Jump to content
Dogomania

Norkowa

Members
  • Posts

    3686
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Norkowa

  1. Piękna sunieczka szuka domku :)!
  2. Kochani wczoraj zakupiłam dla Gucinka jeszcze jedno pudło mleka FELLINEMILK;) Niestety maluch jeszcze na noc pije flachę, ale powoli coraz rzadziej i co raz mniej;) Kupujemy mięsko i karmimy oraz namaczamy suchą bardzo drobną karmę;) Ale zauważyłam, że mój maluch strasznie ciągnie już do psiej karmy!:) Może będzie psem:D?? Póki co maluch usnął wtulony w ucho mojego psiaka:D :) widok wspaniały :loveu:
  3. Oj Ciocie nam też łapy opadają, że tacy ludzie są i w dodatku gminie to powiewa co się z psami dzieje i co się stanie dlatego chcemy je uratować za wszelką cenę!!! Dziś dostaliśmy 400 zł datku z facebookowego wydarzenia! To kupa kasiory tak naprawdę i ogromnie się cieszę, ale niestety pójdzie od razu;( 200 zł palmer i transport do Koszalina też pewno ze 200;( Niestety nie dostajemy pomocy od fundacji żadnej;( Kieleckie fundacje zadłużone i nie mają jak pomagać- wzięłam na siebie samą całą organizację finansowa i jak nie podołam to chyba się pochlastam dosłownie;( Spać przez te dzikuski nie mogę!;(
  4. KOLEJNE PSIAKI KAŻDY MAŁYCH GABARYTÓW ALE BOJĄ SIĘ BAAARDZO CZŁOWIEKA;( [IMG]https://scontent-a-lhr.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/1377271_655413421150192_1328685725_n.jpg[/IMG][IMG]https://scontent-a-lhr.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/1377479_655413384483529_780812750_n.jpg[/IMG][IMG]https://scontent-b-lhr.xx.fbcdn.net/hphotos-ash4/1380756_655413567816844_917949188_n.jpg[/IMG] PONIŻEJ SZCZENIAK KTÓRY TEŻ POTRZEBUJE PILNIE DOMU!!!MA 5 MIESIĘCY!!KOLEJNY DZIKUS!!! [IMG]https://scontent-a-lhr.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/1378738_655346201156914_235392856_n.jpg[/IMG] [IMG]https://scontent-b-lhr.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/1376597_655346184490249_1026191929_n.jpg[/IMG] MNIEJ WIĘCEJ TYLE PÓKI CO, ALE TO NIE WSZYSTKIE;( JEST BIAŁY MAŁY SZCZENIACZZEK KTÓRY TAK SIĘ BOI CZŁOWIEKA ŻE ZAKOPAŁ SIĘ W JAKIŚ DÓŁ POD DECHAMI;( NO OGÓLNIE TRAGEDIA POTRZEBA NA PRAWDĘ DOMÓW NA CITO I POMOCY!!! PANI IZA KTÓRA JEŹDZI PÓKI CO DO PSIAKÓW ZAWOZI IM NA WŁASNY KOSZT PO 4 KG RAPEK, NIESTETY MA ONA NA UTRZYMANIU 9 INNYCH PSÓW!!;( NIE STAĆ NAS PO PROSSTU W TYM MOMENCIE NA NIC!;(
  5. Ok zaczynam wstawiać. Potrzeba ppilnie dt dla szczeniaków zostały chyba 3. Nie znamy płci bo nie dają dojść do siebie. Jeden ma uszkodzone oczko. [IMG]https://scontent-b-lhr.xx.fbcdn.net/hphotos-ash4/1380148_655413431150191_1383340349_n.jpg[/IMG][IMG]https://scontent-b-lhr.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/1017133_655413484483519_1725110339_n.jpg[/IMG][IMG]https://scontent-b-lhr.xx.fbcdn.net/hphotos-ash4/1378257_655413457816855_2088130277_n.jpg[/IMG][IMG]https://scontent-b-lhr.xx.fbcdn.net/hphotos-ash4/1380148_655413431150191_1383340349_n.jpg[/IMG] Jak widać psiaki bardzo "wypasione"! Brudne, cuchnące (serce mi się ściska jak tak o nich piszę ale to prawda niestety;() zapchlone i zarobaczone!:( Trzeba je ratować! Kości wystają;( A to mama szczeniaków, również baaaardzo wypasiona;( [IMG]https://scontent-b-lhr.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/1379376_655413461150188_1781183685_n.jpg[/IMG]
  6. Dziś musimy zakupić kolejne pudełko mleka;( Zabrakło:| Niestety przez to nie stać nas nadal na szczepienie malucha;(
