Zdjęcia wrzuce jutro bo dopiero z pracy wrucilam panny śpią :) Dziękujemy a no i fajną Happy ma rodzinke :D dla mnie to było bez różnicy czy facet czy dziewuszka choć nie ukrywał chciałam faceta a wyszła panna, Happy jest psiakiem do kochania Nie na wystawy ma zgrubienie ogonka czyli pet w niczym to nie przeszkadza pod katem zdrowia jest zdrowa i to najważniejsze jest dlamnie, przed jej urodzeniem rozmawiała z hodowczynia powiedziałam jakiego psiula chce wszystko się zgadza i taki jest. A tak szczerze to maluch mi się marzył z hodowli od 2 lat i się wymarzyl dokładnie taki jaki chciałam pewnie zapytacie czemu z Petem bo nie rajcuja mnie wystawy może w przyszłości z Happy jakiś sport jeszcze nie wiem ale wam powiem cos Marzenia Się Spełniają ;). !!!!!