Jump to content
Dogomania

marcinoos

Members
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by marcinoos

 1. http://imgur.com/CAOdn6n http://imgur.com/b1eqQjO Film Brak czasu :( Film jeszcze przed zniszczeniem posłania, a zdjęcie już po. Sprawca nie został rozpoznany, ale skoro Dropi się nie ukrył po tej 'zbrodni', to raczej nie on ;)
 2. Czy ktoś z tutaj obecnych był może na spotkaniu z burmistrzem Radzymina 16.01 w sprawie bezdomnych zwierząt ? Za późno zobaczyłem informacje o tym spotkaniu, a jestem ciekaw czy pojawiły się jakieś ciekawe inicjatywy.
 3. :-) Wcale nie tak daleko...Słupno. Z tym, że robiliśmy je w 1 albo 2 dzień świąt BŻ. Zdjęć mamy trochę więcej, ale dopiero od jakiegoś czasu na spacery zabieramy telefon z aparatem, który daje trochę jakości, wcześniejsze są marne. Dropi zintegrował się w 100 %, nie było żdanych problemów z nim. Na spacerach jest super posłuszny, bardzo się pilnuje. Trochę przytył, ale staramy się kontrolować jego wagę. Sporo zabawy ma z naszą suką, a w nocy z reguły śpi na plecach. Tak najbardziej lubi. Super psiak!
 4. Sąsiadka oddała, bo jej niepotrzebna. Podobno lekko przecieka, ale wystarczy obić dach i powinno być ok. Miała byc dla Dropiego, ale trochę za mała :smile: Przyda się w Znajdkach ? Jeżeli tak, to do odebrania praktycznie o każdej porze z posesji Dropiego ;-) Ewentualnie, mogę podrzucić - ale nie prędko, bo z czasem krucho.
 5. Dziękujemy za dobre rady. Spróbujemy :-) My też się cieszymy, chociaż nie ukrywam że wybór był ciężki - był jeszcze jeden kandydat, ale tamten był o wiele młodszy, więc zdecydowaliśmy się na Dropka. Trochę nas to jeszcze gryzie, ale liczymy, że i jemu szybko ktoś znajdzie dobry dom. Właśnie odwiedziła nas Pani Jola, która cyknęła kilka fotek. O ile Dropek jej na to pozwalał oczywiście :) My nie mieliśmy jeszcze czasu złapać za aparat. Na pewno będę się co jakiś czas meldował :-) Pozdrowienia.
 6. To my, przyznajemy się :) Psiak jest u nas od ponad tygodnia, tak więc jest już integralną częścią naszego życia :) Aż dziw bierze, że nikt go wcześniej nie przygarnął...ale zostawmy przeszłość. Początki były dla niego bardzo stresujące, ale powoli zaczyna się czuć jak u siebie. Ma teren posesji cały dla siebie, ma gdzie kopać dołki i gryźć nasze buty, ale to nie pierwszy nasz pies więc nie stanowi to dla nas większego problemu :) Po prostu, zostawiamy mu te gorsze buty na ganku :) Jest bardzo żywiołowy, całe dnie spędzają z suką na zabawach. Ona jest niestety, takim natrę
 7. Podbijam temat. Piesek nadal czeka na swój dom, a jest przecudny. [URL]https://www.facebook.com/znajdki?hc_location=timeline[/URL]
 8. Właśnie wróciłem z psem z bardzo krótkiego spaceru ( rejon półn.-wsch. od Warszawy) i chciałbym przestrzec wszystkich przed kleszczami. Pies wbiegł na chwilę w gęstszy las i jak wrócił to na głowie miał 3 kleszcze. Wystarczyło około minuty w zaroślach. Wszystkie wielkości małego [B]paznokcia[/B]! Mimo, że nie zdążyły się jeszcze przyssać i tak miałem problem z ich ściągnięciem. Szykuje się w tym roku [B]plaga[/B], przez duże ilości śniegu. Pies ma oczywiście obroże przeciw kleszczową Foresto i jest co miesiąc zakraplany preparatem. Pogoda taka, że te pasożyty już czekają na Naszych pupi
×
×
 • Create New...