  7. Kochane mamy już na sobotę 7 rano ustawionego weta z Palmerem do odstrzału. Ciocia Hałabajówka zaoferowała dt dla suni a jej koleżanka dla dwóch szczeniaków. Problemem teraz jest tylko opłacenie Palmera (200 zł) oraz transoprt Kielce-Koszalin;( Potrzebujemy bardzo bardzo pomocy!:( Porozgłaszam dziś wątek może jakoś nam się uda. Wrzucę dziś zdjęcia reszty psiaków, ale i tak nie wszystkich bo są tak wystraszone że nawet aparatu się boją;( Dodatkowo na tydzień góra dwa potrzebujemy dla szczeniaków dt w Kielcach lub okolicach;(
  8. Dziś nadal nie udało się schwytać suni. Niestety znalazła lukę w ogrodzeniu i uciekła na drugi koniec wsi przed ludźmi. Potrzebny jest na prawdę bardzo pilnie ktoś z Palmerem! W dodatku są tam trzy szczeniaki: 2 3-miesięczne i jeden 5-cio miesięczny. Tragiczny stan- chude, zapchlone, brudne i zarobaczone;(
  9. Frejka nadal pilnie szuka domku;)
  10. Oj to sama słodycz ale je za 3:D
  11. [IMG]https://scontent-a-lhr.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/1374866_517760371639403_2088275278_n.jpg[/IMG] sunia z drutem w szyi:) pół roku już:( rana ropieje, suni nie da się póki co złapać. Na zanętę, na łapkę nic nie daje rady;( Panicznie boi się ludzi! Dla niej przede wszystkim trzeba dt bo niestety sunia po operacji wróci do zagrody;( Gmina zapłaci za operację ale potrzeba dt lub chociaż deklaracji na hotelik! Pojawił się jeden na horyzoncie, mamy się dogadać, ale koszt 300 zł plus karma;( Nie stać nas!:( Ogólnie psiaków tam jest 14. Warunki okropne. Proszę tylko popatrzeć:( Nie mamy ich dzie zabrać;( [IMG]https://scontent-b-lhr.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/545963_519024191513021_1843794149_n.jpg[/IMG][IMG]https://scontent-a-lhr.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/1382900_519024068179700_1973066088_n.jpg[/IMG][IMG]https://scontent-a-lhr.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/1382980_519024141513026_9101812_n.jpg[/IMG][IMG]https://scontent-a-lhr.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/s403x403/1374220_653207751370759_553655690_n.jpg[/IMG][IMG]https://scontent-b-lhr.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/s403x403/1381265_653209088037292_1111934690_n.jpg[/IMG] Psiak z podkuloną łapką został przez Pana potraktowany kosą;( Łapa była prawie odcięta- zrosła się okropnie krzywo!:( Wśród psiaków są szczeniaki, suczki i psiaki;( Tragiczne warunki!;( Bardzo prosimy o pomoc i wsparcie !
  12. A tak karmimy Dzidziola:) [IMG]https://scontent-a-lhr.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/s403x403/1234548_652097301481804_1571947930_n.jpg[/IMG] Dzidziol rośnie i rośnie:) [IMG]https://scontent-a-lhr.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/1238335_652097274815140_796745013_n.jpg[/IMG] I ma ochotę na psie jedzonko;) [IMG]https://scontent-a-lhr.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/537200_652097218148479_196095969_n.jpg[/IMG]
  13. [quote name='krakowianka.fr']czy jest ogloszony? jesi nie to prosze o krotki opis i 5 zdjec na meila w sygnaturze i napisac na kt wojewodztwo/miasto oglosic. i czy na mojego meila czy na kogos innego? odp KONIECZNIE na meila bo ja juz kolejnych watkow nie obejmuje...[/QUOTE] Ciociu napisałam;) Dziękuję :loveu:
