-
Posts
3686 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Norkowa
-
Tak tak Nelka też w tamte okolice:) Fajnie by było gdyby faktycznie Pani zadzwoniła- bo może mnie tylko tak zbyła, że zadzwoni:(
-
Dziś pisałam z Panią z Wrocławia w sprawie adopcji Muszki. Pokierowałam Panią, aby najlepiej skontaktowała się telefonicznie z Makilą:) Opowiedzialam co nie co o Muszce o warunkach adopcji i odelegowałam Panią do osoby która najlepiej zna Muszkę:) Być może akurat coś drgnie w życiu Muszki:D?
-
Frodo pojechał do nowego domu!!!! Trzymajcie kciuki!
Norkowa replied to Xibalba's topic in Już w nowym domu
Zaglądam do Frodzia i kciuki trzymam za domek <3 -
A no powinna powinna tylko telefony milczą:( mam nadzieję, że wiosna wniesie dużo miłości do jej życia:D
-
Hoooop podrzucam Muszynkę:) Może ktoś dostrzeże młodą damę:)
-
Po prostu fajny Boston! Szuka odpowiedniego człowieka:)
Norkowa replied to Norkowa's topic in Już w nowym domu
Dziękuję:D -
Dziękujemy Ciociu za pamięc o Muszce:) zapraszam podrzucam i licytuję:)
-
Dziękuję Kochana baaaaardzo:)
-
Kochani zapraszam :) Muszka dopomina się o odwiedziny:)
-
Frodo pojechał do nowego domu!!!! Trzymajcie kciuki!
Norkowa replied to Xibalba's topic in Już w nowym domu
Z dt wyszło- ale niestety póki co terminowo nie możemy się dogadać- kiedy ha mogę ona pracuje, kiedy ona może ja nie mam jak lub pracuję... muszę też podpisać, że zrzekam się świnki na rzecz Fundacji itd Więc jest trochę zachodu, ale Zośka ma zapewniony dt:) Co do Koli- wiadomość o jej śmierci mnie dobiła...;( Ale nieodpowiedzialność tych ludzi jeszcze bardziej... miesiąc kiedy odeszła, a oni nawet nie raczyli zadzwonić... Xibalba jest mi strasznie przykro, bo wiem ile walczyłaś o Kolę, o jej dobro... Kola biegaj za TM szczęśliwa... -
Frodo pojechał do nowego domu!!!! Trzymajcie kciuki!
Norkowa replied to Xibalba's topic in Już w nowym domu
Jestem i ja u Frodka:) Przepraszam rzadko wchodzę, ale niestety w pracy mam zawrót głowy (nowe kierownictwo zażyczyło sobie gruntownie sklep przemeblować- ale oczywiście nie zamykać sklepu, bo kasa ucieka... te dorobkiewicze... tragedia) to jeszcze na głowie mam ostatnio świniaka z windy:D Nie miałam nawet czasu "mojej" Muszce zrobić nowych ogłoszeń;( Bostonowi też, Frodkowi też wstyd mi że takie tyły zaliczam:( Kciuki trzymam za dobry dom i za to, żeby baba od przechowywania Frodka do wiosny nigdy nie miała psa:D -
Po prostu fajny Boston! Szuka odpowiedniego człowieka:)
Norkowa replied to Norkowa's topic in Już w nowym domu
Dziękujemy przydadzą się kciuki baaardzo:D -
No właśnie, a najgorsze jest to kiedy ludzie po prostu na złość widzą, że idziesz z psem odpalają od razu jakby nie mogli tych 10 minut poczekać ,aż odejdę dalej...
