Jump to content
Dogomania

kaska0304

Members
  • Posts

    1115
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kaska0304

  1. z dołu a na górze ormo [IMG]http://imageshack.us/a/img19/4951/s5002298.jpg[/IMG]
  2. zmulona sobota na balkonie u babci [IMG]http://imageshack.us/a/img827/8751/s5002285.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img62/4818/s5002286.jpg[/IMG] tak sie pilnuje Kubaska z balkonu [IMG]http://imageshack.us/a/img855/2442/s5002287.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img90/3562/s5002288.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img38/4531/s5002293.JPG[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img819/7732/s5002295.jpg[/IMG]
  3. to chyba wszystkienasze 4 łapne dzieci maja lepiej niz my :) dziekujemy bo i pieknie nawet nie pamietałam ż ejest w kalendarzu
  4. eee nie wiem nie pamiętam czy jest, wrucilismy wszystko w pożądku ze szwami z Kalą też zaczynaja pojawaić sie sińce ale wetka powiedziała że to normalne i musze talkiem zasypywać żeby se tam nie odpażyła ... a no i dobrze maja lepiej niz ja :P edit: sprawdziłam jest Kala w kalendarzu w miesiącu czerwiec
  5. dzięki cioteczki my po 16 jedziemy z kluska do weta na zdjęcie gazy doszytej do szwów a tymczasem poprawiłam swoim córom humorek kupiłaj juz na dzień dziecka zabaweczki i nowe miseczki ooo hihihi
  6. uuu szalejecie z randkami hihi powodzenia na kolejnej :multi: ...........ps. zdejmij Oskarkowi tą kolczatkę wstrętną:angryy: bo serce mi się kraja jak widze psiaka w kolczatce :placz:
  7. dzięki :D juz lepiej sie czuje ale to chyba działanie czopka
  8. dziękujemy a wdzianko to panci robota :D
  9. wczoraj nie moglismy sie zalogować na forum ale dziś wieści Kala juz po operacji został usuniety guz i 4 i 5 cycka z lewej strony do tego wetka usuneła narosil na grzbiecie, z przesiwietlenia wynika że więcej guzów nie ma jest lekkie zwyrodnienie kręgosłupa, Kalunia może zapomnieć juz o skakaniu i schudnąc musi, ogulnie czuje sie dobrze w czasie zabiegu mało krwawiła tylko długo się wybudzała.. dzis juz jak czołg ciągneła na smyczy i chciała sie bawić zaczynamy sie budzić [img]http://imageshack.us/a/img441/4545/p1505131435.jpg[/img] prawie godzine puziniej zaczynamy juz siedziec jeszcze na fazie Kala [img]http://imageshack.us/a/img14/7922/resizep1505131537.jpg[/img] [img]http://imageshack.us/a/img11/2033/resizep1505131536.jpg[/img] RTG [img]http://imageshack.us/a/img547/6158/p1505131454.jpg[/img]
  10. dzieki dziewczyny tak bajerancki Bajer.... wlasnie szyje wdzianko takie jak po sterylce bo bedzie potrzebne po zabiegu
  11. [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]jutro o 12 mamy zabieg usunięcia 5 i 4 cycki do tego bedzie prześwietlenie czy na innych nic nie ma i czy na płucach nic sie nie dzieje normalnie siedze i płacze [/FONT][/COLOR]:-( oby to nie było nowotworowe bedzie wysyłany wycinek guza na badanie do wawy ... co za pech jak nie jedna to druga...:shake:
  12. jutro czeka nas wet z Kala cyc spuchniety otarcie na podbrzuszu skutki włarzenia do rowu bagiennego ale cyce po zdjęciach chyba cos się robic zaczelo wcześniej [IMG]http://imageshack.us/a/img194/4710/p1305132109.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img94/3496/p130513210901.jpg[/IMG]
  13. cd.............. [IMG]http://imageshack.us/a/img856/1013/94614000.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img29/5515/32870188.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img24/9683/90800527.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img22/3322/38017400.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img837/4024/35619411.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img442/4103/64010064.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img843/7858/41618638.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img17/5960/98503542.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img24/2153/47484726.jpg[/IMG]
  14. i dalej [IMG]http://imageshack.us/a/img822/7223/84082154.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img12/2375/33824465.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img825/8564/13056723.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img585/4007/78944296.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img829/3623/31737548.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img802/9108/68282756.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img5/4048/37393724.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img593/1226/17470895.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img812/6124/39620140.jpg[/IMG]
  15. kolejne z niedzielnego spaceru [IMG]http://imageshack.us/a/img194/8678/44809556.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img856/7865/57348245.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img829/1092/72055301.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img15/4831/78144925.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img213/9900/28855709.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img585/1341/44386267.jpg[/IMG]
  16. za godzine nastepna dawka zdjęć kolejne ze spaceru
  17. no i jeszcze troche.... brak jedynek i dwójek u szczerbulca ale gryzak łapie :P [IMG]http://imageshack.us/a/img547/3089/s5002243.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img202/6784/s5002244.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img594/8509/s5002250.jpg[/IMG] zmęczona po gryzaku mały odpoczynek [IMG]http://imageshack.us/a/img20/6829/s5002251b.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img600/4785/s5002265v.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img19/2997/s5002261.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img7/917/s5002267.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img138/3420/56891705.jpg[/IMG] mniam mniam jaki dobry midek z ucha [IMG]http://imageshack.us/a/img824/2711/26248937.jpg[/IMG] a w domu kapiel po bagiennym spa Kali, nie przepuściła i wlazła do rowu oczywiście ona umazana w błocie była i ja standardowo brudna dobrze że miałam miske to w białce ją spłukałam ale capiła jak świnia :P [IMG]http://imageshack.us/a/img20/9023/s5002271d.jpg[/IMG] dobra wszystki juz teraz oglądac i komętować :D
  18. hihi jedziemy dalej juz macie dość?? [IMG]http://imageshack.us/a/img18/5117/s5002230m.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img829/3694/s5002229.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img546/7291/s5002233l.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img543/4053/s5002237.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img713/6775/s5002239.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img594/1466/s5002240r.jpg[/IMG]
  19. moje ulubione taniczymy czacze [IMG]http://imageshack.us/a/img689/2170/s5002205.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img841/3011/s5002225.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img841/8845/s5002222.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img153/8004/s5002223.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img194/1584/s5002221.jpg[/IMG]
  20. poza ninja go hihi:evil_lol: [IMG]http://imageshack.us/a/img694/6638/67470734.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img534/1504/s5002209.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img28/8965/s5002210.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img850/9968/s5002212.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img811/2424/s5002213.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img836/6175/s5002220.jpg[/IMG]
  21. chciały to macie ostrzegam bardzo i to bardzo dużo!!!:evil_lol: spacerek wypalił aż się zdziwiłam że moja babulenika Kala narobiła lipy chłopakom i pokazała zawzięcie do gryzaka :P [IMG]http://imageshack.us/a/img843/3096/s5002179.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img441/3399/s5002184.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img11/1977/s5002203d.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img689/2170/s5002205.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img713/5247/s5002206.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img22/6613/68646506.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img803/855/60920204.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...