  14. Cioteczki kochane dzidziuś śliczny i idealny do adopcji;) Ostatnio faktycznie nie ogłaszałam malucha bo mamy interwencję na kilka psiaków które na cito muszą być odebrane od swoich oprawców i byłam tym zajęta tak, że zapomniałam o moim osobistym tymczasie;) Pozdrawiam Was ciocie;) Ciociu Ewuniu dziękuję!:) Staram się jak mogę:):loveu:
  15. Kochani potrzebujemy pomocy na CITO! W środę po południu odbyła się interwencja w obecności policji w gminie Stopnica. Mężczyzna w zagrodzie ma 14 psów. Psy bite głodzone dzikie boją się ludzi! Sunie kryte co cieczkę, szczeniaki strasznie zarobaczone! Jeden piesek z nogą prawie uciętą kosą oraz sunia z wrośniętym drutem kolczastym w szyję! Z gminą ciężko było ustalić cokolwiek, oni nie mają pieniędzy, oni nie mają jak i gdzie... standardowa gadka szmatka a psiaki nadal w piekle! Wymuszono na gminie opłacenie operacji dla suni z drutem w szyi i kilka dni w lecznicy- dokładnie 3:( Potem jeżeli nie znajdziemy dt sunia wróci do piekła!!! Kochani bardzo pilnie potrzeba domu tymczasowego który umie pracować z psami dzikusami! Sunia jest dzika, póki co nadal (już 3 dzień!) nie udało się jej złapać!!! Jeżeli się nie uda, trzeba będzie kogoś z Palmerem! To kosztuje a my jak zawsze goło i wesoło!:( Wrzucę wieczorem później zdjęcia koszmarnych psich warunków i błagam o dt! KOCHANI POTRZEBUJEMY BAAAAARDZO POMOCY ALE SZCZEGÓLNIE WAŻNE PUNKTY TO: -OPŁATY ZA PALMERA! -TRANSPORTU KIELCE- KOSZALIN LUB CHOCIAŻ PIENIĘDZY NA OPŁACENIE WYNAJĘTEGO TRANSPORTU! DODATKOWO POTRZEBOWAĆ BĘDZIEMY POMOCY DLA CIOCI HAŁABAJÓWKI W POSTACI FINANSoWEJ LUB KARMY! [B][COLOR=#ff0000]WPŁATY:[/COLOR][/B] STAJNIA STOKROTKA- 400 ZŁ-FACEBOOK:) Monika Wojciechowska FB- 242 zł! Stajnia Stokrotka-650 zł-Facebook! Bukowa-20zł- z bazarku Cioci Ewuni :) paula_t-5zł- z bazarku Cioci Ewuni :) Joanka40-5zł- z bazarku Cioci Ewuni :) Panna Marple-100zł- :) koleżanka Ela od mdk8-10zł:) Maruda666-100zł:) Kryzia-10 zł z bazarku Cioci Ewuni:) mdk8-50 zł:) Pan Andrzej czyli ciocia teresa:)-100zł! Ewu-40zł!:) Pani Dorota-20 zl!:) edek-15 zł!:) agusiazet-50zł! Javena-5zł- z bazarku cioci Ewuni:) Dreag-20 zł- bazarek cioci Ewuni!:) Tola- 10 zł- bazarek cioci Ewuni:) Bluess-10 zł- bazarek cioci Ewuni:) 20 zł -bazarek cegiełkowy!:) asiuniab- bazarek cioci Ewy 5 zł!:) pan Marek-61 zł- bazarek cioci Ewuni:) Martika@Aisha-5zł- bazarek cioci Ewuni!:) 300 zł -Stajnia Stokrotka:) 500 zł- Stajnia Stokrotka Fejsbukowy bazarek cioci Kamy- 662 zł!:) Stajnia Stokrotka-400zł!:) Ciocia Finlora od Cicoi Ewuni Gonzales- 5 zł!:) Pani Stomatolożka Beata Moćko-100 zł!:) Bazarek Cioci Malwy-447 zł!:) -Nina Kotowski-100 zł przekazane na żernikowce od Tigera! -Xibalba-5zł- na Żernikowce od Tigera! -paula_t- 5 zł na Żernikowce od Tigera! -Panna Marple-30 zł na Żernikowce od Tigera! -dorcia2 od tigerka- 10 zł -krakowianka.fr- od Tigerka- 5zł -100 zł Przedszkolaki z Baby Home w Kielcach:) -195 zł z mojego bazarku cegiełkowego -80 zł na jedzonko dla psiaków które w Stopnicy zostały! -5 zł dopłata do bazarku od ania68 -Wioletta Ewa Głogowska- 40 zł! Bardzo dziękuję! -Bea Fiedorowicz-500zł- bardzo dziękuję! -bazarek cegiełkowy- 173 zł -Norkowa- 5 zł! -700 zł- Lidia Stokrotka ze stadniny koni STOKROTKA!Dziękujemy baaaaardzo!(DASZKA I MUSZKA) -Lidia Stokrotka (DASZKA I MUSZKA)-300 ZŁ! -agat21- 50 zł! (DASZKA I MUSZKA) milaada-10 zł-DASZKA I MUSZKA - [B][COLOR=#ff0000]WYDATKI:[/COLOR][/B] 400 zł- zaliczka na transport!(cały ma być 715!) 