jak ktoś chce może wysłać priv:)
rownież z tych moich wyborów są te co wymieniłaś, dodatkowo jeszcze ze 3 hodowle..w zależności gdzie będą szczeniaki ,,następne":) nie spieszy mi się ,,na teraz". dlatego pytałam Cie czy lepiej pod względem ligistycznym i zorganizowania się lepiej jest mieć w zimie młodziaka czy w lato. Napisałaś że bez różnicy, także pasuje mi wcześniejszy termin:)