dziś terrorystka dała po spac do 4 rano a potem tatunio sie zlitowal i wział foke na podusie, moje kapcie zakończyły swoj zywot, Kila dalej sie jej boi dzis z reki juz jej dawalam jesc bo obrazila sie tez na jedzenie , Happy za to je za dwie troche pociamie odejdzie i znowu ciamie powoli sie uczymy siad calkiem fajnie jej to idzie lapie szybko o co chodzi
Taka jestem grzeczna i słodka jak śpie :D