Jump to content
Dogomania

Hope2

Members
  • Posts

    10073
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Hope2

  1. [quote name='Secia']no to jest gest jakich mało, trzeba go szanować i wykonać operację natentychmiast :-)[/QUOTE] o-toto, właśnie do Arka napisałam na fb :D jak ja lubię jak już wszyscy w domku sobie w łóżeczkach leżą i nic ode mnie nie chcą...tylko Zośka obudzi sie za jekieś 2 godz i będzie chciała na dwór ;) się zdziwi małpka jedna-bo śniegu napadało:diabloti:
  2. [quote name='malagos']O, to rewelacja! Teraz już można umówić sunię na operację :)[/QUOTE] Zaraz napisze do Arka-niestety nie ma go na dogo...ale może uda się go namówić,żeby się zalogował?:cool3:
  3. Mamy ANONIMOWĄ deklarację dla suni-na kwote 500zł!!!:multi:
  4. [quote name='Madie']Trzymam kciuki za sunieczkę:)[/QUOTE] kciuki i dobre myśli bardzo potrzebne :)
  5. [quote name='b-b']Już więcej nie przyjdę na żadne zaproszenie :mad::eviltong:[/QUOTE] Przyjdziesz...wiem,że przyjdziesz...mam takiego jednego fajnego Gandalfa...ale jeszcze wątku nie zrobiłam-domku trzeba będzie mu poszukać na spokojna emeryturę :D
  6. [quote name='Myngey']Jestem na zaproszenie u maleństwa, ale mogę tylko życzyć powodzenia w trakcie operacji.[/QUOTE] Dziekujemy za odwiedzinki :) i jak najbardziej za wysyłanie dobrych myśli dla sunieczki :)
  7. [quote name='mdk8']dam 20,- niestety tyle tylko mogę.[/QUOTE] Dziękuję :) kochana-to nie jest "tylko", to aż 20 zł:multi:
  8. [quote name='kolejna kobietka']Banerek: Piękny...i podlinkowany:crazyeye: dobra-to teraz ja sie będe męczyć,żeby go wstawić
  9. [quote name='ania68']Podrzucę z zaproszenia :)[/QUOTE] Witamy u suni :)
  10. Będę tu cały czas, jakoś ujęła mnie ta mordka-jakby płacząca... A teraz zmykam, bo mi się Zocha piekli i Tolusiowi spać nie daje
  11. Wątek przepisany na szyszunię-jest bliżej sunieczki-no i nie ma co ukrywać-umie wstawiać banerki, fotki...a ja się z tym motam okropnie:oops:
  12. ma ktos namiary na bazarki ogłoszeniowe? chyba pomarudzę dzisiaj o foteczki :evil_lol:
  13. [quote name='HELENA5']zaglądam i odwiedzam[/QUOTE] Dzień dobry! Zapraszamy do nas ponownie :)
  14. [quote name='szyszunia557']:oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops:[/QUOTE] się nie ma co czerwienić-dobrze,że czuwasz, bo ja nie zawsze wszystko od razu widzę...a i smska od Lucynki odczytałam ileś tam godzin po dostarczeniu (nie zabieram telefonu na spacer z Tolusiem, bo zgubię-telefon, nie Tolesława oczywiście)
  15. [quote name='natie']podrzucę wątek... finansowo na razie nie dam rady[/QUOTE] Witam! Dziękuję za odwiedziny :)
  16. [quote name='lenka12']Co to???!!! ;) 10.42!!! A tu nikogo??? [B]Szyszunia[/B] budzimy się;) :)[/QUOTE] szyszunia od rana u suni z guzami jest :)
  17. [quote name='szyszunia557']Już odpowiadam szybciutko na Wasze pytania: [LIST] [*]sunia ma 2 guzy na listwie mlecznej, bez przerzutów, raczej operacyjne [*]koszt zabiegu będzie znany w sobotę - Arek ze stowarzyszenia uda się na rozmowę do kliniki w Opolu, która będzie potencjalnie wykonywać operację [*]sunia w tej chwili jest bezpieczna w BDT w Kluczborku :loveu: [/LIST] [/QUOTE] Idę przekopiować w I post
