Jump to content
Dogomania

Hope2

Members
  • Posts

    10073
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Hope2

  1. [quote name='ulvhedinn']To i ja się pochwalę, a co ;) Z sobotnich zawodów przywiozłam pierwsze miejsce, a zarazem (bo to był finał)- pierwsze miejsce w Pucharze Kujawsko Pomorskiego w kategorii long kobiet.... żeby było zabawniej, to niezorientowanych informuje, że startuję z "zaprzęgiem"- pies na wózku i chihuahua ;)[/QUOTE] Ulv-jeszcze raz wielkie gratulacje! A swoją drogą-Twó zaprzęg musi wyglądać ciekawie...
  2. [quote name='keakea']Kruca, a Frodo to nie powinien ćwiczyć JUZ??? :([/QUOTE] Powinien,ale trzeba czekać na płytkę. Na razie ćwiczy wchodzenie na kanapę-zdjecia ładują się na fb
  3. [quote name='toyota']Płyta jeszcze nie nagrana. Doktor obiecał, że będzie do piątku. W piątek mam podać też dane do faktury ( poproszę na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]).[/QUOTE] Super! akurat miałam Ci zacząć marudzić o tę płytkę-jak już ją bedziesz miała odezwij się do mnie
  4. [quote name='szyszunia557']Biedny maluch, biedny ! Nawet na spacer nie miał siły pójść, a on przecież taki rozbrykany zawsze.[B] Sara[/B] to potwór straszny ! Dla ludzi cudowna i kochana ![/QUOTE] pamiętam...ona lubiła zaczepiać Małego...a z Maxem wojowała "przez ścianę"... Pędzę z małym na dwór-musi się uczyć załatwiać na dworze-w domu idzie mu świetnie
  5. Frodo mówi wszystkim DZIEŃ DOBRY:lol: nie podoba mu się błotko-za to krzaczki,drzewka bardzo. A najbardziej koty towarzyszące z bezpiecznej odległości na spacerze
  6. W domu cisza-słychać tylko pochrapywanie,sapanie-więc i ja się już położę. Dobranoc wszystkim. Ps. nescca-gratulacje wielkie dla córki
  7. Na spacerze-Frodo nie biegaj! Frodo wolniej! Frodo nie wolno ci biegać!-w odpowiedzi"wrrrrrr" No i Frodo nie macha ogonkiem-i nie podnosi go przy załatwiniu się-po spacerku-czyścimy łapki i podogonie
  8. [quote name='ulvhedinn']Trochę jestem wykończona po tym wesołym weekendzie ;) W jedną stronę wiozłam psa, po którego trzeba było podjechać "zaledwie" pod Kamienną Górę. A zawieźć aż do Głogowa. Potem dalej do Bydgoszczy. A że w piatek i w nicy na sobote była upiorna zupełnie mgła, to na miejscu byłam dobrze po trzeciej. Rano zawody- jakieś 38 km po wertepach na orientację ;) Impreza. A w niedzielę kurs do Grudziądza i z całą bandą w trasę do Hope (czyli niemal do Opola). Po drodze mieliśmy małą przygodę- niewesołą, bo babka jadąca przede mną przejechała sarnę, aż dziwne, że sama wyszła cało, ale samochód juz nie odjechał o własnych siłach. Chwilę z nia postałam i pomogłam się ogarnąć. Wogóle droga obfitowała w zwierzynę, jak rzadko- co chwila coś się kręciło na poboczu, lisy, koty, nawet jeleń (z którym zderzenie naprawdę może być groźne). Na szczęście wystraszony klaksonem zwiał z powrotem do lasu. A dziś rano do pracy.......[/QUOTE] Ulv! Cieszę się,że bezpiecznie dojechałaś do domku:lol:
  9. wpis na blogu + fotki tutaj [URL]http://toleslaw237.blogspot.com/b/post-preview?token=vxSKPzsBAAA.Y0gHQp5H81Rlvvh9Zz0pig.dBuzpBErkx3vGdd04hPgPw&postId=2596030027587734951&type=POST[/URL]
  10. [quote name='szyszunia557']Nie ma za co ! Daj znać, jak trzeba wrzucić fotki ;)[/QUOTE] ok-wrzucam też na bloga-ale posta jeszcze piszę-opisuję nasz pierwszy dzień
  11. korzystając z tego,że towarzystwo śpi po spacerku wrzucam fotki na fb
  12. UWAGA UWAGA! Frodo na dworze podnosi łapkę i siusia:multi: w domu nie podnosi-siusia jak dziewczynka:eviltong:
  13. [quote name='szyszunia557'][B]Frodo[/B] w DT u Hope2 [URL="http://img28.imageshack.us/i/60416746811961323007884.jpg/"][IMG]http://img28.imageshack.us/img28/4976/60416746811961323007884.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img824.imageshack.us/i/26362146812017323002233.jpg/"][IMG]http://img824.imageshack.us/img824/5867/26362146812017323002233.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Frodo,Tolek i Hades
  14. [quote name='lon_cia']Super że Frodo taki zadowolony. Cioteczko [B]Hope2[/B] teraz będziemy Cię męczyć o zdjęcia malucha, duuuuzo zdjęć:lol:[/QUOTE] Zdjęcia bedę wrzucać na fb-tu nie umiem:shake:
  15. założyłam małemu bloga [URL]http://toleslaw237.blogspot.com/b/post-preview?token=I38zPjsBAAA.Y0gHQp5H81Rlvvh9Zz0pig.m2wLUx-IWCSrCfXJF5TuWA&postId=6184329696828260138&type=POST[/URL]
  16. [quote name='hektor2461']Przesyłki do Ulvhedinn i Hope2 zostały nadane na poczcie. Potwierdźcie, gdy je otrzymacie![/QUOTE] Hektor-jesteś wielki!
  17. [quote name='keakea']Hope2, co z siusianiem u Froda?[/QUOTE] Posłanko suche,siusiał trochę na dworze,no i przy bieganiu posikuje
  18. oj tak-jak pomyślę,że miał być uśpiony,to mi się włos na głowie jeży:angryy:
  19. Szczęście będą mieli ci,którzy go kiedyś zaadoptują:lol: To bardzo mądry,wesoły i kontaktowy pies
  20. [quote name='Energy']A z psiaczkami Twoimi się dogadał? Wszystko ok?:)[/QUOTE] Z moimi łobuzami-pełna zgoda i wygląda na początek wielkiej przyjaźni:multi: Frodo może spokojnie wyjadać ze wszystkich misek, mamlać po uszach i Tolka i Hadesa. Co więcej-Hades łazi za małym wszędzie i polnuje go,żeby sobie krzywdy nie zrobił. Tolek obserwuje z kanapy
  21. Frodo z radością wita cały świat:lol: już po spacerku,po śniadanku-nadal zasuwa po całym pokoju. W nocy dałam mu zabawkę-gryzaka,bo łobuz chodził i szukał czegoś do gryzienia
  22. [quote name='ewu']Pełna akceptacja:):)[/QUOTE] taak-chodzi pod moimi psami,a po leżącym Tolku po prostu przeszedł:lol: gasimy światło-może to go zachęci do spania????
  23. Frodo już zjadł kolację,zrobił 3 kooopy,nażłopał się wody...i dalej biega po domu...a nie-klapnął przy mnie-może będzie spał?
×
×
  • Create New...