-
Ja musiałam wyjść z Norkiem o 21 i ten ostatni spacer w 2014 był jego najgorszym...;( nie cierpię tych którzy strzelają... psiaki mało co ze skóry nie wyjdą, serducha im walą jak oszalałe... no tak WOŚP i znów będzie ... dobrze że Maksio Lusię wytropił, biedactwo musiała być przerażona baaaardzo:(
-
Biedactwo:( mój Norek niestety też włazi wtedy w dziwne małe szczeliny szczeka wyje szczerzy zęby... beznadziejny dzień dla naszych psiaków;( Dobrze, że Muszka była w bezpiecznym miejscu przy ludziach których kocha:)
-
Po prostu fajny Boston! Szuka odpowiedniego człowieka:)
Norkowa replied to Norkowa's topic in Już w nowym domu
Tu troszkę starsze zdjęcie sprzed roku:) A tu poniżej Ciocia Xibalba tak pięknie "podrasowała" zdjęcie Bostoniska:D -
Po prostu fajny Boston! Szuka odpowiedniego człowieka:)
Norkowa replied to Norkowa's topic in Już w nowym domu
-
Po prostu fajny Boston! Szuka odpowiedniego człowieka:)
Norkowa replied to Norkowa's topic in Już w nowym domu
A w sprawie Bostonka Nowy Rok 2015 ruszył z kopyta:) Do Dominiki dzwonił Pan z Wrocławia, że niedługo przeprowadza się tutaj do Kielc i kiedy ogarnie już wszystko, będzie chciał zobaczyć Bostonka, gdyż chciałby go adoptować:) Trzymam kciuki!:) -
Frodo pojechał do nowego domu!!!! Trzymajcie kciuki!
Norkowa replied to Xibalba's topic in Już w nowym domu
Ja cały czas ściskam kciuki za Frodka i za to, że znajdzie wspaniały dom:) W kochającym domku i Frodek będzie kochany (już jest!):D -
Niestety. Nie ma jej:( Przyda się współpraca, może zadziała... należy im się za to ile krzywdy wyrządzili tym psiakom...
-
Podrzucam Lunkę i tzrzymam kciuki za domek :)
-
Frodo pojechał do nowego domu!!!! Trzymajcie kciuki!
Norkowa replied to Xibalba's topic in Już w nowym domu
To zdjęcie po prostu spowodowało, że padłam ze smiechu:D Frodek pozuje podczas robienia siusiu:D Mina pierwsza klasa:D Piękne psisko:) Co do agresji Frodka to i ja się spróbuję wypowiedzieć, chociaż nie znam. Ale czy ktkolwiek widział to pogryzione dziecko? Widział ranę? Uszkodzoną skórę? Papierek ze szpitala? Czy coś w ten deseń? Pytam serio, bo jeżeli nikt nie widział to nie ma żadnych dowodów na to, że Frodo to zrobił. Ja wierzę tylko wtedy kiedy zobaczę... -
Po prostu fajny Boston! Szuka odpowiedniego człowieka:)
Norkowa replied to Norkowa's topic in Już w nowym domu
Witam się Noworocznie:) Dziękuję Cioteczki za życzenia w imieniu Bostonka i swoim:) Bardzo się cieszę, że nadal jesteście z nami:D Boston ostatnio miał prezent świąteczny, odwiedziła go jego ukochana opiekunka Dominika:) Stąd będą nowe zdjęcia Bostonka ze schronu:) Więc zapraszam, bo obecnie czekam na pozwolenie skopiowania ich od Dominiki:) -
Halo halo:) Witam się już w Nowym Roku pelna nadziei że ten rok dla Muszki okaże się szczęśliwy:D Być może przeznaczone jest jej nieparzyste: 2013 przybywamy do Żernik i ją ratujemy, 2014 parzysty mało-szczęśliwy i 2015- nieparzysty, być może szczęśliwy i zakwitnie domkiem:) Dziś przelałam do Cioci Makili 385 zł:) Również jak obiecywałam oddałam Krzysiowi pieniążki za paliwo (60 zł) gdy pojechał do Żernik szukać Daisy- tej która miała być u Cioci Makili- niestety poszukiwania się nie udały. O dziwo chłop stwierdził, że na pewno ją odstrzelili mysliwi:( Podobna była sytuacja ze szczeniakami- nie pytany chłop, mówił od razu, że przecież by żywcem nie zakopał. Niestety obawiamy się najgorszego, że Daisy padła ofiarą tego padalca... niestety poza naszymi domysłami, dedukcją nie mamy żadnych dowodów, to tylko poszlaki... Dziwna była ta jego upierdliwość, że jej nie ma bo NA PEWNO, ALE TO NA 200% JĄ ZABILI W LESIE MYŚLIWI...:( Gdybym miała taką moc przeklęła bym tych ludzi, ot tak, z Nowym Rokiem.
-
Ok to wtedy wyślę:) Dziękuję:) O kurczę to faktycznie nie jest wesoło:|