-
Posts
3686 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Norkowa
-
I Europejska Wystawa Adopcyjnych Dogów i Psów w Typie Doga, SDA
Norkowa replied to Alla Chrzanowska's topic in Akcje
Hooooooop:) -
Mam nadzieję, że to już dom na zawsze:)
-
Kochani moi:) Dziś dzięki ogromnej dobroci Cioci Mortes Muszka jedzie do nowego domku:) Niestety ja mogłabym jechać dopiero po świętach a tu nagle jak grom z nieba Krzysiu pojawia się wczoraj u mnie w sklepie, opowiadam mu u tym że Muszka ma domek tylko brak transportu a on już wieczorem dzwoni, że TRANSPORT JEST <3 Ja chyba nigdy się nie wypłacę we wdzięczności Mortes i Krzysiowi:) Są wspaniali <3 Będę dawała znać co i jak:D
-
Czekam nadal na transport- jestem z tym Panem w kontakcie- nadal czekają, nie rezygnują!:D Ale transport troszkę się opóźni:|
-
Obiecuje przekazywać wszystko co wiem:D Jak ja się cieszę niemiłosiernie:D
-
Frodo pojechał do nowego domu!!!! Trzymajcie kciuki!
Norkowa replied to Xibalba's topic in Już w nowym domu
Jestem u Frodka:) Chłopaku w górę i do domku:D -
Witam się pięknie:) Cioteczki dziś o godzinie 17.00 odbyła się Muszkowa wizyta PA u Państwa o których już pisałam:) Wizyta wypadła podobno wyśmienicie:D Z tego co zrozumiałam , o ile dobrze zrozumiałam, na wizycie była ciocia ewu. Państwo bardzo chcą Muszkę już adoptować, wypadli bardzo dobrze- widać, że zaangażowani bardzo:) Więc decyzja z mojej strony zapadła- Muszka pojedzie do tych Państwa:) Teraz kwestia transportu- Państwo dadzą znać czy sami pojadą po Muszkę. Jeżeli nie dadzą rady ja się zaoferowałam, że pojadę- Kielce-Wieliczka-Pszczyna-Kielce:) Chyba, że uda mi się znaleźć kogoś kto jedzie w tamte strony:) Ale sądzę, że mało prawodpodobne:D Zresztą wolałabym albo, żeby Państwo ją zabrali- na neutralnym gruncie zaczną się już poznawać, ja jako pośrednik też już ją zestresuję (Muszka praktycznie mnie nie zna:D). Ale jeżeli już będzie trza to wolę sama jechać i mieć pewność, że nikt nie wypuści jej w świat:D Kochani ja czekam na info od Pana w sprawie transportu:) Trzymajcie mocno kciuki:) Muszka w prezencie od Cioci Makili dostaje budkę w której lubi spać (odkupię nową:D) oraz obrożę ze smyczą:D Dziękuję i będę informować dalej:D
-
Jeszcze nie dziękuję na wszelki wypadek:D
-
Dziękuję bardzo- mam nadzieję, że wreszcie się uda:D
-
Frodo pojechał do nowego domu!!!! Trzymajcie kciuki!
Norkowa replied to Xibalba's topic in Już w nowym domu
Hoooop Frodziaku w górę:) -
Oj piękna Muszka piękna:) A banerek- nie umiałam zrobić takiego jak u Was:| więc jest taki:D Cioteczki zdradzam się- dziś rozmawiałam z Panem bardzo zainteresowanym adopcją Muszki. Pan z Pszczyny, wizyta PA w trakcie ugadywania przez Ciocię Makilę:) Pan brzmi bardzo rozsądnie, mają domek z ogrodem, niedawno odszedł ich ukochany piesek (bardzo podobny do Muszki)- szukają towarzystwa. Muszka bardzo im się podoba, chcieliby ją już nawet dziś:D Także będę informowała na bieżąco- jak pójdzie wizyta PA, jak z transportem itd:) Trzymajcie proszę kciuki- może to akurat TEN dom!:)
-
Frodo pojechał do nowego domu!!!! Trzymajcie kciuki!
