Jump to content
Dogomania

perpe-tua

Members
  • Posts

    577
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by perpe-tua

  1. Prawdopodobnie Sara w poniedziałek będzie już w swoim nowym domku! Trzymajcie kciuki. ;)
  2. [quote name='Poker']Fartnęło się dziewczynie,że jest w super DT.[/QUOTE] oj, dzięki ;)
  3. Zapraszam do nas [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244691-Sara-suczka-w-typie-charta-szuka-domu[/URL]!
  4. aż ustawiłam sobie na tapetę jedno ze zdjęć <3 a jak z zostawaniem samemu w domku? na jak dugo może sam zostać? załatwia się jeszcze, coś podgryza?
  5. A ja zapraszam do mojej tymczasowiczki, tak po znajomości ;) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244691-Sara-suczka-w-typie-charta-szuka-domu[/URL]!
  6. Jejku, ale mysie słodkie! Ten lisek, ojoj :loveu: A ja zazdroszczę im miejscówki ;p /a tu moja tymczasowiczka [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244691-Sara-suczka-w-typie-charta-szuka-domu[/URL]!
  7. Zapraszamy do Sarci :) [IMG]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/600460_552733831450521_2028389029_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/1010730_552733908117180_1743773266_n.jpg[/IMG]
  8. Sara to około 8letnia suczka w typie charta. Zdrowa, wysterylizowana. Mądra, grzeczna, wpatrzona w człowieka. Ładnie chodzi na smyczy, potrafi sama zostawać w domu, grzecznie jeździ samochodem oraz pociągiem. Nie ma w niej agresji do ludzi, ani do innych zwierząt. Mimo tego — została oddana. A to nie był pierwszy raz! Sara została adoptowana z warszawskiego schroniska, wydawałoby się, że przez odpowiedzialnego opiekuna. Okazało się inaczej — „pan” porzucił psinkę. Porzucił i podrzucił do wojskowego klubu jeździeckiego we Wrocławiu, gdzie nie mogła dużej zostać. Były właściciel nie przyznawał się do niej tak długo, aż nie została stamtąd zabrana. Po co się przyznał, tego nie wiemy — nie chce Sary, nie chce dorzucić się do karmy, nie chce oddać jej rzeczy. Pozostawiona na pastwę losu napotkała na swojej drodze dobrych ludzi, którzy chcieli jej pomóc, którzy nie chcieli by trafiła do schroniska. Znaleziono dom tymczasowy, gdzie Sara czeka na nową rodzinę. Czeka z utęsknieniem, aż w jej mądrych oczach zaświeci się iskierka, z której odczytacie „jestem w domu”. [IMG]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/998381_551467041577200_1972525498_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/1005124_551468691577035_509816235_n.jpg[/IMG]
  9. Dzień dobry. Dostałam informację, że piesek ze zd., które przesyłam, został niedawno zawieziony do schroniska. Koleżanka mojej koleżanki znalazła go z łańcuszkiem niedaleko Hallera. Może warto go ogłosić? Może komuś uciekł. [IMG]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/v/1010922_652767641419176_308975409_n.jpg?oh=ac2ba5286e03e82e0fae135176d40679&oe=51C8DE84&__gda__=1372166885_7c450cfd5c3fae9b4f4bb3f84d2d540e[/IMG]
  10. Pierwszy filmik to reklama pluszaków <3
  11. Lusi nadal szuka domku lub dt (mamy czas do końca czerwca ;(). Mogłaby poprosić kogoś, kto ma konto na jakimśkocim forum o umieszczeniu informacji o kotce?
  12. Muszę przyznać, że Simek już o wiele lepiej chodzi na smyczy. Ciągnie tylko na początku, a potem grzecznie idzie. :) Nawet na inne psy nie szczeka już tak często, gdy mu mówiłam "grzeczny Simuś" to nie ciągnął i nie szczekał - jestem z niego dumna i z Dominiki. ;)
  13. Mi się telefon nie wyświetla - tylko wiadomość o tym, żeby dzwonić po 17...
  14. [URL]https://www.facebook.com/kinga.nowak.3304#!/events/348169118642245/[/URL]
  15. Nie wiem co zrobiłam ;o wszyscy ją chcą, bo jest młodziutka i grzeczniutka + robi wrażenie swoim umaszczeniem. :) aaa! cudne zdjęcia <3 Dobra to w piątek i w sobotę będę. Jeszcze będę pisała do Ciebie w czwartek smsy. ;)
  16. [quote name='fochu']śliczna kicia co się stało że szuka domu?[/QUOTE] wrrr... nawet mnie nie pytajcie ;( znajoma mojej cioci się przeprowadza i musi ją oddać - wiem, że to nie jest argument. Nie wyobrażam sobie bym mogła zrobić coś takiego. ;(
  17. [quote name='róża35']Witam się z Lusią o puszystym ogonku:loveu:[/QUOTE] Dziękujemy za odwiedziny ;)
  18. Przepraszam, ale może możecie jakoś pomóc...[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244257-Lusi-3lata-Wrocław-(możliwość-transportu-wszędzie-)?p=20953460#post20953460[/URL]
  19. [quote name='Dominika84']No zrobiłam w akcie desperacji retusz czerwonych oczu na szmince bo coś z punktowym retuszem mi się stało ;) Pieski już czekają, ja w weekend mam szkołę, a może w sobotę byś mogła, bo dopiero o 18.00 do domu wracam. A wyadoptowałaś Twoją tymczasowiczkę ? Jak sobie z nią radzisz ? Wszystko dobrze ? Ja ostatnio nie jestem na bieżąco.[/QUOTE] Dam Ci znać w piątek czy w sb dam radę (raczej tak;)). Tosia ma się bardzo dobrze. Trudno będzie się z nią rozstać. ;( Dziś miałam rozmowę z przyszłym ds, na razie czekam na wypełnienie wniosku adopcyjnego.
  20. Przepraszam, ale może możecie jakoś pomóc...[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244257-Lusi-3lata-Wrocław-(możliwość-transportu-wszędzie-)?p=20953460#post20953460[/URL]
  21. [B]Lusia (Lusi)[/B] to 3-letnia kotka, wysterylizowana. Całe swoje życie spędziła w domu. Jest bardzo towarzyska, uwielbia pieszczoty i drapanie za uchem. Pilnie szukamy nowego domu! Szukam pilnie nowego domu lub dt, bo inaczej kotka trafi do schroniska. ;( [IMG]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/971257_545204382203466_1053791726_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/379572_545204978870073_1245283335_n.jpg[/IMG]
  22. Dominika ja jestem pod wrażeniem metamorfozy zdjęcia. :D Ucałuj Simcia, Keksika i Magnuska ode mnie! Po nadchodzącym tygodniu obiecuję zabrać psiaki na spacer! ;)
  23. Tylko ą, ę, ś, ć tam wstawcie ;p
×
×
  • Create New...