303zł- za całość (Pan wyliczył, że przejechał za 703 zł! więc chociaż za to mu chwała!) 400 zł- Paliwo dla Mortes, bo kobita jeździła za swoje;( 240 zł- klatki! 200 zł- transport do Makili! 560 zł- hotelik u Makili 450 zł- buda! 225 zł- odkupiona klatka zjedzona przez Bleki u Hałabajówki! 620 zł- za hotelik u Cioci Makili 50 zł- na paliwo dla Mortes która jedzie na kontrol do psiaków pozostałych na wsi! 620 zł- hotelik u Makili 10 zł- promocja ogłoszeń dla 3 suniek 20 zł- promocje ogłoszeń na gumtree.pl 560 zl- za hotelik miesiąc luty! 27 zł- szelki dla Nelki! 620 zł- hotelik za miesiąc marzec [COLOR=#ff0000][B]OBECNE NA KONCIE: [/B] [/COLOR][COLOR=#000000]1375 zł Dziękuję baaaaardzo Ciocie i Wujki!! [/COLOR]
  16. [IMG]http://imageshack.us/a/img209/9353/58b4.jpg[/IMG] tak już pięknie jem mięsko z miseczki:) a tyle niestety kosztowała nas 3dniówka malucha:( [IMG]http://imageshack.us/a/img580/5645/4sz9.jpg[/IMG]
  17. Kochani idzie zima, idą święta a PuśPuś marzy o ciepłym kochanym domku!:)
  18. [quote name='iwonamaj']Teraz dopiero sobie uzmysłowiłam, że Fredzio był tylko o tydzień starszy... I dawałam mu karmę mokra i suchą, a do picia wodę. Myślę, że zaczną jeść, są zdrowe, maja miesiąc... [LIST] [*][URL="https://www.facebook.com/beta.eso"][IMG]https://fbcdn-photos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/c27.5.75.75/s64x64/604079_297993286989525_1245597109_s.jpg[/IMG][/URL] [URL="https://www.facebook.com/beta.eso"]Beta Eso[/URL] Coś optymistycznego Jeden zrobił kupkę do mini kuwety za to drugi chciał jeść żwirek... [/LIST] [/QUOTE] Lubią żwirek mój też zajadał:D
  19. Cioteczki ja teraz od 3 tygodni karmię kiciunia takiego (od 2tyg już do 5tyg) i karmię butelką z TRIXIE i jak młody załapie to już pójdzie. Mały mój pije tylko mleko FELINEMILK, żadnych bebiko bo dostał biegunki;( Muszą mieć odruch ssący skoro mamę ssały:| próbujcie ciocie taką butelusią;( Mokrą karmę mojemu małemu już daję, ale on już umie sam jeść. Słodziusie kruszyneczki, jak coś mi zostanie z mojego malucha to przyślę Wam, póki co sama muszę też mojego bobasa odkarmiać.
  20. Dziś zacznę dla kudłacza szukać dt bo bez niego nie ma go co łapać bo nie ma gdzie umieścić:( Trzeba go zabezpieczyć na zimę. Zgłosiła się ostatnio do mnie na dogo kobitka, że przyjeżdża do Kielc mieszkać i szuka zwierzolubów by móc z nimi pomagać, bo u siebie pracowała w schronie. Kończyła kurs groomerski i mówiła, że chętnie jak coś pomoże z sierściuchami;)
  21. Piękny Perutek. Cioteczki wytłumaczcie mi tylko jedno: bo Peruś widzę ma domek, chodzi o to, że coś z tym domkiem jest nie tak:(?? Bo już się pogubiłam;( Biedne słoneczusio :loveu:
  22. [quote name='asiuniab']matko, jak ja kocham takie niepozorne bidy, sama mam swoje w domu i taką podobną pod opieką Amadorki; ale bdt to skarb na wagę złota; życzę Pani Magdzie zdrowia, dla Niej i dla bid którymi się opiekuje;[/QUOTE] Cioteczko dziękuję w imieniu Magdy i jej podopiecznych:) Ale niestety operacja kręgosłupa jest nieunikniona, potem rehabilitacja. Psiaków ma tam sporo już, a jeszcze w tym tygodniu ktoś podrzucił ONkowatego pięknego psiaka:(
  23. Teraz już widzi:) Ma 5 tygodni;) Ale przejrzał na oczka pierwszy raz jak miał 2! Chcieli go uśpić, wielce przeżywali, że szkoda, że już oczy otworzył bo już nie uśpi wet. Ja od razu zapakowałam do pudła i do domu! Bo mówię jak zostawię tam to mu zrobią krzywdę;( Szukam mu domeczku:)
×
×
  • Create New...