Oj to fatalnie.... daj znac jak tam po tej jagniecinie i powiedz jaka karma bylaby dla niego najlepsza to moze ktos zasponsoruje, a jak nie to zrobimy zrzute .... Dobrze byloby tez o tym napisac na wydarzeniu na fb bo to spore forum, dzieki ktoremu Poldek mogl pojechac do hotelu, na pewno ludzie pomoga.
Dobrze ze powstał ten wątek. Kochani, ja dowiedziałam sie o Polski z fb, kiedy jeszcze nie był Poldkiem, tylko starym psem na polu i wiedziałam ze po prostu TRZEBA pomoc. Mam nadzieję ze teraz kiedy jest nas wiecej, o pomoc będziemy łatwiej :)