicy i dostał telefon, natychmiast pojechał. Jesteśmy wszyscy w szoku, dopiero teraz mogłam o tym napisać. Układaliśmy już wszystko, aby Bella mieszkała z nami.
 11. Niestety mam bardzo smutną wiadomość. Mama szczeniaczków nie żyje. My też dowiedzieliśmy się o tym z opóźnieniem. Stało się to pod naszą nieobecność. Sądzę, że teraz już trzeba szybciej szukać domów dla szczeniaczków. My też ogłaszamy gdzie możemy, niestety bez oddźwięku.
×
×
 • Create New...