  18. [quote name='Secia']ja też dam troche kaski na operację Dziękuję Seciu:loveu: [quote name='renatka_s']Zaglądam do suńki oby jej się udało :thumbs: Powolutku zaczynam wierzyć,że się uda :) [quote name='mama_Alfika']Jestem na zaproszenie, postaram się pomóc Bardzo dziękuję:loveu: [quote name='Nette']Biedna mała - miała szczęście w nieszczęściu. i oby to szczęście jej nie opuszczło ;) [quote name='pamela555']Podrzucam wątek - bidulka :-( Dziękuję za odwiedzinki :) [quote name='pumcia02']gdzie sunia przebywa? Jest w dt? W jakim mieście? Gdzie są te guzki? Duże są? tu już szyszunia odpowiedziała :D [quote name='agusiazet']Ja też dołożę się do operacji suni - 50 zł:) Mam nadzieję, że małej się uda:) Dziękuję agusiuzet:loveu: [quote name='margoth137']i ja pomyślę jak pomóc, bo na razie nie mam pieniędzy:( może bazarek dałaby radę Ciocia sklecić? ;) [quote name='kolejna kobietka']Na razie zapisuję. Aniu jak będziesz chciała banerek dla suni to pisz. oj taaak...banerek by się przydał :) [quote name='malagos']Własnie, co to za guzki? Może mogą poczekac, a najpierw sterylizację zrobić? tu też już szyszunia odpowiedziała :D [quote name='maarit']ZApiszę sobie bidulkę Witam! [quote name='giselle4']zapisze malutką,uda sie zobaczysz i domek znajdziesz Też tak myślę-a ten, który się jej po chamsku pozbył, kiedyś za to zapłaci:mad: [quote name='szyszunia557']I ja zaglądam :crazyeye: Ale tu ruch u Malutkiej :crazyeye: Aż się serce cieszy ! Musimy teraz z Hope2 ogarnąć wszystkie informacje, żeby było wiadomo co i na co ;) och...jak ja lubię robic cokolwiek w dzień...:( [quote name='Paja']Jestem na zaproszenie .. Dziękuję a odwiedziny u suńki [quote name='b-b']Chociaż obiecałam sobie, że nie będę wchodzić na nowe wątki psiaków...no ale jak widać słaba jestem :( Aniu zjawiam się na zaproszenie. Jak już będzie tak daleko, że będziecie wiedzieć ile będzie kosztował zabieg to wtedy wyskrobię coś choć na mały bazarek na ten zabieg. Wiedziałam,że przyjdziesz:eviltong: i za to Cie koffam bardzo:loveu:
  19. Dzień dobry! Zaraz postaram sie ogarnąć wszystko :)
  20. [quote name='milagros19853201']poki co zapisze sobie watek i hopkne wysoko[/QUOTE] I tu witam serdecznie :)
  21. [quote name='milagros19853201']biedactwo ja tez jakis skromny grosik napewno dorzuce zapisze watek i hopkne wysoko[/QUOTE] Witaj Ciociu :) więc nie tylko ja nie śpię ;) zapiszę Cię również-na razie nie znamy koszu operacji, więc nie mamy tez skarbnika póki co
  22. [quote name='Dulska']Biedulka mała... Dorzucę się do operacji skromną kwotą.[/QUOTE] Witam! Bardzo, bardzo dziękuję-jak tylko dowiemy się ile potrzebujemy na operację, na pewno sie odezwę-a tymczasem zaznaczę w jednym z postów powyżej :)
  23. zaproszenia się wysyłają...a mi w oko wpadł Skooby...i nie wiem, któremu najpierw założyć watek? ech...osiołkowi w żłoby dano :roll: chyba już jutro założę im obu?
  24. Czy uda nam się nazbierać na operację suni? jeszcze nie znam kosztów zabiegu-jak tylko będę wiedziała, od razu napiszę... jednak już nieśmiało proszę-o najdrobniejsze deklaracje, o ogłoszenia dla ślicznotki...
×
×
  • Create New...