-
Posts
10073 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
9
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Hope2
-
[quote name='Secia']no to jest gest jakich mało, trzeba go szanować i wykonać operację natentychmiast :-)[/QUOTE] o-toto, właśnie do Arka napisałam na fb :D jak ja lubię jak już wszyscy w domku sobie w łóżeczkach leżą i nic ode mnie nie chcą...tylko Zośka obudzi sie za jekieś 2 godz i będzie chciała na dwór ;) się zdziwi małpka jedna-bo śniegu napadało:diabloti:
-
MAJĄ DOM! :)Podrzucona mama i 3 córeczki-mix jamnika szorstkowłosego?
Hope2 replied to Hope2's topic in Już w nowym domu
ma ktos namiary na bazarki ogłoszeniowe? chyba pomarudzę dzisiaj o foteczki :evil_lol: -
Nemi-ON mix MA DOM :D!! zostało jeszcze 70 zł długu :(
Hope2 replied to Hope2's topic in Już w nowym domu
[quote name='szyszunia557']:oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops:[/QUOTE] się nie ma co czerwienić-dobrze,że czuwasz, bo ja nie zawsze wszystko od razu widzę...a i smska od Lucynki odczytałam ileś tam godzin po dostarczeniu (nie zabieram telefonu na spacer z Tolusiem, bo zgubię-telefon, nie Tolesława oczywiście) -
Stowarzyszenie Pomocy Bezdomnym Zwierzętom "Słońce Dla Zwierząt"
Hope2 replied to szyszunia557's topic in Już w nowym domu
[quote name='lenka12']Co to???!!! ;) 10.42!!! A tu nikogo??? [B]Szyszunia[/B] budzimy się;) :)[/QUOTE] szyszunia od rana u suni z guzami jest :) -
[quote name='szyszunia557']Już odpowiadam szybciutko na Wasze pytania: [LIST] [*]sunia ma 2 guzy na listwie mlecznej, bez przerzutów, raczej operacyjne [*]koszt zabiegu będzie znany w sobotę - Arek ze stowarzyszenia uda się na rozmowę do kliniki w Opolu, która będzie potencjalnie wykonywać operację [*]sunia w tej chwili jest bezpieczna w BDT w Kluczborku :loveu: [/LIST] [/QUOTE] Idę przekopiować w I post
-
[quote name='Secia']ja też dam troche kaski na operację Dziękuję Seciu:loveu: [quote name='renatka_s']Zaglądam do suńki oby jej się udało :thumbs: Powolutku zaczynam wierzyć,że się uda :) [quote name='mama_Alfika']Jestem na zaproszenie, postaram się pomóc Bardzo dziękuję:loveu: [quote name='Nette']Biedna mała - miała szczęście w nieszczęściu. i oby to szczęście jej nie opuszczło ;) [quote name='pamela555']Podrzucam wątek - bidulka :-( Dziękuję za odwiedzinki :) [quote name='pumcia02']gdzie sunia przebywa? Jest w dt? W jakim mieście? Gdzie są te guzki? Duże są? tu już szyszunia odpowiedziała :D [quote name='agusiazet']Ja też dołożę się do operacji suni - 50 zł:) Mam nadzieję, że małej się uda:) Dziękuję agusiuzet:loveu: [quote name='margoth137']i ja pomyślę jak pomóc, bo na razie nie mam pieniędzy:( może bazarek dałaby radę Ciocia sklecić? ;) [quote name='kolejna kobietka']Na razie zapisuję. Aniu jak będziesz chciała banerek dla suni to pisz. oj taaak...banerek by się przydał :) [quote name='malagos']Własnie, co to za guzki? Może mogą poczekac, a najpierw sterylizację zrobić? tu też już szyszunia odpowiedziała :D [quote name='maarit']ZApiszę sobie bidulkę Witam! [quote name='giselle4']zapisze malutką,uda sie zobaczysz i domek znajdziesz Też tak myślę-a ten, który się jej po chamsku pozbył, kiedyś za to zapłaci:mad: [quote name='szyszunia557']I ja zaglądam :crazyeye: Ale tu ruch u Malutkiej :crazyeye: Aż się serce cieszy ! Musimy teraz z Hope2 ogarnąć wszystkie informacje, żeby było wiadomo co i na co ;) och...jak ja lubię robic cokolwiek w dzień...:( [quote name='Paja']Jestem na zaproszenie .. Dziękuję a odwiedziny u suńki [quote name='b-b']Chociaż obiecałam sobie, że nie będę wchodzić na nowe wątki psiaków...no ale jak widać słaba jestem :( Aniu zjawiam się na zaproszenie. Jak już będzie tak daleko, że będziecie wiedzieć ile będzie kosztował zabieg to wtedy wyskrobię coś choć na mały bazarek na ten zabieg. Wiedziałam,że przyjdziesz:eviltong: i za to Cie koffam bardzo:loveu:
-
MAJĄ DOM! :)Podrzucona mama i 3 córeczki-mix jamnika szorstkowłosego?
Hope2 replied to Hope2's topic in Już w nowym domu
[quote name='milagros19853201']poki co zapisze sobie watek i hopkne wysoko[/QUOTE] I tu witam serdecznie :) -
Stowarzyszenie Pomocy Bezdomnym Zwierzętom "Słońce Dla Zwierząt"
Hope2 replied to szyszunia557's topic in Już w nowym domu
zaproszenia się wysyłają...a mi w oko wpadł Skooby...i nie wiem, któremu najpierw założyć watek? ech...osiołkowi w żłoby dano :roll: chyba już jutro założę im obu?