wczoraj miałam tele od państwa z ogłoszenia z BO zainteresowani byli Bartkiem dlatego zadzwoniła do ex lokatorki żeby więcej na jego temat sie dowiedzięc a dowiedziałam się że go zabrali, państwa zaiteresowanych powiadomiłam że bartka już nema że jest tylko BĄBEL MAJA SIE JESZCZE ZASTANOWIĆ