Norkowa replied to Xibalba's topic in Już w nowym domu
Nordic walking:) tak mi się wydaje, że o to chodzi z kijkami:D Świetny pomysł- Frodek to energiczny pasiak, ruch dobrze mu zrobi:) Młody, lubi pobiegać może akurat znalazłby się ludzki kompan do biegów i życia :D Tymczasem nadal kciukam za Frodka!:D -
Po prostu fajny Boston! Szuka odpowiedniego człowieka:)
Norkowa replied to Norkowa's topic in Już w nowym domu
Bostonek pojechał do Brzeska- dzień wczesniej Pani dzwoniła do Dominiki, a już na drugi dzień była po Bostona. Ma jednego psiaka i dwoje dzieci. Pani podpisała papiery, zgodziła się na wizytę PA i Bostona zabrała do domu. Dominika ma z nią kontakt telefoniczny- Pani zachwycona Bostonem a Boston nowym domem:) Powiedziała, że już cała rodzina bardzo go pokochała i nie mają w planach go oddać nigdy:) Tyle póki co wiem :) -
Mam nadzieję:)
-
Mam nadzieję:D Zbieram się do bazarku jak sójka za morze:D Ale w końcu muszę ruszyć z nim:)
-
Frodo pojechał do nowego domu!!!! Trzymajcie kciuki!
Norkowa replied to Xibalba's topic in Już w nowym domu
Taki zawiadiacko przystojny ten nasz Frodek :D Dziwi mnie, że jeszcze nikt się nie zakochał do szaleństwa (pomijam nas- ciotki z dogo- zakochane do mega szaleństwa!):) -
Witam się dziś z radosną nowiną:) Muszka nadal szuka domku- ale Bostonek z drugiego mojego wątku: MA DOM!:) Więc chociaż póki co jemu się poszczęściło:D Czekam na domek dla Musi teraz:)
-
Po prostu fajny Boston! Szuka odpowiedniego człowieka:)
Norkowa replied to Norkowa's topic in Już w nowym domu
KOCHANE CIOCIE I WUJKI- BOSTONEK MA DOMEK!:D -
A dodatkowo dodam, że powoli przygotowuję bazarek dla Muszki i Frodka Cioci Xibalby:) niestety będzie on w wersji KT :( nie dam rady upilnować licytacji podczas 12 godzinnej nieobecności potem robi się mętlik:( Ale myślę, że i taki ucieszy się jakimś zainteresowaniem:)
-
Ciociu mam nadzieję, że to akurat idealnie pasuje do Muszki naszej i na wiosnę Muszka poleci do domku:D no może pojedzie:D
-
Muszka dostała dziś prezent od swojej kochanej Cioci opiekunki- kolejny miesiąc hotelowania:D
-
Dziękuję za odwiedzinki i kciuki:D też nadal mam nadzieję:)
-
Frodo pojechał do nowego domu!!!! Trzymajcie kciuki!
Norkowa replied to Xibalba's topic in Już w nowym domu
Witam się u Frodka. Wstyd mi za długą nieobecność, ale na głowie multum, że nawet do Muszki zaglądam raz w tygodniu:( Ja mam nadzieję, że wiosna przyniesie jakieś zmiany na dobre i Frodek znajdzie wspaniały dom:D Powiem tak jestem zaskoczona, bo np. Muszka ma wejść około 300 i na to 300 wejść zero telefonów:( Czekamy dalej co będzie:) Ale wierzę, że Frodkowy dom już jest blisko:D -
Ciociu dziękuję za obecność i ciepłe słowa:) Nadzieja umiera ostatnia a ja naprawdę mocno wierzę, że Muszka będzie mieć swój domek:)